FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Nu-i dupa perdea Cip, este chiar la vedere, cum se termina peretele.
Anelize, te rog cand te duci luni sa fi-i cu ochii pe peretele din stanga pana vezi panoul si sa le povestesti si la dragutele astea care din motive emotive/albastre/caprui nu l-au vazut.
Jahanas zi-mi si mie un pont: unde naiba este tramvaiul asta in Sibiu? Ca m-am plimbat pe jos in speranta ca-l gasesc. Cica el e mijlocul de transport spre Parcul Dumbrava.
V-am zis ca la mine e psihologie inversa...fac haz de necaz sa mai scap de stres.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Yarrina, my dear, nu mai cauta tramvaiul ca nu te va duce la dumbrava. Sunt trolee si autobuze, dar nu stiu ce nr...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

aaa...si eu fac parte tot din clubul " oarbelor", nici eu nu am vazut acel panou... Sper sa nu uit cand merg sa-l caut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Tu cum mai esti Cip? Mergi in continuare la dr M? Inca nu te lasi convinsa de 'pustiulica'?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Tot la M, pushtulica e shi el prezent mai tot timpul. Prima data cand a participat la un eco a ramas masca sotzul cand a vazut k intra dupa perdea. M-a intrebat ce cauta ala dupa perdea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Al meu are o problema cu M. A asistat si ea la primele 2 vizite ale noastre si nu a inteles de ce nu putem avea un pic de 'privacy'. Mai ales ca atunci am discutat despre problema lui si nu s-a simtit foarte confortabil cu ea de fata. De atunci n-a mai intrat cu mine, m-a asteptat la usa desi i-am zis ca n-am mai vazut-o de atunci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

sa stiti ca si eu am vazut panoul cu bebey,cum am intrat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Fetelor dormiti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Eu nu. Ma uit la Brancu si-l astept pe Capatos. De cand sunt aici nu pot adormi inainte de 1. Bine...si a doua zi dorm pana la 10.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Alecori pana nu treci de 10 mesaje te 'vedem' tarziu tare. Baga repede o povestioara in 5 mesaje.

Mergi la inceput