FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Yarrina ai vrut sa zici de pereti , ca sunt albastrii , nu ?
Si se vad frumos in lumina ecografului , nuuuuu ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Miss...si cu un ovar poti face gemeni. Stai linistita si fa-ti tratamentul ca o sa fie bine.
Din ciclul 'ce sa mai fac sa nu ma plictisesc' relatez: mi-am spalat pijamalele o data cu mine sub dus si acu stau sexi si singura in bikini. Ha? v-am dat pe spate?
Si ca sa nu credeti ca barbatul din dotare e mai 'sanatos' ca mine...azi i-am zis ca ma duc sa caut parcul Dumbraca...ca-i cel mai mare din Europa...care are 76 de ha...si mi-a zis sec: poate te-a fugari unu' 76 de ha prin parcul ala de nu mai gasesti iesirea!
PS: sambata plec acasa si promit o saptamana sa nu mai scriu nimic...va las sa va dezintoxicati de mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Da' un bebe nu dai daca venim la Sibiu ? Doar o masa ?
Daca dai un bebe , eu vin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Dau Simo!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Yarrina , stiu ca mi-ai da , daca s-ar putea , odihneste-te , ca sa-ti creasca foliculii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Daca as putea chiar as dormi. Ma stresez in fiecare seara de cate ceva...pana acum nu cresteau foliculii...acum ma gandesc sa am cat mai multe ovocite...off! Mi se parea o chestie foarte simpla FIV-ul dar nu-i deloc asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Ca sa-mi ridic moralul am mai citit pe la alte subiecte si am vazut ca azi 2 fete care s-au testat de la 'FIV in Europa' au venit cu teste pozitive. Doamne ajuta!!! Vad ca in ultimul timp sunt multe reusite...si pe la Ungaria...Sper sa ne traga fetele astea dupa ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anelize spune:

Yarrina,esti foarte haioasa!!!
Fetelor,eu luni am programarea la Dr Chice.Prima programare.Am niste emotii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns johanas spune:

Buna seara,fetelor am revenit si eu dupa un chiul de cateva zile...Yarina prezenta zilnic,am avut ce sa citesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Eu fac parte din clubul oarbelor, am fost de aprox 20 ori in cab ala shi nu am vazut pozele cu bebelushii. La ochi albashti nu m-am uitat, Mutuliga ii are caprui shi parol ca nu-s pe invers iar proba data de sotz cred k face bine la pisic doar.
Yarri ai spus ca panoul e dupa perdea? Pai dc e acolo cum de l-a vazut sotzul lui Bytzi?
Yarri bafta multa sambata



Mergi la inceput