sa ne numaram binecuvantarile (4)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EllaX spune:

Gabi, sunt de la Cluj curse low cost.

Fetelor, dragelor, va citesc de la inceput si tot ma gandesc sa ma cer si eu in clubul vostru. Nu-s divortata, dar voi fi, si deja astept divortul ca pe o eliberare... care nu stiu cand o sa vina. Intai trebuie sa castig cat sa putem trai, eu si fata mea (care-i o mare binecuvantare!), apoi trec la divort. Numa' nu stiu daca e intelept acum sa dau detalii, asa ca mai raman un pic in (pen)umbra.

O binecuvantare a mea sunteti voi. Si spun asta cu mana pe inima. Sunteti datatoare de curaj si speranta!

EllaX cu Ana (30 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

multumesc Ella, stiu de low-costurile din Cj, dar nu au pt destinatia mea deci raman pe varianta masina/autocar/microbuz.

Bine ai venit in club e decizia ta daca dai detalii sau nu, eu sper sa decurga totul asa cum iti doresti, si sa se termine cat mai repede.

Maru, exul e blond cu ochi albastri, fiul meu seamana pe el. Eu satena cu ochi verzi, Lili e copia lu' ma-sa

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K
Tati e vopsit in blond in continuare ziceau copiii ca le este rusine cu el pe strada.



zi mersi ca nu s-a vopsit verde, portocaliu sau mov si fa-i cadou o basca, ceva


EllaX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

cadou la el??? nici o molecula de matreata de pe sacou nu i-as oferi cu titlu de cadou... la cate cadouri am primit eu de la el, cat eram casatoriti...

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Gabi, crezi ca merita atata energie irosita?
zambeste, viata e frumoasa! Esti o femeie frumoasa, ai 2 copii minunati, frumosi, ce mai, fruntea sus!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Servus,
Si eu in trecere pe fuga.....
Ce este cu depresia asta? In sfarsit e soare afara, am fost si noi la plimbare, cred ca ma decid sa ne mutam in apartamentul prietenei lui Morgano (maine iau decizia si iti multumesc inca o data)...
Aseara am stat la o bere cu prietenii.... chiar se mirau ca am reactionat foarte bine la faza cu mutatul, eu fiind genul care ma panichez si gata: nu te mai poti intelege cu mine o vreme ... acum sint linistita, am zis asta este, las' ca ne descurcam noi cumva, chiar daca nu gasim la fel de frumos sau mare... Sper sa ma tina starea asta!!!
Binecuvantare: am un baietel foarte intelegator care cand m-a vazut ingrijorata cu cautatul altui apartament mi-a spus: "oliunde ne vom duce va fi flumos pentru ca esti tu si jucaliile mele"...
Un weekend minunat!
Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

la Luca, vai de dulce e!
Maru nu irosesc de mult energie pe el, ca nu merita. De asta ziceam ca nu-i iau cadou basca la parul lui galben-fals

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Va pup gagici,
La noi s-a terminat azi. Am izbucnit in plans in fata judecatoarei, am incercat sa ma abtin dar asta a fost.

Va doresc o saptamana frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mikaela_a spune:

Ciarli, te imbratisez din tot sufletul. A fost, este si o sa fie greu, dar o sa treaca.
Sper ca ti-ai programat ceva agreabil pentru restul zilei, ceva sa iti distraga gandurile de la tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ciarli,
Imi pare tare rau.

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput