Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***221***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

chatonel ; tinem pumnii sa scapi repede si sa nu te doara; si asteptam vesti repede de la tine

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

neatza,
am recuperat si eu rapid. am vazut ca Simona e mai bine un pic. f bine faci ca il dai in judecata dar sa nu te ashtepti la rezultate mai repede de 4-5 ani doar daca ai un avocat super infipt.

chatonel are operatia azi. nu am prins ce o[peratie e si nici nu stiu daca s-a hotarat la rahi sau total. oricum iti tin pumni sa treaca repede si ushor. sa ai o recuperare rapida si las ca sigur vine pitica in vizita.


Novus si Denisava pup pe amandoua ca tare imi sunteti dragi si mai mereu ma faceti sa zambesc ca oaia la ecranul de calculator.

Bianca - spre Vadu ma gandeam sa o luam si noi data viitoare. dar acum ca mi-ai confirmat mergem sigur.

Floric - eu zic sa depui dosarul ca poate nu taie chiar si amarati astia de 100 de lei...poate au uitat de ei.logic ar fi chiar sa mareasca stimulentul daca tot vor sa scape de cic-uri.

Shasa - ah ce dor imi era de tine. chiar dimineata am vazut ca ai pus poze noi, ma bag acum sa va vad

siiii......LA MULTI ANI GAZO!

sper ca nu am uitat prea multe


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Neata again,

Deci e ziua lu' GAZII MARE-pai LA MULTI ANI SI FERICIRE. Sanatate Multa!

Chatonel- bafta multa la operatie.

Vladimir s-a culcat la 7.30 si inca doarme. Am dormit si eu pana la 10. Cand m-am trezit eram singurei- nu am auzitcand a plecat Robert.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Neatza!

LA MULTI ANI GAZA!!! Sa fii sanatoasa, fericita, implinita toata viata!!

FLORIC, eu stiu de la cineva ca nu a mai primit stimulentul, desi e in perioada corecta. Dar tu depune, ca nu ai ce pierde

OLI, na, ca nu te cred. Tu si cu kg alea in plus pe care ziceai ca le ai tot aratai belea. Esti atat de tanara si frumoasa incat crede-ma ca nu vede nimeni 2-3 kile in plus. Drum bun acasa!

CHATO, bafta la operatie

Mamica minunii Ana Bianca (20.02.2009)


Pozele noastre

Fotografii profesionale evenimente


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

ARIS si UALI si cine mai vrea la mare pustiu...

Se merge prin VAdu si apoi iesi din sat pe camp si e un drum de macadam (merge orice masina pe acolo, eu am mfost cu un YAris) pana la Cherhana unde se strange lumea sa manance peste. Ideea e ca dupa cherhana mai trebuie mers vreo 2-3 km inspre o unitate militarae merge pe Grindul Chituc, pe malul apei, inspre Delta). Asa sunt vreo 30 si ceva de km de plaja pustie (in stanga e lacul Sinoe si in dreapta Marea Neagra daca va uitati pe harta).

Nici semnal la telefon nu este. Noi am stat asa 4 zile, cand eram eu gravi in vreo 3 luni si vreau sa zic ca de martipana sambata nu am vazut picior de om. Doar sambata dimineata 2 jandarmi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:


La multi ani, Gaza!!!


http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Ops, uitai sa ii urez Gazei numai bine si o aniversare de neuitat

Inca o data va in gaska si va multumesc

ps
am uitat la lista aia de "capabilitati" sa pun ca sint pasionata de bucataria rafinata si ca imi place sa incerc pe cobai (sot, familie) noutati culinare si diverse inventii

pps
vazut indienii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

CHATONEL, tinem pumnii sa fie bine si sa treaca repede!

SHASA, superbi indienii, ca de obicei, dar Petrucu e minunat!!!Parca-i unul din hobitii mici ce cascau gura la Bilbo in LOTR!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Chatonel, iti urez si eu multa sanatate, sa treci cu bine si fara probleme peste interventie!

POVESTEA MIRUNEI
www.hi5.com/friend/photos/displayPhotoUser.do?photoId=4912492545&albumId=98516507&ownerId=140250165" target="_blank">POZICI MIRUNICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

AYLA, imi pare rau sa aud ca ai probleme la soare si trebuie sa renunti la mare anul asta . Va distrati voi oricum! Si bravo pentru sala! Pupam grevista maseloasa si Clau pe ochisori!
Si totusi, cum se manifesta alergia ta? La nivelul pielii?

SABY, cum se prezinta bubulita "nu-stiu-cum-contagiosum" de pe gatucul Maiei? Si, de fapt, cum arata initial?

Eu azi am observat, la mangaiatul de dimineata, o zona de piele mai aspra pe spatele lui Luca, pe la mijloc . Nu e colorata nicicum, nu sunt bubite, nu e umflata, nu sunt coji...nimic! Doar mai aspra la pipait, si daca te uiti atent in lumina, o idee mai lucioasa...mai uscata. Nu stiu cum sa descriu mai bine! Si nu am idee ce poate sa fie! Adaug faptul ca pe el nu-l jeneaza deloc, am descoperit-o din intamplare. Are careva idee ce ar putea fi? Help!

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput