sa ne numaram binecuvantarile (4)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Gabi, ar fi trebuit sa scrii in continuare, memoria joaca feste, dar ce ramane scris, e scris.
Sper ca puii tai sunt mai impacati acum cu situatia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Eu dau cafea turceasca servita in cescute mici si delicate... Stati linga mine pe divanul jos plin cu perne arabesti, ascultati la Zeki Muren si lasati-ma sa pling. Azi sint trista.

http://www.youtube.com/watch?v=vDIoPCzFBtA

http://www.youtube.com/watch?v=vDIoPCzFBtA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Si eu sunt trista azi, de-a dreptul deprimata, de fapt.... o sa ma consolez cu un vin pe seara....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Eu la fel, mi dor de planurile mele ... de visele mele alea rozalii.
Ma consolez ca am ajuns acasa si nu am timp de lins ranile, ci mergem in parc

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

Gata, mi-a trecut.

Am avut meeting cu Frumosu' care pleaca in delegatie in Alberta saptamina viitoare. M-a intrebat daca vreau sa merg si eu data viitoare, i-am spus ca ar fi interesant .
Tocmai bine a picat tristetea asta, o sa o sortez in citeva ore la cabinetul shrinkului, cu o cafea in mina. :))
Weekendul asta o tai spre Rattlesnake Point, la hiking cu Sarah. Pe Maya nu o iau ca la cit se vaita ea, mi-e ca o arunc de pe stinci :))

Am ascultat pe Adam Lambert si mi-a trecut!
Hannen mi-a cerut prietenia si m-a facut sa ma simt bine

Va doresc un weenend minunat, haideti sa ne bucuram de primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

hei, what about a date with me?
cand iesim la lunch? poate se repara vremea saptamana viitoare si ne vedem, ce zici?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

fetele, ce e cu depresia asta???

Maru, da, am acceptat realitatea, si exul parca s-a mai potolit. La fosta cumnata nu mai merg copiii de mult, s-a plictisit de ei (doar atunci in lunile alea a fost interesata de copii, nici inainte, nici de atunci).
Copiii s-au invatat cu tatal lor, el are o prietena, tipa pare sa fie de treaba, chiar iceau copiii ca tin la ea mai mult decat la tati. Tati e vopsit in blond in continuare ziceau copiii ca le este rusine cu el pe strada.

Happy ce faci? Mergi si tu cu frumosul tau?

Pe mine incepe sa ma bata gandul unei vizite la frumosul meu, dar tot sper ca poate vine el... si mi-e ciuda, era o cursa blueair de la arad, si au desfintat-o Este si din oradea, dar nu e low-cost, oricum aeroporturile sunt inchise oricum. Si daca nu plec luna asa, luna viitoare sunt blocata cu zilele de nastere... ca toti suntem din mai.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Gabi, cred ca vrea sa se identifice cu copii tai ( ai tai pui au fairy hair).
M-am uitat la poze, nu stiu care esti tu, dar copii tai sunt tare frumosi, mi-au placut tare tare mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

Gabi, cred ca vrea sa se identifice cu copii tai ( ai tai pui au fairy hair).
M-am uitat la poze, nu stiu care esti tu, dar copii tai sunt tare frumosi, mi-au placut tare tare mult!

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/


www.dropshots.com/kincses3#date/2008-08-17/13:23:18" target="_blank">asta-s eu, cu ei, dupa o morala de zile mari, pe care le-am tras-o chiar in curtea primariei din munchen Am sosit acolo de vreo 3 ore dupa un drum de 22 ore, si tocmai le-am promis ca le fac stanga-mprejur si ii trimit acasa

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

so cine e blond strawberrie la tine in familie?
de unde li se trage?

Mergi la inceput