Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (113)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

bea, esti extraordinara, stii?

roxy, sa stapaniti sanatosi patul si neaparat sa aveti muulte nopti linistite in el!



I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_iulia spune:

Buna dimineata .... la amiaza

La multi ani!!! Raducu sa cresti mare si sanatos si sa nu-ti pierzi simtul umorului si La multe lunite sarbatoritilor de astazi !!!

Elena de Iustin Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_iulia spune:

Mihatp decurga totul bine cu bebe Siluan

Elena de Iustin Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

da....
usor usor imi revin .... si o sa va saturati de mine

akm:
Alexandra e super/extra maraita...ne iese un dintisor sigur ... banuiala mea .. k m-a terminat,nu doarme noptile ... sunt obosita si nervoasa la maximum ... sotul a observat(cred eu) k mi-a cumparat un superb buchet de trandafiri si inghetata mea preferata ... v-am zis cat de mult il iubesc nu? ... am luat deja LP nr 2,inca nu l-am desfacut k mai am putin din celalalt...dar maine sigur il desfac,nu mai iau o cutie ptr o zi .Papa super bine,dimi suc de fructe: nectarina,mar, pruna, caisa+20-30 ml apa,iese cam 200 si papa tot la pranz supa din apr toate legumele; telina, morcov,pastarnac, dovlecel, ardei gras (nu mereu), cartof TOATE DE LA MINE DIN GRADINA si putin mai tarziu supa,zeama o bea din cana/bibe cu 1-2 masuri de cerale BIO din orez ,cam 180 ml ....
mario si andrei sunt niste nazdravani,dar in acelasi timp niste dulci ... akm ptr o saptamana andrei a plecat la mare cu mama lui si sotul ei
eu: fac acte de sf de luna,CALC MUUULT fac curat,ma plimb, ... dar calcatul ramane baza
la multi ani radu,sa cresti mare si sa fii sanatos sa bucuri pe mami si tati si sa ai grija de fratiorul tau

PS: nu vreau sa mai fiu in doliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui rox_y

hai sa va zic.....am scapat de patul de o persoana din dormitor...(unde dormeam noi amandoi....cateodata dimineata o puneam si pe Diana)...avem PAT NOU (de 2 persoane + o matza mica)

31.12.2009 Roxi de Diana

Poze
Bebe Diana
Poze noi




Sa-l stapaniti sanatosi!

Bea ce frumos le spui tu. Deci ginerele meu a aczut si nu mi-ai spus si mie sa-i trimit pe nasucul julit.

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario
PS: nu vreau sa mai fiu in doliu

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
o printesa grabita...

varsta Alexandrei






Sa-ti traiasca toti puiutii!

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 7 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_iulia spune:

Alexa eu spun ca totul e in regula, al meu inca mai are un piciorus vanat de la ultima cazatura (deja are 3 desi stau cu ochii pe el ca pe butelie)

Raportam si noi o noapte mai normala pentru bebe si tati ca mama nu a mai avut loc de ei in pat si a dormit pe canapea cu interfonul in brate.

Elena de Iustin Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario
PS: nu vreau sa mai fiu in doliu






Sa-ti traiasca toti puiutii!

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 7 kg




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

cris.m... uau! cat poate sa pape alexandra...
mi-a placut cum ai subliniat ca TU CALCI!!!
deci, sa facem rezumat. noaptea o faci alba din motiv de dintisor. ziua: calci(si sigur iti ia mai mult de 2 ore), ii dai de papa alexandrei bani ca macar 3 ore intr-o zi, dai de papa si la alti 2 pici plus sot si ce mai ai tu pe acolo, mai si culegi toate legumele alea bio, daca mai faci si altceva, incep sa ma intreb serios cate ore au zilele tale. hmmm...



I will survive...

povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Am citit mailul si cum Xela e aici am intrat s-o felicit pentru prima jumatate de an din viata pustiului! Nu ma pot alatura urarilor pentru ziua Maiei pentru ca am facut-o ieri, cand a si fost cu adevarat.

Ma rog si eu pentru micul luptator! Si pentru ceilalti!

Mergi la inceput