Breaking News - 9

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mey... da' blonda aia de la inmormintare, cea despre care se spunea ca e Michael si ca Janet se uita la ea... cu ochelari negri, a iesit la lumina sa spuna cine e? Ca ala cu palarie stim cine e, Dave Dave stim cine e, desi eu tot cu ochii pe el stau... dar aia?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Nelia, din cate stiu eu, respectiva a ramas tot cu numele de "blonde lady".

Urmasul lui C.Gable nu e de acord cu intrarea libera a fanilor lui MJ in mausoleu, in data de 25 iunie.
http://www.pr-inside.com/gable-unhappy-with-jackson-cemetery-plans-r1901606.htm





Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

http://ibnlive.in.com/news/jacksons-beat-it-lyrics-to-be-auctioned/115776-8-75.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Cat de bine seamana Blanket cu Michael

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Cititi whereismichaeljackson? Mergeti pe Congres MJ II si pe Investigatie in L.A... s-au scris lucruri interesante.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Am citit despre "Investigatie in LA", dar, intr-un fel, mi se pare trasa de par toata situatia, ca un scenariu de film...cu urmaritori care le intra in camera de hotel si arunca 5 flori otravitoare pe jos..daca erau profesionisti, nu lasau nici o urmulita a trecerii lor. Verificau ce era de verificat si gata...Cu elicoptere care rasar din te miri ce colturi, cu limuzine negre si paznici bine facuti, cu portarese si tanti care vand harti, carora "le scapa" secrete taman in fata fetelor astora...Un adevarat scenariu de film hollywoodian...

As vrea sa fie adevarat ce spun ele acolo, cu toata urmarirea asta a lor si pericolul iminent de a fi "incatusate" pe acolo...deh, as vrea sa cred...Ca Michael nu e pe lumea cealalta am simtit cam de vreo 9-10 luni incoace, si inca mai cred asta si chiar urmaream cu atentie si ce zice fata pe site-ul respectiv, si imi parea credibil, pana cand am citit astazi...ei, pe asta n-o mai inghit...pana la proba contrarie.

Mai vedem...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Eu astept sa dezvolte...

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput