Ghiocei de martie-aprilie 2009***210***

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Dyana felicitari. Wow, inca o surioara gravi in club... O astept si eu pe a mea la cotitura Inca un mutz mic care sa va umple inimile!
Of, mi s-a rupt inima cand mi-ai zis de finutul vostru, saracul, ce medici imbecili sunt si pe lumea asta... si doar pt ca au o diploma sufera copiii...

Bianca, io zic sa te inarmezi cu o bata de baseball. Fain filmuletzul, il vazusem deja. Cica "nu bea apa din balta", hahaha, si chiar vrei sa te asculte?

[al meu a mancat azi un batz si se facuse numai bucatele de scoarta la bot]

Dodo, io nu m-am prins care era produsul ca ai pus link la intregul album de pe bazar.

Monica mami de CRISTIAN - "domnu' injiner"
(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Daca mai treceti prin Real si gasiti gama organix, vedeti c-au bagat niste "carrt cake" si fruit bars, adicatelea niste batoane de morcov cu cereale de ovaz sau mar cu ovaz, banana cu curmale, mar cu curmale. Bio si usor de mestecat. Mie mi s-au parut yummy, fiu-meu pe-alea cu curmale nu le-a apreciat, doar pe celelalte cu ovaz. [La cum tropaie, stiam deja ca-i calutz, dar chiar sa traga la ovaz nu ma asteptam]

Monica mami de CRISTIAN - "domnu' injiner"
(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas


Dodo, io nu m-am prins care era produsul ca ai pus link la intregul album de pe bazar.



acesta


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena



Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Monica,is suparata pe tine! Ce-ai modificat tu pe-acolo, de nu mai am trimitere directa la blogul tau?

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Monica,is suparata pe tine! Ce-ai modificat tu pe-acolo, de nu mai am trimitere directa la blogul tau?

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)



Il gasesti la homepage. La fiecare mesaj al meu apare sus, pe langa "reply with quote" si altele, o casuta. Clic acolo.

Monica mami de CRISTIAN - "domnu' injiner"
(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Dodo, e f frumos. Tu ai facut si trandafirii din fimo? Ca mi se pare destul de dificil de modelat (am lucrat si eu candva in fimo).

Monica mami de CRISTIAN - "domnu' injiner"
(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

OK, mi-a trecut supararea!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Dodo, e f frumos. Tu ai facut si trandafirii din fimo? Ca mi se pare destul de dificil de modelat (am lucrat si eu candva in fimo).



Da eu i-am facut...am mai adaugat doua seturi


Bazar general pe DC


Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena



Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Dodo, foarte frumos !

"Sighisorencele", beton intilnirea, pozele, ghioceii, locatia si parintii de ghiocei ! Sa va fie de bine!
Novus, ai ajuns la vreo concluzie cu harta aia? :)

Fetele, care ziceati ca mai faceti o comanda la Aramis? Mai e valabila "oferta"? Ma primiti si pe mine?



If you can't say something nice, then don't say nothing at all

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

m-a sunat surioara ca a facut ecografie- ca tot e de garda in municipal, a gasit rapid un ecograf sa-l puna pe bultica... si cica a vazut gandacelul mic ; abia are 5 saptamani, se vedea miiiiiic de tot, dar e acolo; era si ea entuziasmata azi, i-a mai trecut shocul... are confirmarea clara si deja l-a si vazut; a facut misto de barbati'su ca a facut eco si e clar fata... si cum el nu se pricepe prea mult (adica deloc) initial a luat-o de buna si cica-l treceau toate apele; la ei e lupta mare acuma, ca el vrea baiat clar, surioara vrea fetita...; eu cred ca e baiat, cu toate ca tare mi-ar place sa faca ea fetite si eu baieti... dar tinand cont ca nu-i e rau deloc... cred ca e baiat; bine, stiu exceptiile de la regula exista... si eu mi-as dori sa fie fetita pe care si-o doreste atat de mult

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput