LMA - Albinute & bondari de mar-apr '07 (138)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani David si Raisa!!!!!

Ane bine ca mi-ai lamurit dilema

Din pacate vad ca weekendul asta a fost al accidentatilorsi Edy are un deget bandajat caci sor-sa si cu Sebi(finul nostru)au inchis usa la dormitor peste degetutul lui,asa ca tuturor accidentatilor.


Marta
sarcina usoara si bebitza sanatoasa

Ioano mesajul a aparut

Gaia sfatul cu magneziu nu era pt mine dar cred ca-l urmez banuiesc ca e bun si pt astia cu nervii prastie ca mine.



Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

La multi ani Raisa si David!
MARTA felicitari! Sarcina usoara!!

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Am citit si am citit... povestioare amuzante cu broscuta Georgescu, alte nazdravanii si BUM dau peste postarea MARTEI . E insarcinata iar in 6 saptamani... ce frumos.... felicitari draga Marta, sarcina usoara si bebe sanatos si frumos ca Victor!

LAURAMAR- imi pare rau ca Ariana si-a spart buza dar ii va trece. Eu sunt imuna de acum. Maria si-a spart buza de cel putin 8 ori. Nu am ce-i face. De cele mai multe ori si-a spart-o de fata cu mine cazand la 2-3 metri de mine sau de taica-su. E destul de rau ca sangele tasneste instantaneu,copilul vede, plange, noi sarim cu gheata, ea urla mai rau si tot asa. Ultima data si-a spart buza acum 3 zile in fata blocului si a plans atat ea cat si ceilalti 2 copii de varsta ei cand au vazut-o plina de sange.

ARISSA- distractie placuta la Piatra-Neamt. Nu stiu cum va fi vremea dar sper sa va fie bine. Noi nu venim ca am fi putut sa ne intalnim la o plimbare prin centru....Alta data.

Azi am fost si am facut cumparaturi pentru familia Neagu, familia cu multi copii. Noi nu ajungem la Piatra-Neamt dar voi trimite pachetele printr-un prieten. Nu am mai putut sa iau mare lucru adica nu m-am mai bagat la cadouri pentru copii si am luat numai alimente: 5 litri de ulei, orez, faina, paste, biscuiti, conserve , vopsea de oua si-i voi da bani baiatului care le duce sa cumpere de acolo oua si carne. Va multumesc inca o data tuturor care ati trimis bani de Craciun (ca o parte din bani au ramas de atunci) si ati facut posibila cumpararea acestor alimente/cadouri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Catalina-Teodora

Arissa!!!


La multi ani tuturor sarbatoritilor de azi - poate ne mai citesc...


Pisicule ai grija de tine, cauta-te pe la metafizica !

Pup accidentatii!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_oana spune:

buna dimi

am lipsit motivat..Edy mai are tratament cu antibiotic pana azi inclusiv ( cred ca are aproaape 2 sapt de antibiotic) si inca tuseste ...se rupe tusea dar daca nu stie sa o scuipe se joaca cu ea in gat toata ziua.asta e ...primul antibiotic l-a vomitat ..dar cred ca am scris de asta.
sunt varza...
am schimbat si Pc-ul cu unul mai bun...nu am apucat sa citesc nici macar pe diagonala.
sunt cu casa intoarsa pe dos, curatenie, lucru...noroc ca e Edy la mama de ieri sa pot face si eu curat sa nu las casa vraiste de Paste.

Vineri plecam la tara la bunicii sotului ..am o stare de plecat ce sa mai..dar asta e alta poveste...
am o stare super naspa, ma dor toate, plus ca am "musafiri" insotiti de dureri crunte de burta si ovare.probabil mi se trage de la curentul de la lucru.

Urez si eu La Multi Ani !!! sarbatoritilor cu mic cu mare din ultima saptamana!

sper sa intelegeti ceva din ce am scris...

va pup si va doresc o zi frumoasa..aici se pare ca va fi frumos ca si ieri.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Catalina Teodora sa cresti mare mare ,sa fi sanatoasa si sa ai o viata fericita!!!!

Haideti albinutzelor zumzaiti,ploaia a fugit,a aparut soarele,uite va dau si poate asa va determin sa apareti.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Arissa La multi ani cu sanatate, sarcina cat mai usoara!Astept poza cu tortul tau
Catade mami AnaalinaUn pupic dulce de la "papa bun"
Mami Alina sa va traisca buburuza, sa fie santoasa si iti doresc o sarcina cat mai usoara si tie!Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

CATALINA TEODORA


ARISSA

Sa fiti iubite si fericite

Si TATALUI meu care astazi implineste frumoasa varsta de 60 de ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

La multi ani Catalina!! sa cresti mare si sanatoasa!!!

La multi ani Arissa!!! (sa pui poza cu tortul tau )

La multi ani tatului lui Lauramar!!! sa fiti sanatos domnu' bunic!

la asa cafea era imposibil sa nu aparem!

super vremea de afara!

ieri matei a baut "sampon pt copii" . a fost ziua unui coleg si le-a adus sampanie pt copii.

sa aveti o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Citat:
citat din mesajul lui lauramar

Si TATALUI meu care astazi implineste frumoasa varsta de 60 de ani.

POZE


Lauramar multa sanatate tatalui tau, ani linistiti si fericiti alaturi de intreaga familie!

Mergi la inceput