FIV la Sibiu (7)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Am uitat sa va zic ce nu am stiut eu, poate voi stiti

In ziua cand am facut ET , dupa procedura stateam pe pat in salon si vine dr. I la mine cu o foaie in engleza in care scria cand am de facut hcg-ul din sange si scria datele mele
si la datele mele era parca Insurance sau asa ceva si acolo scria nick-ul meu de pe forum
mi-a picat fata
m-am tot gandit de unde il are si mi-am dat seama ca l-a aflat din adresa de mail pe care am completat-o in contractul pt fiv

asa ca daca are timp sa citeasca aici... ne stie pe toate care ne ascundem in spatele nick-urilor

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Ai fost foarte norocoasa Bubu. Eu am doar 11 foliculi din care speram sa scoatem 10 ovocite, cel putin asa ar spune dr ca ar fi situatia ideala. Nu trag mari sperante ca voi ajunge pana in Z5....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Yarrina tu trebuie sa fii optimista pt ca la tine rata de fertilizare va fi sigur mai mare, deoarece faci cu o proba de buna
la mine s-au fertilizat doar jumate dar la tine poate toti sau 80-90 % din ei

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Vai sufletul si inima mea! Si noi ce nebunii scriem pe aici!! Cel putin eu!! Eu am alta adresa de mail decat cea de yahoo la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui yarrina

Vai sufletul si inima mea! Si noi ce nebunii scriem pe aici!! Cel putin eu!! Eu am alta adresa de mail decat cea de yahoo la ei.


atunci tu ai scapat

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Bubu incerc sa fiu optimista...trebuie!! Cred ca a fost tare bucuros dr cand l-ai anuntat de reusita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Bai din ce povestim sigur stie care si cum suntem, mai ales ca povestim cu lux de amanunte cum decurg programarile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Macar sa nu citeasca sotia lui ca si ea e acum in clinica si poate iesi cu paruiala

glumeam cu paruiala

Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Aoleu...ce face ea in clinica?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu30 spune:

Si ea e medic ginecolog

Recent a terminat rezidentiatul la Cluj si s-a intors si ea acasa la Sibiu


Ruxi 31 + cu
AMR ... cine stie?

Mergi la inceput