Incendiu la maternitatea Giulesti

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Nu pot sa cred . Si probabil o sa fie din ce in ce mai rau, spitalele sunt cum sunt, fonduri nu-s iar domnul presedinte nu face nimic. Ba pardon, ne spune sa plecam daca nu ne convine .

Nu inteleg pt ce naiba mai platim asigurari de sanatate...

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Dumnezeule ce ingrozitor! Saracutii copilasi, saracii parinti, prin ce cosmar trec, de la bucurie la disperare...

Oare ce mai trebuie, CAT mai e cazul sa sufere oamenii nevinovati ca sa se ia o masura cu spitalele si ce se intampla acolo?????

Acum or sa demita un director, un sef de sectie, si??? Se inchide cazul... ca in multe alte intamplari de acest gen. Se asterne uitarea, indiferenta, indolenta... bleah, mi-e scarba!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

E cutremurator,e incredibil de greu pt acei parinti,daca pe mine ma doare sufletul...iar bebelusii care au supravietuit prin ce chinuri trec acum E CUMPLIT



Mami de 2 iminimioare(sotior si Ariana)
Vesnic indragostita de voi doi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Este o tragedie, este ingrozitor...

Ma rog la Dumnezeu pentru parintii loviti de nenorocirea asta. N-am cuvinte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

groaznic moment pentru toti cei care stiu ce inseamna sa fii parinte... si nu numai; Dumnezeu sa le dea putere mamicilor sa reziste unor asemenea nenorociri si sa primeasca la el in brate sufletelele mici si nevinovate care nu au apucat sa se bucure de imbratisarea calda de mama
mai mult nu mai am cuvinte, doar multe lacrimi

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

E groaznic, nu inteleg cum de este foarte greu sa identifice bebelusii.
Nu am cuvinte!

mamica de printesa Maria si 30s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

au ars bratarile de identificare, de aceea...

2 din cei 8 sunt gemeni, nascuti ieri.
cei 3 morti erau in patuturi, trecusera pragul critic...

Cristina
Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste
www.talentedenazdravani.ro/concurs_desfasurare.htm" target="_blank">Proba saptamanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Tocmai au spus pe Realitatea ca si cei 8 sunt in stare foarte grava. Nu ma mai pot uita ca ma doare sufletul .

Unde-i ministrul sanatatii acum? Il doare-n cot...

Dumnezeu sa-i apere pe micuti si sa le dea putere!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Citat:
citat din mesajul lui cristinamh

au ars bratarile de identificare, de aceea...



groaznic

Sper ca pe mamele care au nascut acolo si cele care sunt acum in travaliu sau urmeaza sa nasca, sa nu le lase asa de izbeliste, sa le consilieze cineva, fiindca e cumplit...

mamica de printesa Maria si 30s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Doamne fereste!Cum e posibil asa ceva???
Sa le dea Dumnezeu putere parintilor sa treaca aceasta tragedie!
Oare noi nu avem mamici de-a nostre pe acolo???Nu stie nimeni nimic???

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput