Breaking News - 9

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei
Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Asta face parte din scenariu!?!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Ce scump e Blanket in videoul acela...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Nelia,... e vorba de "the man behind the curtain".

Votati, daca doriti
http://www.people.com/people/article/0,,20368805,00.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Da, Medy, iti dai seama ce intimplare sa fie tocmai medicul cu pricina la fata locului si singurul din avion! Si daca la Michael nu prea a dat dovada ca stie ce sa faca si nici asa prompt nu a fost, de data asta si-a luat revansa, ca un erou ce este... si exact cu nici o luna inainte de proces. Mai sa fie!

Acum, daca MJ ar fi acela nu m-ar deranja prea mult, dar daca planul B (al meu!) s-a intimplat, mi se pare strigator la cer. Ar mai trebui sa salveze si un copil, eventual din miinile unui pedofil (doamne fereste, sper sa nu fie nevoie de asa ceva) si gata, au inmuiat inimile juratilor... ori nu-l mai condamna deloc, ori ii da o pedeapsa mica, din care va fi eliberat eventual dupa ispasirea unei treimi, pentru buna purtare.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Nelia, sa gandim pozitiv ...
In alta ordine de idei, LMP transmite multumiri
http://www.tmz.com/2010/05/17/lisa-marie-presley-michael-jackson-flowers-thank-you/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Astazi am gasit niste filmulete pe youtube despre hoax... moama-moama, unii ai idei, frate. Cu toata imaginatia mea, mie nu mi-ar fi trecut asa ceva prin cap. Pai, numai daca mergi pe o singura linie a acestor idei, iti iese d-un film!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

N-am vrut emoticonul ala, dar merge si ala, ca-ti trebuie timp si atmosfera ca sa-ti vina idei ca alea. Il voisem pe asta:

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput