Iepurasi dragalasi de Martie-Aprilie 2010 (32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

anca denisa oana

anca iti dai seama acum am si mai putin par :)))

perla cu dublatul greutatii eu am scos.o citita pe forum
nu cred ca nimic batut in cuie, vorba lui atb si ancai, pai daca denis si.ar fi dublat greutatea ar fi mai greu ca nicolas :)))

silvana are acum cam 6500 dar pe cuvant bumbita ca nu o vad mai grasa decat ilinca si nici nu.mi trebuie

ma duc pe afara

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

...intru asa pe rapid
Bun venit fetelor noi!

BUMBITZA, nu ti-am trimis parola pt ca nu ai activat PM. Daca activezi iti pot trimite sau poate stie careva dintre fete adresa de mess sa iti dea.

Am vazut rochitele de fetite frumoase...cred ca ma duc sa ii cumpar si eu la printul meu o rochita...ca sunt prea frumoase!

....nu mai stiu ce vroiam sa scriu...va pupam

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

cine se plangea ca intra si ii arata pozele de pe alt cont
cand va logati dati apoi pe fotografiile meel si o sa va arate cele de pe noul cont, altfel cand intrati va va arata ultimele poze vizionate de pe celalat cont...sper ca sunt inteleasa

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Alexandra- hahaha ar fi tare sa-l vedem pe Alessandro in rochita.

Mada- ti-am trimis eu parola pe mess

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LAlexandra spune:

am vazut poza de Irina....tare sumpica

Mami de printisor Alessandro - 15.04.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Vai ce bine e afara...In sf, se poate respira in voie..si florile din gradina miros..asa ..a curat.... Numai bebe nu cred ca e incantat ca de, azi sarim de balaceala, ne rezumam doar la baita de seara. Sa va zic ce ranjeste la toate babele de pe aici?!! Si astea is lesinate dupa el..Dar avem si 2 vecinici asa la vreo 2-3 ani..blonde......care vin seara si incep.."unde e bebe?..plange bebe?!! de ce e descult"..

Spun cinstit ca nu am vazut nici o poza...Mi se incarca f greu, ca eu trebuie sa maresc pozele (dau click pe fiecare) ca sa vada si ochiu meu, asa ca m-am multumit doar cu cititul.

Lalexandra si eu pt noua parola

Mami de iepuras Eric Mihai (1 aprilie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

Citat:
citat din mesajul lui dayanara
perla cu dublatul greutatii eu am scos.o citita pe forum
nu cred ca nimic batut in cuie, vorba lui atb si ancai, pai daca denis si.ar fi dublat greutatea ar fi mai greu ca nicolas :)))

roxana, ca bine zici . Oricum mult nu mai are pana-l intrece, acum diferenta dintre ei e de aprox. 3 kg care pt Denis sunt floare la ureche, un-doi le pune pe el.

Adriana mamy de Denis Alin 15.03.2010 si Nicholas Cristian 19.07.2008 (povestea nasterii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lindal spune:

Denisa, pt a evita problema cu logatul pe diferite usere foloseste 2 browsere diferite, de ex. Internet Explorer si Mozila Firefox sau Opera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freedelia spune:

Salutare -- a mai trecut o saptamana si abia am reusit sa citesc ce ati scris... avem o vara foarte plina cu activitati pentru copii, asa ca nu prea am timp de calculator.

Voiam sa va spun despre diversificare ca eu nici nu am de gand sa incerc pana pe la 8-9 luni. Atata vreme cat creste doar cu lapte, nu am nici o graba...

In rest, nu mai retin nimic din ce am citit... vorba cuiva, a murit bateria de la neuron...

Va pup

Delia, mami de John (11 Martie 2004), Jodie (16 Martie 2006), Jane (2 Martie 2010)

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui oanaiacovita

Duamna Rebiana ai sters albumul cu voi?????



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!



Cand cineva acolo SUS te iubeste...




creez unul nou numaidecat! Al meu era oricum privat (setasem optiunea de logare pt a fi vizualizat) dar tot mi s-au parut suspecte cele doua username de la fani.

Felicitari pentru cat papa Ericutu’! Si Mara tine lingurita cand ii dau eu sa manance; asa-i de dulce!
Multam’ pentru schimbarea parolei la contul comun!

Citat:
citat din mesajul lui dayanara
rebiana felicitari pt stelute

Mercic

Citat:
citat din mesajul lui elba
Sanziana ma bucur ca te-ai hotarat si tu.

Voi doua va cunoasteti?

Citat:
citat din mesajul lui atb
Rebiana, felicitari! Te prinde nbine albastrul!

Hihi... asa-i!
M-am logat cu noua parola pe picasa si-am vazut pozele cu baietii tai! Cat sunt de frumosi!

Citat:
citat din mesajul lui 2anke

vreau sa-mi fac semnatura care sa-mi arate automat varsta copiilor si nu merge . Stie careva?

[url=http://lilypie.com][/url]



trebuie sa adaugi ghilimele , una dupa = si cealalta inainte de ] si sa elimini parantezele drepte unde apare img
cu alte cuvinte sa elimini ce bolduiesc eu acum [url=http://lilypie.com][/url] si sa adaugi semnele citarii unde ti-am explicat.
Ca sa apara poza trebuie sa selectezi link-ul din bara de sus si sa-l inserezi intre parantezele acelea drepte… am fost cat de cat explicita?

Freedelia ma gandeam eu ca esti ocupata cu activitatile copiilor! Fain trebuie sa fie!!

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput