Breaking News - 9

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Oh, wow, am citit pe nerasuflate, nu mai intrasem de ceva vreme. Treaba cu urmarirea fetelor (pe care, by the way, le invidiez, as vrea si eu sa am timpul si banii sa pot merge in asa investigatie, sau nu neaparat investigatie, dar sa merg pe urmele pasilor LUI - bravo fetelor si multumim pt ca ne-ati purtat cu voi) suna intr-adevar cam sf, dar daca e asa? daca sunt la mijloc conspiratii mai mari decat ne putem imagina noi? Tare as vrea sa fie real si Michael sa fie bine.
Astept si eu nerabdatoare si continuarea. Parca abia am inceput sa imi pun intrebari!



--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Pai credeti ca vor mai dezvolta? Parca suna a concluzii finale ce au scris acolo. Pe mine ma stiti ca nu am crezut nici 1% in povestea oficiala, asa ca, nu pot decat sa fiu incantata Mai ales ca, nu se putea vedea nimic in interiorul ambulantei Fa-ca-tu-raaa!!!!!
Acum ca au mai inflorit-o ele pe alocuri, asta asa o fi, povestea trebuie sa fie savuroasa, insa in mare cred ca e totul real.
Noi stiam cu toatele, nu, ca povestea e cusuta cu ata in culorile curcubeului, asa ca acum avem si mai multe motive de bucurie.
Si da, eu cred ca MJ apartinea sau a apartinut candva unor cercuri f f f influente la nivel mondial si acestea au mare legatura cu intamplarea din 25 iunie. Tind sa cred ca daca nu fraternizezi cu aceia, nu ai cum, vreodata, sa ajungi atit de sus cum ajunsese Michael.



_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Pai, doar nu ne lasa asa, cu ochii-n soare. Trebuie sa mai scrie cite ceva... si mie mi se pare inflorita povestea pe undeva, dar nu avem de unde sa stim... insa pe mine ma intereseaza concluzia, pica bine pe scenariul cu programul de protectie al artistilor mari care vor sa se retraga dupa ce si-au dedicat o jumatate de viata scenei si lumii. Daca am putea verifica pe undeva chestia cu dansatorii si contractul pe viata!!! Poate ca de aceea erau atit de surizatori la inmormintare, dadusera lovitura. Stiu ca pleaca in turnee, sint tot timpul pe undeva si danseaza, am vazut filmulete cu ei la lansari de albume muzicale...

Daca planul este gindit de Michael (eu inca mai am un ghimpe in inima sa nu fi fost o victima incilcita in itele trase de altii, desi il vad destul de intelegent sa puna un asemenea plan la cale), e genial. S-a retras ca un rege, si-a platit datoriile, a facut un film, a incheiat un supercontract, copiii sint bine, fanii s-au inmultit, iar pentru restul a angajat dansatorii care vor invata tinerii pasii lui de dans, dansatori care ii duc mesajul peste tot... prin scoli, in inchisori... miine auzi ca sint in Africa, cu actiuni umanitare in numele celui pentru care danseaza. A ajutat-o pe Janet sa se bage din nou in proiecte si i-a ridicat si ei cota, pe fratii lui la fel... A adus toata familia Jackson din nou pe rampa! L-a lansat pe Shaheen...

Eu ma gindeam zilele trecute la familia lui: nu au vazut filmul, au trimis doar copiii, nu se duc nici la spectacolul de circ, Randy spunea ca nici documentarul ala care se pregateste sa iasa nu il va vedea... si ma gindeam bine, nu va duceti, dar de ce trebuie sa dati interviu pentru asta, de ce trebuie sa o spuneti in gura mare. Nu va duceti si gata. Dar dupa aceea m-am gindit ca si asta face din scenariu. Pai, la o adica, daca se intimpla ceva, ar putea foarte bine sa spuna: ah, da, filmul e o facatura? Pai, noi nu stim, nu l-am vazut. Au trimis copiii - ei, care si-au pierdut tatal si care merg la psiholog ca se poata trece cu bine, exact ei aveau nevoie acum sa vada filmul - dar lor nu le ia nimeni interviu deocamdata.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Primul autograf http://www.cnn.com/2010/SHOWBIZ/Music/05/26/jackson.family.belt/

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Buna, am venit sa va arat ceva....poate sunt nebuna dar aseara la finala American idol a cantat si Janet, va pun mai jos clipul, ascultati cu mare atentie, suna foarte tare ca Michael, pana acum nu mi s-a parut niciodata atat de mare asemanarea, atentie la min 1.47 pana la 2.20 cam asa, apoi iar la refrenul urmator, apoi la cantecul urmator la min 6.35 as putea jura ca e Michael. Ce parere aveti??



Cred ca lumea s-a entuziasmat la inceputul melodiei Nasty, cred ca isi imaginau ca face un tribut Michael ceva.
Si la fatza mi se pare ca seamana din ce in ce mai tare.
Observati si costumatia!:)

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Ai/aveti dreptate in legatura cu Janet...
Randy, despre 25 iunie



Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Pai, se pare ca e cam singurul care merge pe acolo... inca nu stim de ce, nu stim daca face parte din scenariu sau el a fost lasat in afara lui si incearca sa inteleaga.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput