FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alecori spune:

fetelor eu zic ca trebuie sa fim optimiste. Am o cunostinta care a facut fiv cu dr.C si acum are o minunatie de fetita...
Vom reusi toate pana la urma.
Va pupacesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Buna dimineata,
M-am trezit acu vreo jumate de ora dar m-am dus direct la masa ca-mi era o foameee!!! Deci vreau sa va zic ca de stres am visat aseara ca vorbeam cu asistenta V si am intrebat-o daca cumva dr citeste pe un forum si mi-a zis ca da, ca stie de fiecare in parte. Mi-e raaaaauuu!!!!
Mai Bytzule e ok ca ne-am distrat ca de rau sigur nu am zis nimic...si numai de bine...dar e jenant!!!!Eu acum ma duc maine dimineata sincer nu am curaj sa ma uit in ochii lui ca poate mi-o zice ca vad albastru!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

vezi,capul din pamint sa nu-l mai ridici si daca te in treaba ce ai,ii povestesti,mie nu mi-e rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Am reusit de am sters 2 mesaje mai compromitatoare. Care or fi din urma D-zeu cu mila...Sa speram ca este foarte ocupat si nu a avut timp sa citeasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

As putea sa stiu de ce dv frumoasa domnisoara sunteti asa relaxata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Neata !

Bitzy nu am facut decat un ICSI la Cluj
am mai facut 3 inseminari pe ciclu natural la Cluj
al doilea fiv a fost reusit la Sibiu

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

am observat ca si-au mutat locul mesajele si nu stiam ce s-a intimplat,dar tie chiar ti-e frica

eu sint f relexata,nu-mi mai bat capul cu nimik si daca te referi la ce s-a scris ,eu nu vad nimik rau in asta,nu te mai stresa ca nu faci bine la outze,
aseara ai facut ovitrelle?

ok,bubu,modific

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cipcirip

Citat:
citat din mesajul lui bubu30
.................si la datele mele era parca Insurance sau asa ceva si acolo scria nick-ul meu de pe forum
mi-a picat fata
m-am tot gandit de unde il are si mi-am dat seama ca l-a aflat din adresa de mail pe care am completat-o in contractul pt fiv

asa ca daca are timp sa citeasca aici... ne stie pe toate care ne ascundem in spatele nick-urilor

Mi-e rau
Cum adik a aflat din adresa de mail? Mail-ul tau e tot cu bubu?



Cirip,
in cautarea lui Ciripel



nici vorba , mail-ul meu e total diferit
dar atunci cand mi-am creat contul pe forum mi-a cerut adresa de mail si am dat-o pe aia care am scris-o si la polisano
si mergand pe fir invers au aflat nick-ul, altfel nu aveau cum

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Da facusi! Au inceput sa ma doara sanii iar in burta nu mai zic...ma inteapa cand pe stanga cand pe dreapta. Azi stau cuminte in camera ca sa nu se sparga.
Stiu Bytzi ca nu am scris nimic rau...dar s-ar presupune ca suntem fumei serioase...care vin la dr cu probleme medicale nu sa admire alte calitati. Sincer n-as prea crede ca citeste...nu cred ca ar avea timp...dar sigur are prieteni care citesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu30

Citat:
citat din mesajul lui cipcirip

Citat:
citat din mesajul lui bubu30
.................si la datele mele era parca Insurance sau asa ceva si acolo scria nick-ul meu de pe forum
mi-a picat fata
m-am tot gandit de unde il are si mi-am dat seama ca l-a aflat din adresa de mail pe care am completat-o in contractul pt fiv

asa ca daca are timp sa citeasca aici... ne stie pe toate care ne ascundem in spatele nick-urilor

Mi-e rau
Cum adik a aflat din adresa de mail? Mail-ul tau e tot cu bubu?



Cirip,
in cautarea lui Ciripel



nici vorba , mail-ul meu e total diferit
dar atunci cand mi-am creat contul pe forum mi-a cerut adresa de mail si am dat-o pe aia care am scris-o si la polisano
si mergand pe fir invers au aflat nick-ul, altfel nu aveau cum

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?



eu nu cred ca de acolo,fiindca cind scrii adresa de mail pt forum ,zice ca adresa si toate datele sint stocate in baza lor de date si nu are nimeni acces,e confidential,doar daca ai primit vre-un mail din pliculetul din bara ta de deasupra mesajului si tu ai raspuns si asa s-a aflat si adresavre-un detectiv avem printre noi sa aflam....glumes,hai ca nu-i o tragedie

bubu,te mai asteptam pe aici ,poate mai avem nevoie de lamuriri in privinta fiv-ului sa stai prin preajma

Mergi la inceput