Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *123*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Iulia,la multe lunite si flacaului tau Raducu!Sa fie sanatos ca frumos si voios e! Vad ca nu apareti in lista cu dovlecei

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia

Iulia,la multe lunite si flacaului tau Raducu!Sa fie sanatos ca frumos si voios e! Vad ca nu apareti in lista cu dovlecei

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice







da,nu ne-a trecut nimeni.nu-i problema ,noi sa fim sanatosi!pupam pe Tudorita fripturita

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria1979 spune:

Moni_iulia daca maine este frumos si numai ploua poate ne intalnim in IOR. Eu am fost si vineri dar nu am stiut de tine sorry, oricum am iesit tarziu ca a fost sora mea in vizita. Maine daca este frumos eu propun o iesire pe la 14.30. Vedem daca se mai anunta cineva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia0807

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia

Iulia,la multe lunite si flacaului tau Raducu!Sa fie sanatos ca frumos si voios e! Vad ca nu apareti in lista cu dovlecei

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice







da,nu ne-a trecut nimeni.nu-i problema ,noi sa fim sanatosi!pupam pe Tudorita fripturita

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia





Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia0807

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia

Iulia,la multe lunite si flacaului tau Raducu!Sa fie sanatos ca frumos si voios e! Vad ca nu apareti in lista cu dovlecei

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice







da,nu ne-a trecut nimeni.nu-i problema ,noi sa fim sanatosi!pupam pe Tudorita fripturita

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia



Zi repede datele ca am gasit si parola

Sper sa nu deranjeze pe cineva daca adaug un dovlecel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia0807 spune:

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia

Citat:
citat din mesajul lui iulia0807

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia

Iulia,la multe lunite si flacaului tau Raducu!Sa fie sanatos ca frumos si voios e! Vad ca nu apareti in lista cu dovlecei

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii
Romania- The land of choice







da,nu ne-a trecut nimeni.nu-i problema ,noi sa fim sanatosi!pupam pe Tudorita fripturita

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia



Zi repede datele ca am gasit si parola

Sper sa nu deranjeze pe cineva daca adaug un dovlecel


29.09.2009-ora 20,30 Radu-Stefan,cezariana maternitatea Buzau-Dr.Anca si Claudiu Serbanoiu ,scor Apgar 9;2900 grame

Raducu si mamica lui Iulia-29.09.2009
Bebe voios de mami Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Seara buna, fetelor!

La Multe lunite Ebru, bb de Selenica
Raducu tizul nostru, bb de iulia


N-am apucat sa recuperez mai nimic din urma
Azi am reusit sa mai gatesc inca o camera, de 2x2 Merg asa de incetisor cu toate si parca n-am niciun spor.
Radulescu s-a parsivit, cum dispar din raza lui vizuala cum da cu urlete si parca mi-e mila de el sa-l las asa.

In alta ordine de idei...doar v-am spus ca-s maimuta, nu? M-am apucat si eu sa vad cu ce se mananca feisbuc-ul asta. Moama, ma uit ca vaca in prapastie

iulia da' tu de ce nu esti in lista noastra??? Noroc ca stiu ca tizul nostru este nascut in aceeasi zi cu fiica-mea...doar ca la distanta de ceva anisori

pe toata lumea.

Ma duc sa mai cites din urma...macar sa vad ce-ati mai facut in ziua asta ploioasa.



Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doris_79 spune:

Fetele, stiti ca va spuneam de prietena mea cu copilasul bolnav?I-au iesit analizele are o anemie severa.Iar dr de familie i-a pus diagnostic otita.Cica anemia asta a facut-o de la vaccinul de la 2 luni.Aseara medicul de garda i-a zis sa se roage la Maica Domnului sa treaca peste noapte.Ei si-au dorit mult copilul ea are 35 de ani.Nu stiu ce sa ii mai zic , nici acum nu isi revine .Scuze sper ca nu am plictisit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

hello si pe inserat,

LA MULTE LUNITE RADUCU, PATRICIA, EMMA JASMINE SI MARIA PARASCHEVA. un pupic zgomotos pentru iubita de Alba ca Zapada, care m-a dat gata cu ochisorii ei codati.

noi am fost azi la dispensar, sa aflu si eu de analizele pustiului. acelasi raspuns idiot, ca-mi venea s-o dau cu capul de toate zidurile. ca sa ma duc la doctorul de familie, care doctor de familie mi-a zis de 3 ori pana acum sa sun la spital, care spital mi-a spus ca e treaba health visitorului sa afle rezultatele. deci, cu alte cuvinte...

intr-o alta ordine de idei in ultimele 12 zile a luat doar 20 de grame. nu ma panichez...inca. dar m-a certat ca nu ne diversificam, ca doar ei calculeaza 6 luni la 24 de sp si al meu are 25. asa ca vom incepe si noi.

pup pe Elle si pe Laura si sper sa revin. trebuie sa plec, dar va pup.


MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Mada Uof ce de-a probleme pe capul vostru. Mi se pare tare aiuristica faza cu masina si firma de leasing. Ma gandesc ca si noi o avem tot in leasing si deja mi se activeaza piticii. Eu cred ca totusi trebuie sa existe o rezolvare in cazul in care sora ta este buna platnica. Nu se poate!!! Nu stiu ce sa mai cred!

Elle cum mai sunt acum piticele tale?? Buflici mai are temperatura?? Sper ca i-ai pus Evei imediat la buzita o ceva rece ca sa nu se umfle. Eu in situatii de-astea scoteam imediat un pachet de carne de la congelator si aplicam la lovitura. Pupici sa nu se umfle!



Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput