Pufuleti gustosi de ian-feb 2010 - CAP.104

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

Intru un pic pe fuga sa-i urez lui haircut LA MULTI ANI cu multa sanatate!

de Isabela si Irina (01.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns evyme spune:

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem

Citat:
citat din mesajul lui evyme

Hello!
Am intrat ca sa va spun ca am pus pe contul comun cateva pozici noi (unele cu Sebi dupa ce a papat morcov) si un filmulet
Noi il asteptam pe tati sa iesim la plimbare, maine mergem la tara la aer curat si poate gasim si cate ceva folositor pt difersificare prin gradina , asa ca va urez la toate un we placut in continuare!




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod


AMR 2 kg... si apoi inca 3, daca se poate


Ce tare e!!! M-am amuzat cu filmuletul...



Poze




Multam! Si zgubilicea ta e tare frumusica! Si pozele cu catelusii Imi place tare mult tarcul de joaca al Dariei; cat te-a costat si de unde l-ai luat?




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod


AMR 2 kg... si apoi inca 3, daca se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalutza81 spune:

Buna ziua fetele, buna sa va fie inima...am si eu cateva minute libere, pitica doarme sotul doarme, am terminat aproape mancarea...


Am fost la pediatru si ne-a cantarit si masurat: 6650 si 64,5 cm (a luat 4 cm....a facut dr oau!!!!) si ne-a zis ca e vivace, a verif dpdv motor (ca va plangeati), ne-a zis de screening oftalmo la 6 luni si...ne-a intrebat ce ne-am luat pt BIG D ( cristies)...io nimic , ea pai canitze pai alea alea...ufff asa ca va rog muuult de tot stiu ca am facut urechea bearca la ce vb voi acum o luna, vreau si eu o lista cu chestii e.g. bibe, canitze linguritze etc...avem storcator si steamer. Sunt convinsa ca tu, Cristies sigur ai o lista in excel salvata plsssssssssss fie-ti mila de un amator care cica are 3 sapt sa cumpere nebunii. Avem asa: 2 linguritze de silicon pt 6 luni (ii dadea mama lapte cand eram eu plecata) si...atata .

Va citesc din umbra ca inca nu am timp sa intru (bag si pt la serv...) si sunt singura cu pitica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

HAIRCUT, alias HARNICUTZ

Cris, mami de Ema, my lucky 13 (13/01/2010) si Ana(4/4/2003)

poze

povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

cazarea in germania in full sezon e precum barbatii frumoshi (ori gay, ori insuratzi.). ce gasesc si-mi place e fully booked, ce mai e e scum, tata, scump. ma ustura okii de 2 zile cautand.... deh, dak ne-am hotarat acu'...

pup pufii si mamicile lor.

Cris, mami de Ema, my lucky 13 (13/01/2010) si Ana(4/4/2003)

poze

povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Intru si eu o fuguta sa-i zic lui Haircut

Va pup pe toate, noi abia am venit de afara, ne-a dat dr. verde la plimbari, prin urmare azi juma' de zi am fost in parc. Maine mergem la tara in plimbare, poate gasim ceva prin livada, prin gradina de legume, vom vedea... I-am luat piscinuta din real (micuta, dar draguta), i-am facut proba in balcon, maine afara in curte.
Cristina are 7 kg si 65 cm, inca nu s-au retras ganglionii, dar in rest e bine. Mananca foarte bine orice, dr. e incantata de ea. Mai multe nu stiu..., sa aveti o duminica frumoasa!


pe toata lumea!

Oana, mami de Ioana-Cristina (7 februarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Cu intarziere lui Kiti!
Am ratat petrecerea. Micki mica te rog dar nu am fost pe-aici! Sa fie sanatos si zambaret mereu!
tuturor pufuletilor de ieri!

Oana, mami de Ioana-Cristina (7 februarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

CATALUTZA, noi incepem diversificarea cam in aceeasi perioada. SI eu sunt interesata de subiect. Deocamdata adun info.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca_mica spune:

Seara buna!

LA MULTI ANI HAIRCUT SI MAIA!!! SA FITI SANATOASE SI FERICITE!



Ratusca mami de Andrei Ioan (2010)

AMR 3 kile cucuiete si inca 7 pana la starea de Nirvana... a, pardon Gazela!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatrice1982 spune:

Citat:
citat din mesajul lui evyme

Citat:
citat din mesajul lui ayanna_xem

Citat:
citat din mesajul lui evyme

Hello!
Am intrat ca sa va spun ca am pus pe contul comun cateva pozici noi (unele cu Sebi dupa ce a papat morcov) si un filmulet
Noi il asteptam pe tati sa iesim la plimbare, maine mergem la tara la aer curat si poate gasim si cate ceva folositor pt difersificare prin gradina , asa ca va urez la toate un we placut in continuare!




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod


AMR 2 kg... si apoi inca 3, daca se poate


Ce tare e!!! M-am amuzat cu filmuletul...



Poze




Multam! Si zgubilicea ta e tare frumusica! Si pozele cu catelusii Imi place tare mult tarcul de joaca al Dariei; cat te-a costat si de unde l-ai luat?




din 10.02.2010 fericita de Sebastian Mihai


cum a venit pe lume pustiu`
poze bebe Sebastian
www.youtube.com/watch?v=qBT23OL7Co0" target="_blank">filmul botezului


O mama e acea persoana care poate lua locul oricui, dar nu poate fi inlocuita cu nimeni ~ Cardinal Mermillod


AMR 2 kg... si apoi inca 3, daca se poate



subscriu!!!!!!!!!!!!!!!
si eu m-am amuzat teribil...ce harnicutz e......deja sta in 4 labe...super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
e beton!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Am atata dragoste sa iti ofer, incat nu stiu daca o sa imi ajunga zilele ce le mai am, sa te pot iubi...dragul meu copilas...

Mergi la inceput