sa ne numaram binecuvantarile (4)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

Yagmur, va doresc sa treceti cu usurinta peste mutat (eu nici nu mai vreau sa zic de cate ori in viata mea m-am mutat, sunt deja experta ). Si sa fie un inceput nou fericit!

Sanziana, bine ai venit! Ce activitate faceti? Vad ca nu sunt singura curioasa.

Ciarli, si eu il cred pe antrenor, oricum felicitari pentru initiativa!
La mine mai greu cu asta in ultimul timp, eu pun kg in loc sa scap de ele

Conchita . AI perfecta dreptate, asa si fac, ii explic ca si eu gresesc, si de ce etc. Oricum ea e mult mai inteleapta decat mine.
Dar ceva este momentan, ma pierd usor, ceva e in aer care nu-mi place, trebuie sa-i dau de capat.

Mihuta, imi pare rau, perioada asta este groaznica. Sa stii ca ma gandesc foarte des la tine, daca ai nevoie de ceva, stii tu...

Gabi, ai un umor tare fain!

Totusi, vorbeam nu demult cu o prietena, ca parca ne-a spalat cineva creierul, de la (mai?) toate femeile cu care vorbesc aud acelasi lucru; m-am ingrasat, nu arat bine, trebuie sa slabesc... hmmmm...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

In seara asta am fost la teatru, "Buzunarul de paine", cu Oana Pelea, in Lachine, as fi putut sa merg pe jos daca ma straduiam un pic:) N-am mai vazut o piesa de teatru in limba romana de 10 ani. Mi se pare incredibil ca am avut o reprezentatie atat de buna si ata de la indemana :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Tin minte pe vremea raposatului, in studentie, mergeam la toate piesele de teatru si opera si filmele care au aparut in cluj. Matusa mea care sta in germania, exact asa merge si ea la tot ce e "de acasa", la toate programele culturale. Si uite noi care stam in Ro, habar n-avem ce pierdem cu indiferenta noastra... ma bucur Casandra, ca ai avut ocazia sa vezi o piesa buna.
Anul acesta a fost prima data cand am reusit sa mergem impreuna toti trei la un teatru. Am nimerit la o piesa care sa ne placa la toti trei

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

am nascut!!!!!!!!! un baietel frumos rau. Seamana cu mine de data asta. Sunt cea mai fericita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Felicitari!!! sa iti traiasca si sa iti aduca numai si numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Citat:
citat din mesajul lui noideea

am nascut!!!!!!!!! un baietel frumos rau. Seamana cu mine de data asta. Sunt cea mai fericita.

sa fie intr-un ceas norocos pentru voi toti!
sa fiti sanatosi si sa va gasiti linistea

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui noideea

am nascut!!!!!!!!! un baietel frumos rau. Seamana cu mine de data asta. Sunt cea mai fericita.


felicitari, noideea, refacere rapida si bun venit pe lume puiului tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:



Citat:
citat din mesajul lui noideea

am nascut!!!!!!!!! un baietel frumos rau. Seamana cu mine de data asta. Sunt cea mai fericita.


Felicitari! Sa iti traiasca baiatul si sa iti aduca bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Citat:
citat din mesajul lui noideea

am nascut!!!!!!!!! un baietel frumos rau. Seamana cu mine de data asta. Sunt cea mai fericita.


Felicitari! Sa fie intr-un ceas bun.

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin
Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Noideea, felicitari si sa aveti parte de tot binele din lume, asteptam detalii

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput