Bravo Andira!Iepurasi de mar-apr 2010 (125)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Nafi - nu ma bag la soacre. Ia-o tu ca eu prefer kg in plus . De alea mai scapi cum mai scapi..





Denisa, 39 + cu bebe roz Maya Rebecca
Doamne ajuta sa fie bine de data asta !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

La multi ani vio!
scuze, nu mi.am dat seama, sunt amarata ca nu am contractii :(

Felicitari Cenia! Bun venit sophia! refacere rapida mami si bebe sa mancacios si fara colici



roxana 39+ silvana aroa si ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

yaia tu cum esti? ceva contractii? denisa tu ai terminat cu maroul ?:)
va intreb pe voi ca suntem cam cu acelasi dpn

roxana 39+ silvana aroa si ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

FELICITARI ANDIRA ! BUN VENIT IRIS !


Castelana, Dayanara, Honeybaby multumimim pt vizionarea pozelor

HoneyBaby, este super aglomerat la Giulesti din cauza Municipalului si Cfr2 care sunt inchise si vin gravide sa nasca la noi. am stat si 2 lauze in pat, nu doar bbii cate 2 :(
iar in hainute i-a schimbat din cauza ca era ffff cald in salonul lor si unii au facut febra, altii eritem, cum a facut bebelina mea. din cauza asta ne-a si dat drumul acasa mai repede cu 1 zi.



Mari de Daria Maria(29.01.2008) si Oana Iulia(23.03.2010)
Povestea Darului plangacios


sunt tot mai mare
Daria


Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Roxana- contractii yok, dop destul, tocmai mi-am schimbat chilotii din cauza asta. Maro nu mai e, e ca albusul de ou la consistenta dar galbui.
Aseara am stat pana la 4 sa ne uitam la heroes. Am dormit pana la 9 : am trecut la montat patut, iesit afara cu honey, sex ( ce bine a fost !!!) plimbat prin magazin vreo 4 ore si nimic. Nu ca m-as grabi.
Aaaa in magazin cred ca mi-a sunat tel de 10 ori sa ma intrebe toti daca am nascut . Cum dispar dupa yahoo cum incep telefoanele.

Nemary - What ???????? Asta mai lipsea. Pana cand sunt inchise municipalul si cfr2 ???
Si eu care visam la rezerva.....


Denisa, 39 + cu bebe roz Maya Rebecca
Doamne ajuta sa fie bine de data asta !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellanik spune:

Rebiana,Vio si Floricica de Vladimirescu sa traiti cu numele si sa fiti sanatosi.
Dayanara e o problema.Aici nu am mai gasit salam de sibiu de salonta.Nu de alta dar as fi mancat si eu ca taaare m-ai incitat.Ne-ai marcat pe toate cu salamul tau.A! a propos.am mancat branza de la piata...de-aia cu listeria in ea.Pfuuu!!!cE BUNATATE!
Rebiana pai ii cuplam pe pici ca ai vazut ca si aia lucreaza in echipa.E misto ca a ta mandrutza nu prea doarme noapte ca asa au timp sa lucreze la foc automat.
Gagici nu va faceti griji cu kg in plus ca se vor topi pur si simplu.Eu mai am de dat 4 si ceva dar nucred ca scap de ele prea curand pt ca trebuie sa mananc bine pt laptic .Imi e mai drag lapticul decat silueta.Eu oricum imi luasem de inainte un fel de corset pantalon care se intinde pana sub sani si vreau sa va zic ca tine bine burtica.Doar linea nigra nu a disparut si am inteles ca va dura ceva .
Pup toate gagicile.
Vladi sa te odihnesti maica ca dupa cezariana ai nevoie de odihna .Cat despre soacra trateaz-o cu ce dobandim noi mai mare si mai lat in sarcina.

Mamica de George-Theodor

Doamne ajuta!

Eu si bebe il iubim pe tati !Muuult!Pt ca este cel mai bun tatic din lume!

www.flickr.com/photos/9821718@N07" target="_blank">Pozici
Poveste fara sfarsit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

NUMAI NOROC SI BEBEI MANCACIOSI SA AVETI FETELE, ANDIRA SI CENIA!

FELICITARI!!!




Cristina +35 si Maria Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
"Uita raul, iarta mult si rabda mult." Arhm. Mina Dobzeu

http://bucuriaarteisauartizanuldebucurii.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Mai, fete, stau si ma holbez la lista cu gravidute si sunt mai mult ca sigura ca voi fi ultima.

ROXANO - Sa nu te mai aud ca te vaieti ca nu mai nasti o data! Zii merci, ca nu esti ca mine.

Cristina +35 si Maria Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."
"Uita raul, iarta mult si rabda mult." Arhm. Mina Dobzeu

http://bucuriaarteisauartizanuldebucurii.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bumbitza spune:

Mai e vreo insomniaca pe aici? Acum am ajuns acasa de la un Florin Mi-e somnic tare, recuperez repede un pic dupa care sa va zic ce boroboatza mai mare decat mine am facut azi

38+ cu micutza Ilinca
Mami si tati te iubesc mult!
http://picasaweb.google.com/madalina.neamtu/IlincaInBurtica#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Felicitari ANDIRA si CENIA
Sa aveti parte de refaceri usoare si bebei sanatosi.
BIne ati venit IRIS si SOPHIA!!!!!!!

VIO, REBIANA LA MULTI ANI! Sa fiti fericite

Vladi
.

Denisa graviduta sexoasa. Frumos patucul si caruselul. Sa stii ca dupa parerea mea si reactia Sofiei, caruselul este o investitie foarte buna.

Lara curioasa situatie. curajoasa. Uite si ceva de incurajare.

Fetelor eu am ramas fara fata in casa . A plecat in weekend s-o vada pe masa si dusa a fost. Ne-a sunat si destul de urat ne-a spus ca nu revine. Acuma sa ma vedeti pe mine. Ca eram obisnuita sa ma ocup doar de Sofia si lectiile lui Mihai. Acu sa te tii. Nu ca as avea nu stiu ce familie grea, casa mare sau stiu eu ce. Dar sigur voi fi tare dezorganizata la inceput pana imi reintru in mana.
In fine, ma descurc eu. Partea proasta e ca nu am deloc incredere in marocancele astea, nu prea vad cum sa gasesc una de incredere in asa fel incat sa pot merge la munca.


Bumbita ia zi, ce facusi?????????


http://community.webshots.com/user/kosscar

Mergi la inceput