FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Cred ca stiu despre cine este vorba. A intrat cineva la el cat eram eu acolo si i-a adus ceva. Sa speram ca va avea si ea succesul lui.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu30
.................si la datele mele era parca Insurance sau asa ceva si acolo scria nick-ul meu de pe forum
mi-a picat fata
m-am tot gandit de unde il are si mi-am dat seama ca l-a aflat din adresa de mail pe care am completat-o in contractul pt fiv

asa ca daca are timp sa citeasca aici... ne stie pe toate care ne ascundem in spatele nick-urilor

Mi-e rau
Cum adik a aflat din adresa de mail? Mail-ul tau e tot cu bubu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cipcirip spune:

Hai ca eu nu mai pot sa dorm. Yarrina pai de aia te ashtepta dr zambind pt k shtia ce o sa-l intrebi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonete spune:

Ceeeeee??!! Mie mi-e foarte rau , nu rau !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:


Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Vai sufletul si inima mea! Si noi ce nebunii scriem pe aici!! Cel putin eu!! Eu am alta adresa de mail decat cea de yahoo la ei.


sincer m-am pus pe jos de ris....bei Yarrina ,da tu o cautare pe google pt Fiv Sibiu sau dr I si ai sa vezi ca prima data apar subiectele de pe DC,ca aici se scrie cel mai mult...
eu voiam sa zic de mult dar m-am abtinut
cit despre ce a scris bubu ,sincer si eu am ramas masca,dar si eu am alta adresa la ei si cu care ii scriu lor
si daca nu are adresa de mail ,stai tu linistita ca daca citeste isi da seama dupa istorioara fiecaruia cine si cum e...si daca ne mai distram si noi cite un pic ce e....de rau nu l-am vorbit






_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui cipcirip

Hai ca eu nu mai pot sa dorm. Yarrina pai de aia te ashtepta dr zambind pt k shtia ce o sa-l intrebi



Cirip,
in cautarea lui Ciripel



bei ,m-am distrat de la prima ora
yarrina are dreptate cip,sa stii,mi ales ca i-ai zis si de forum

mai der v-ati facut de cap asearaeu am plecat ,am zis ca nu mai e nimeni ,si voi cind colo ati scris 5 pagini!!!

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonete

Ceeeeee??!! Mie mi-e foarte rau , nu rau !!


las ,mai simon' ca nu-i o tragedie....
eu de aia la sub alalaltul scrieam doar dr I ca nu apare pe google ,pe cind aici apare tot subiectul

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

bubu,multumesc o sarcina usoara in continuare si la cit mai multe saptaminisa-mi spui daca mai completez ceva pe prima pagina ,eu am scris ce mi-am adus aminte,sper sa fie corect

yarrina,tinem pumnii pt un progesteron ca la carte si pt outze grase si frumoase.Vad ca te-ai tras 'haina noua'hmm roz..

fetelor sa cititi daca e scris corect la istorioara voastra,daca nu,spuneti-mi si modific

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

Neatza fetelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina
Si ca sa nu credeti ca barbatul din dotare e mai 'sanatos' ca mine...azi i-am zis ca ma duc sa caut parcul Dumbrava...ca-i cel mai mare din Europa...care are 76 de ha...si mi-a zis sec: poate te-a fugari unu' 76 de ha prin parcul ala de nu mai gasesti iesirea!
PS: sambata plec acasa si promit o saptamana sa nu mai scriu nimic...va las sa va dezintoxicati de mine.

vezi ca are 96 de ha,parcul e cam in afara orasului,si nu te sfatuiesc sa mergi singura,e padure si vorba lui barbata-tu iesiri are mai multe nu-i problema eu nu iti recomand sa mergi asa mult,ai grija de outze sa nu faca poc(eu am facut febra musculara colindind parcul)dar parcul Astra din Sb l-ai vizitat?
Cit despre hoinareala ,doar ieri a fost ,de azi la munca ,vacanta o facem dupa pastestii tu unde

si hai scularea,pai ce aseara va facura-ti de cap si azi dormiti pina la amiaza????

Mergi la inceput