Bravo Linda,Vio.Miria, wapi, nino! Iepu 2010!(136)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bumbitza spune:

Neata mamici! (caci de ieri nu mai avem burtici la odisee)

Vroiam sa multumesc si eu lui Jasmine ca ne-a donat vaccinul, Denisei ca l-a adus si Irinei ca a facut posibila vaccinarea prichindeilor!
bluekidoo frumosi bebeii toti! am zarit-o si pe bumbita mea intr-o poza, o consulta dra:D

nafi, bine ati ajuns acasa! acomodare usoara!

vio, miria felicitari pentru voinici! sa fiti sanatosi si papaciosi!

PS: ma apuca si pe mine nostalgia, mai ales dupa ce v-am citit mesajele...





Mada mami de Ilinca frumoasa
Mami si tati te iubesc mult!
http://picasaweb.google.com/madalina.neamtu/Ilinca_primaLunita#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

E, na, ca acum plang si eu citind mesajele voastre si realizand ca nu mai e nici o burtica!!!
Miria Refacere cat mai usoara!

Pana la urma nu am facut noapte alba asa cum ma temeam. Dupa vaccin, mi=a plans pana pe la 8 seara, cand i-am facut baita si s-a linistit. N-am vazut ce sensibil e: cum avem musafiri, sau il ducem la dr, gata..e agitat si bazaie ore in sir
Bluekidoo chiar ca sunt haioase pozele cu bebicii aliniati asa, unii deja dezbracati
Dianami petrecere frumoasa. Te asteptam cu poze cu micul crestin. La care Cora mergi? In militari? Ca eu stau relativ aproape, si poate ne vedem la un shopping mic cu bebeii.

De fapt, chiar vroiam sa intreb daca mai sta cineva in Militari, ca incerc sa gasesc partenera de plimbare pt bebeEric

Mami de iepuras Eric Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emiliapop spune:

[quote]citat din mesajul lui Bumbitza

Vroiam sa multumesc si eu lui Jasmine ca ne-a donat vaccinul, Denisei ca l-a adus si Irinei ca a facut posibila vaccinarea prichindeilor!
[quote]

si eu la fel, multumesc mult fetelor

bluekidoo nu stiu unde sa intru pe mailul comun ca sa vad bebei, nu stiu unde e albumul tau sau sunt eu adormita?

Bebelusha mea a fost linistita dupa vaccin, le doarme la greu, papa la 3 ore si adoarme iar, sper sa fie bine, ea asa facea si inainte de vaccin.



Emilia mamii de Sara Natalie(13.04.2010)
Eveline Mihaela (05.02.2008) si Alexandru Paul (16.08.2006)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyangel spune:

MIRIA , VIO, WAPI, NINOCIKAP FELICITARI SI BUN VENIT IEPURASILOR DRAGI

NU MAI STIU CUI TREBUIA SA UREZ ACOMODARE USOARA ACASAOBSEALA ISI SPUNE CUVANTUL

Anca
mami de Codrin
de Lucas

http://community.webshots.com/album/577125831sfgDwM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Bun venit pe lume
George Andrei de miria_cristina
Tudor Cristian de bordeancavio
Matei de Lindal
Mihai Theodor de wapi!
Vieti pline de sanatate si voiosie!

Felicitari mamicilor! Refaceri rapide si lapte-n tzitzi!


===============================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007) si Alexia Briana (30.03.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

Bravo miria_cristina!

Bravo bordeancavio!

Bravo Lindal!

Bravo wapi!

Bravo ninocikap!

Bravo nafi!

Oana mami fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

am devenit si eu sentimentala azi in timp ce imi mangaiam usor burtica asa cum am facut 9 luni de zile, sperand zi de zi sa nasc un copil sanatos...mare dreptate aveti fetelor...timpul trece mult prea repede si e musai sa imortalizam cat mai multe clipe alaturi de pruncii nostri . la iasi e o vreme mohorata, ploua si e rece afara, dar in casuta domneste o caldura placuta, ma trec fiorii cand privesc oamenii cei mai dragi de pe pamant tati si mariuta mea in bratele sale, cum se iau la intrecere cine scoate limba mai tare afara , sau cine da parturi mai tare ...ma topesc de dragul fiicei noastre, chiar si atunci cand isi incrunta fruntea si tipa ca din gura de sarpe, chiar si atunci cand o leganam noaptea si adormim cu ea in brate, chiar si atunci cand face caca imediat dupa ce am schimbat pampersul, chiar si atunci cand se trezeste in timpul somnului meu cel mai dulce de dimineata....si as continua asa ...dar toate acestea ma fac si mai fericita si mai implinita ca mama. asa au tras si mamele noastre cu noi si in conditii mult mai grele...
ma retrag in bucatarie sa fac ceva bun de papa si sa fug repede langa omuletii mei iubiti sa particip si eu la harjoneala



Oana mami fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

ioanact multumim de vizionarea pozicilor si tie si parintelui. pupici multi pentru printesele voastre



Oana mami fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

[center]Miria , Wapi , Voi Fericitariii Mamicilor. Bebei sanatosi tun si papacioci[/center]Chiar nu o mai fi nici o graviduta ???
Mie inca nu-mi vine sa cred ca am nascut si ca minunea mica e a mea ...

blukidoo am vazut pozele . Saracii cu erau aliniati ca puii

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

dianami sa aveti parte de un botez deosebit, de o slujba deosebita pt un bebe deosebit. ii urez multa sanatate si sa va incante zilele pana la adanci batraneti. cu siguranta vei arata minunat in orice iti vei pune pe tine, si cireasa de pe tort va fi aparitia ta alaturi de cele 3 comori din viata voastra

Oana mami fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)

poze

Mergi la inceput