NEWS ALERT: Toate indemnizatiile CIC=600 ron

Raspunsuri - Pagina 50

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

nu stiu de unde sa gasesc mamici din brasov care sa ne intalnim in centru

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

bine ca boc face sala de sport in satul lui, si repara caminul cultural. pentru cine oare - pensionarii care vor murri sau copiii care nu se vor mai naste?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annablue spune:

Spunea cineva ca nu gaseste link-ul.
Pt actiunea cu avocati, aici link-ul.
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152136
Pt actiunea cu iesit in strada, eu vin si cu cel mic si cu cel mare, ca tcmai a iesit de la scoala.
Cine mai vine si unde ne intalnim?
eu cred ca trebuie sa iesim acum ,pana nu iau astia decizia, ca vad ca inca nu gasesc nici o decize clara cu cei 600.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mada spune:

nu e nicio o decizie clara nici eu nu gasesc, scrie doar ca s-a intrunit sedinta de guvern, probabil acum discuta


Ilinca si Rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna9 spune:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=149804&whichpage=8
aici am scris eu la Probleme legislative.

MAMICI, FACEM CEVA??
Ne adresam cuiva??? Sau stam si asteptam pur si simplu?

Exista cineva care sa poata lua legatura cu cei din Parlament care s-au luptat initial pentru indemnizatia de 85% din salariu?

Eu sunt de acord ca acest protest ar trebui organizat inainte de 1 iunie.

Doamne, oare de ce sa plateasca copiii nostri pentru greselile guvernantilor???

Imi cer scuze, dar nu stiu cum sa-mi mai manifestez disperarea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna9 spune:

annablue sunt de acord cu tine.

eu vin la protest. cred ca as fi in stare sa fac orice pentru copiii nostri.
sper doar sa fim suficiente mamici care sa ne adunam.

mamici??? ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Fetelor eu nu am gasit nimic concret ref la decizia cu 600 ron, si pana atunci cand va fi scris negru pe alb nu prea sunt sorti de izbanda cu datul in judecata. Exista vreo hotarare in sensul asta si n-am vazut-o eu?




Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

dragele mele,

haideti sa nu ne risipim eforturile...iar noi cele carora ne pasa in mod direct de aceasta chestiune, si care suntem implicate...e greu sa ai pretentii de la altii care au si ei problemele lor si pe care personal sunt dispusa sa-i inteleg si sa nu-i blamez in vreun fel...

haideti sa ne unim eforturile


vad doua cai de urmat:
protest
actiune in instanta


Asociatia MAME a carei membra sunt e gata sa reprezinte acest interes
Vom lua azi legatura cu pres Asociatiei TATA ..cel care milita azi pe la realitatea tv pentru drepturile de crestere ale copilashilor (dincolo de aspectul amuzant, jos palaria!)

astept si de la voi idei, propuneri - am vazut pe un forum (nu scriu aici care dar cred ca stiti) ceva organizare, numai ca imi e ft greu sa urmaresc paginile de acolo sunt pline cu stelutze, sclipici etc etc...
care stie sa-mi zica scurt si la obiect
musai sa facem ceva organizat!

va rog pe PM sa le gasesc mai repede..va spun sincer ca nu ma intereseaza sa citesc la pagini umplute cu dispute si orgolii

nu am nici rabdarea nici disponibilitatea necesara pt a consuma din timpul meu pt asa ceva..

pup si multumesc tutror pt maturitate si implicare reala

astept si de la voi idei, propuneri - am vazut pe un forum (nu scriu aici care dar cred ca stiti) ceva organizare, numai ca imi e ft greu sa urmaresc paginile de acolo sunt pline cu stelutze, sclipici etc etc...
care stie sa-mi zica scurt si la obiect
musai sa facem ceva organizat!

va rog pe PM sa le gasesc mai repede..va spun sincer ca nu ma intereseaza sa citesc la pagini umplute cu dispute si orgolii

nu am nici rabdarea nici disponibilitatea necesare pt a consuma din timpul meu pt asa ceva..

pup si multumesc tutror pt maturitate si implicare reala




Alinuk
www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik


www.asociatiamame.com/ro/evenimente/evenimente-actuale/un-zambet-pentru-sanatate.html" target="_blank">
"Zambetul copilului tau iti aduce bucurie in fiecare zi.
Acum, zambetul lui poate salva vietile altor copii"


............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annablue spune:

Citat:
citat din mesajul lui madau

Fetelor eu nu am gasit nimic concret ref la decizia cu 600 ron, si pana atunci cand va fi scris negru pe alb nu prea sunt sorti de izbanda cu datul in judecata. Exista vreo hotarare in sensul asta si n-am vazut-o eu?




Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX





Nu exista inca nimic CLAR STIPULAT ca se reduce la 600. Dar sunt sigura ca asta vor face nemernicii...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sdcristian spune:

pai tocmai de asta trebuie actionat inainte ca ei sa puna ceva pe hartie

pana sunt doar discutii se mai poate face ceva

sper

Mergi la inceput