Ne rugam pt VICTORIA - M&M mai-iunie 2008 (167)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

wow, ce veste minunata!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Buna seara!

Minunate vestile de la Desiree, multumim Doloress! Doamne, cta bucurie trebuie sa fie in sufletul ei! Ma bucur extraordinar ca a raspuns atat de bine si rapid la tratament.
Victoria, sanatate maxima!

Wow, inca doua gravidute. Felicitari MsBB si Aimee! sa aveti parte de sarcini usoare, nasteri fara probleme si beblusi sanatosi si mancaciosi!

Ylari, ma bucur ca va simtiti atat de bine la mare, ati avut noroc si devreme buna! te invidiez

Pe mine m-a intristat mult disparitia Madalinei Manole. N-am fost un fan infocat, dar mi-au placut melodiile ei si de ea ca artist.
In prima faza m-a socat si indignat gestul ei si am condamnat-o, dar apoi am inceput sa inteleg cum a putut ajunge sa faca asta: era in tr-o stare avansata de depresie grava, care probabil ca s-a instalat in ani de zile, dupa ce a inceput sa nu mai aiba succes de lainceputul anilor '90. Din pacate, a fost o persoana labila care n-a putut nici macar in copilasul ei sa gaseasca motivarea de a merge mai departe. Paradoxal e ca a avut "curajul" sa-si planifice moartea in amanunt si cu atat sange rece.
Dumnezeu s-o ierte si s-o odihneasca!

Lumi, mami de zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

Hello fetele,

Nu am timp decat sa zic atat, ma bucur ENORM de vestile bune despre Victoria, nici nu se putea altfel, Doamne ajuta in continuare!!

Si FELICITAAAARI multe multe noilor gravidute, Simona, MSBB si Aimee, si daca mai cineva scuzeeee ca n-am apucat sa mai citesc din urma. Sarcini usoare panala termen si bebei sanatosi va doresc!

Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Doamne ajuta ! Ma bucur enorm pentru draga noastra Victoria. Sa fii sanatoasa, fetita scumpa si frumoasa.

Desiree, suntem alaturi de tine si ne bucuram nespus pentru vestile bune, Doamne ajuta in continuare.

Doloress, saru'mana pentru vesti.

Sa aveti un sfarsit de saptamana minunat. Va imbratisez pe toate cu drag. Noapte buna.










Dani, mami de

Rasfatzel Vlad Andrei 23.06.2008 si
Rasfatzica Andra Elena 31.03.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Neatza,

asa veste buna trebuie neaparat sarbatorita . O si veselie, cum vestea mi-a adus mie ( rimeaza )

Doloress si multe

Ma bucur ENORM de mult sa aflu ca analizele sunt bune si ca nu mai apar celule canceroase. Doamne ajuta! Ce usurare sa aflam ca tratamentul a dat roade si ca Victoria a iesit victorioasa . Sunt extrem de bucuroasa! Sa treaca usor si peste urmatoarea perioada si sa poate rasufla usurati ca a trecut nenoricita asta de boala. BRAVO, medicilor! BRAVO, Victoriei ca a fost o luptatoare! BRAVO, Nadiei ca a fost atat de puternica! BRAVO

Lumi , sar'na! Sa ne vedem la capat de drum cu sanatosi.
Cum te descurci cu munca? Ce mai face fotomodeala ta ?
Esti cam tacuta/ocupata in ultimul timp.


Magdone ce ma bucur sa te revad . Multumesc mult si Doamne Ajuta!
Voi cum sunteti? Cum te descurci? Cum sunt copii? Cum se inteleg?


Dani sa aveti un weekend frumos, sa mearga lin increstinarea Andrei, sa aveti parte de bucurii si toate sa mearga brici, asa cum iti doresti! Distractie placuta!


Si acum , ma scuzati, ma duc sa-mi bag vata-n nas . Gatesc vecinii mei peste si am impresia ca unu a fugit in casa la mine asa rau pute
V-am zis ca nu mai suport nici un miros ?


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luminel spune:

Dani, petrecere frumoasa la botez!
"crestina" mica si frumoasa.

MsBB, suntem binisor, merci de intrebare! Doar tare obosita, la sv nu e tocmai roz, seara ajung la 7 acasa, pana hranesc fata, pana gatesc, pana-i fac baie, nu mai ajung sa intru si pe net (si nici loc de fiu-meu n-am). De cele mai mujlte, citesc in viteza si aman sa scriu...pana uit si ce voiam sa spun

Spuneti-mi si mie cu ce sa-i dau lui Cris pe picioare ca e plina de vanatai pe picioare de la lovituri...se loveste la gradi si chiar si acasa de pat si e foarte sensibila (seamana cu mine), imediat se innegreste.
Gabitzam, parca tu vorbeai odata de o crema impotriva vanatailor, dar am uitat cum se numeste

Lumi, mami de zulufina Elena Cristiana (26.05.2008)

www.onetruemedia.com/shared?p=733a9f9f274d6633afc942&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MsBB spune:

Lumi, cred ca suntem singure pe baricade . Mi-a trebuit mie mare atunci . Uf, imi pare rau ca n-am mai amanat putin. Asta e de acum.
Asa e , trece timpul asta ca vantul si gandul. Am zile cand am senzatia ca am un caine turbat la ce ma face sa si cand in final ajung cu scoasa de un metru afara, sa ma asez in pat, parca n-am facut nimic . Oh well, viata!
Acum ma bag si io in zeama pana apare Gabitza , cred ca te referi la gelul/crema de arnica. Se maseaza pana intra in piele si ajuta la vindecarea loviturii, vantai.

Mor de la mirosurile astea, nu mai suport! Aseara m-am dus cu Andra pe o banca mai retrasa sa-i dau iaurtul si cred ca era vreo mortaciune ceva prin preajma ca am zis ca leshin . Cred ca acum pot aplica cu succes pt job-ul de caine anti-drog. Pot mirosi urma de la km

S-a trezit si Andra mea, si-a servit lapticul cred ca ii ofer bonus o excursie la hutza ...

Pa, o zi frumoasa


Fericirea are chipul tau... Andra , noastra!

Cum a intrat Andra in viata mea...
Mandra bea laptic si iata... a mai crescut un pic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danicris spune:

Servus, fete dragi.

Fetelor, va multumesc din suflet pentru urari insa botezul Andrei este pe 24, mai avem o saptamana. Va imbratisez oricum pentru cuvintele frumoase.











Dani, mami de

Rasfatzel Vlad Andrei 23.06.2008 si
Rasfatzica Andra Elena 31.03.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Luminel, intr-adevar este vorba de gelul de arnica. Cred ca se gaseste in mai multe variante la farmacie. Eu am Arnigel facut de Boiron. Si mai am cu acelasi efect, impotriva contuziilor si vanatailor, Hepathrombin gel.

Noi trebuie sa mergem la un botez acum dupamiaza si cand ma gandesc ce caldura este afara...

Ma bucur mult ca vestile despre Victoria sunt atat de bune !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

msbb o fi oferta, dar mai asteptam macar pana la toamna cu bb2

Eu am intrat sa va arat o floricica.Mai am de pus niste filmulete, dar trebuie sa le micsorez, insa acum is 30 grade in casa si vreau sa inchid calcul sa nu mai faca si-asta prea multa caldura

Weekend placut.

PS.Conspect data viitoare cand va fi mai racoare


Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput