SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! Pui de Randunici!(438)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Elara, !
daca ai nevoie de ajutor, sunt aici!
Si eu am avut un an greu, dar acum soarele e pe strada mea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Fetele.

Imi pare rau ca n-am mai putut intra, am fost f. ocupata zilele astea si am stat f. putin pe-acasa.

Eu am un cont de paypal pe cardul meu Visa electron la BCR, dar in momentul in care mi-a expirat cardul (aprilie - ca mi-l facusem sa primesc indemnizatia pe el) mi-au dat altul si trebuie sa-l inscriu pe paypal din nou, cred. Mi-au trimis mesaj ca mi-a expirat si n-am intrat sa-l updatez. O sa intru acum si, daca mai aveti nevoie sa vi-l pun la dispozitie, o s-o fac cu placere. Eu din cate stiu prin paypal poti trimite bani de oriunde, in orice moneda. Adica eu anul trecut cumparam pantofi pt David din Anglia si plateam cu banii din cardul Visa (prin paypal), desi cardul meu e in lei si ei trimiteau factura in lire.

O sa intru acum sa vad ce zic astia. Problema e ca prin paypal nu poti vedea ce suma ai in cont, trebuie sa ai de la banca un dispozitiv Token, pe care eu il am, dar mi l-au blocat vineri cand am incercat sa trimit cativa euro dintr-un alt cont in contul de euro al lui George si nu am reusit sa bag un cod corect. Cu tokenul asta vezi prin internet banking ce suma ai in cont in orice moment.

Doamne ajuta-l pe Siluan sa se faca bine!

mami de David si samburica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

multumesc, catalina.[size=1]

[size=1]
Elara, fericita mamica
a Mariei Roxana (20.03.2008)
si a lui Matei Catalin(20.11.2009)
Albumul printesei mele Vacantza de vara 2009 Maria - diverse nazbatii
"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Buna fetelor!
Sper ca azi sa fie o zi cu vesti bune despre Siluan!

pt voi toate cele care ati muncit din greu si v-ati mobilizat pt a demara aceasta actiune.
Nu am citit decat pe sarite, urmaresc noutatile despre bebe pe prima pag si blog.
Am trimis contul si link-ul spre prieteni, cunostinte, parteneri de afaceri.
Ce am intreaba acum lumea: trebuie mentionat ceva special pe depunerile in cont? Dupa amiaza ma duc si eu sa pun banuti si chiar as vrea sa stiu cum ati procedat voi.

si imi doresc ca impreuna sa depasim acest obstacol greu si sa -i vedem pe Siluan si parintii lui din nou cu zambetul pe buze.
pt toatele fetele care trec acum prin momente dificile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

pe facebook exta deja http://apps.facebook.com/causes/invite_pledges/15806506

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!




am si uitat sa va zic aseara. Multumim lui misha pt pagina de facebook!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

tonic

eu am facut un ordin de plata prin internet banking
tot de la bcr am, asa cum zice ioana mai sus - ai la indemana oricand extras de cont, intrari, iesiri etc

recomand tuturor internet bankingul (multe banci au acest serviciu), personal il folosesc de vreo doi ani si e minunat / ma scuteste de multe drumuri, castig timp pt copii
ai mei sau cei care au nevoie de ajutor

Alinuk


cu un pas mai aproape...multumim!


www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik


............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Am actualizat contul paypal cu noul card. Acum, daca vreti eu il pun la dispozitie pt donatii pt cine are paypal. Este adresa mea de mail. Cred ca merge si fara sa iau codul de 4 cifre de la banca, nu, Ariel? Eu pe primul l-am folosit asa. Acum, din cate am inteles exista o limita in cont? Adica nu poti primi mai mult de o anumita suma? Asta chiar nu stiu.

Acum am citit ca socrul lui Simo incearca sa isi faca paypal. Daca nu reuseste, eu va pun la dispozitie contul meu si in momentul in care spuneti, virez banii unde trebuie. Sunt pe-aici, anuntati-ma daca pot sa ajut cumva.

Va felicit inca o data pt tot ce faceti. Sunteti de-a dreptul minunate.

Pot sa ma mai ofer sa postez eu pe blog orice informatie, poze... am si eu un blog pe blogspot si stiu sa lucrez... Va rog sa imi spuneti cum sa va ajut. Sunt cam in urma cu vestile, cu ce s-a facut, nu am avut timp sa ma pun la curent. Am citit doar ca ati amintit de faptul ca eu am paypal.

Pup!

mami de David si samburica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am vesti de la Simo, nu prea bune. Nu au plecat la Innsbruck. Nu a venit inca niciun rezultat de la nicio analiza. Cei de la Innnsbruck nu si-au dat inca acordul ca-i primesc. Siluan a fost foarte agitat, a plans mult, Simo s-a culcat la 4, medicii s-au tot perindat pe la ei... Din cate am intels (Simo vorbea in soapta), analizele medicale vor fi precesate la Innsbruck si banuiesc eu ca abia dupa ce afla ce si cum se hotarasc daca ii primesc sau nu... Sper sa trag eu concluziile gresite (va rog, sesizati nuantele...). Sunt ingrijorata! Cum va afla ceva nou, Simo imi da un bip si o sun sa vorbim.

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

SILUAN
Elara
DOAMNE AJUTA!

mami de TEA

Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

Dumnezeu sa-l ajute pe micul Siluan

Mamica de David Iulian (07.01.2005) si Mara Teodora (12.07.2007)
_
"Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate

Mergi la inceput