Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***221***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Chato multa putere,curaj si insanatosire grabnica


La multi ani fericiti si sanatosi,
Gaza!



Participam la concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=1" target="_blank">dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

bianca - am salvat intr-un document indicatiile ca io's uituca rau de felul meu. suna minunat ce spui tu acolo. poate weekendul viitor incarmam si noi


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Nu am vazut toate pozele,mi-au scapat ceva link-ri.

Noua ne-au iesit colturile la doua masele(odata)...stanga sus si dreapta jos...Ma fugareste nprin toata casa....deschide si rastoarna tot...tipa /vrea sa se impuna.
Dupa caldura de saptamana trecuta ii aparusera bubite de pet ceafa si manutze...am dat-o cu CALAMINE si f usor si repede i-au trecut.L-am incercat si pe piscaturi de insecte si a mers super bine.

Floric depune dosarul,nu ai ce pierde

nu mai stiu ce trbuia sa raspund...?!
M_monique cum esti?Dar comorile din dotare?


Participam la concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=1" target="_blank">dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

M_MONIQUE, sper sa fie mai bine pentru ca saptamana trecuta era internata cu Andrei la Elias. Am inteles ca a vut piticul o amigdalita nasoala de tot. Duminica erau inca in spital dar poate acum sunt mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bianca2503

M_MONIQUE, sper sa fie mai bine pentru ca saptamana trecuta era internata cu Andrei la Elias. Am inteles ca a vut piticul o amigdalita nasoala de tot. Duminica erau inca in spital dar poate acum sunt mai bine.

Offff...sa dea DD sa fie mult mai bine si sa ajunga cat mai repede si sanatosi acasa
Multumesc Bianca


Participam la concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=1" target="_blank">dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

simplyana - nu suna a ceva grav ce zici tu acolo. probabil ca tridermul ar rezolva dar mai bine intreaba pediatrul ce crede.

sper sa isi revina repede Andrei. m_monique


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Fetele, is tare happy. Azi a mers Raresu atat de bine si frumos afara. Singur, singurel...bine, cu umbra langa el. Dar il mai pacalesc si doar ma fac (adica doar il ating de tricou) ca il tin si el tare bucuros este ca are un punct de sprijin.
El inca o data mi-a confitmat ca functioneaza pe principiul "Si stiu, si vreu si pot dar ce atata graba"

Poze Raru
Poze noi

Rares Rarisel cel mai frumusel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

olga - cred ca o sa am nevoie de nishte lectii intensive de rusa.

copilul asta al meu ash putea sa jur ca in rusa vorbeshte. acum alerga prin casa cu un servetel in mana si canta o chestie de genul:"ca-caia-cai-caia" canta, rade de se sparge singur de melodia lui si aleraga toata casa.

asta dupa ce o saptamana ne-a inebunit de cap cu un fluier pe care l-a primit de la unchi-su. alerga prin casa cu el in gura si fruliera de imi zdranganeau creierii


25 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Hello!Sunt un pic internata in spital din cauza unei pietre la rinichi...am intarcat fortat... am luat 2 pastile de dostinex dar sanii sunt tot tari, pietrificati. pt piatra tb sa beau 2l de lichide/zi si pt sani sa beau cat mai putin...ce fac????? spuneti-mi cam in cate zile vi s-au retras sanii? sa mai iau pastile?Va pup pe toate Citesc din urma ca acum am timp...cat cuprindemami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

olga - cred ca o sa am nevoie de nishte lectii intensive de rusa.

copilul asta al meu ash putea sa jur ca in rusa vorbeshte. acum alerga prin casa cu un servetel in mana si canta o chestie de genul:"ca-caia-cai-caia" canta, rade de se sparge singur de melodia lui si aleraga toata casa.

asta dupa ce o saptamana ne-a inebunit de cap cu un fluier pe care l-a primit de la unchi-su. alerga prin casa cu el in gura si fruliera de imi zdranganeau creierii


25 martie 2009



SI Vladimir tot cu cacaca-cat-caia-ca ca caco e de vreo 3 zile.

Eu am zis ca mai stie si japoneza
http://www.youtube.com/watch?v=qXoJsRcKsz8

Mergi la inceput