Copilasi din 2002 *73* Acum scolari !!!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Francisca spune:



Nicoleta si Sinzi, drum bun si distractie maxima!

Paste fericit!

Laura si Cristina_C, multumesc pentru gandurile bune!
Eu beau la servici cappuccino, acasa nu beau cafea
In dimineata aceea aveam tensiunea 80 cu 50 nu stiu de la ce ... acum sunt ok, Doamne ajuta!

Sa aveti un week-end insorit!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Hai ca intru iar, mai pe fuga... La noi vacanta asta va fi trista, a murit bunica lui Adrian aseara si m.au anuntat pe mine intai. I-am spus si sotului meu, ne-am modificat ruta, vom merge direct la Bacau si duminica la inmormantare. Asa a fost sa fie... Adrian isi dorea mult sa o vada, vacanta a fost planuita sa mergem sa ne vedem si bunicii, fiindca de cateva luni lui i-a mai murit un bunic... Pe bunica asta nu am apucat sa o mai vedem, si nici ea sa-l cunoasca pe Matei... Asta este viata...

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Nicoleta, condoleante pentru pierderea buncii sotului, imi pare rau ca aveti asa necazuri si ca va schimbati planurile in mod nevoit! Important e sa ajungeti cu bine in tara, in rest va veti gasi alinarea prin faptul ca va veti gasi aproape de toti ai vostri dragi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Nico-cu siguranta sunteti pe drum...condoleante va transmitem si noi.

Francisca-o cura cu vitamine?? ma gandesc ca e primavara si iesim din iarna cu niste carente.Si eu mi-am luat niste multiminerale.
Eu, oricum, am carente de toate felurile

Lucia-inca nu am apucat sa vad poze cu baietii.Abia astept sa-l vad pe Victor, sper ca e tot cu parul mare, ca pletosii sunt febletea mea

Cristina-a ajuns buna? Cred ca e super alintat Robert.

Azi mergem la Bunica mea.E ziua ei de nastere.Speram sa avem vreme buna sa o serbam in curte.

W-W frumos sa avem !




C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Da, bunica a ajuns si e mare veselie la noi. Cristina, la multi ani Bunicii tale si sa fie sanatoasa! Si noi avem o strabunicuta de 86 de ani.
Robert e si in vacanta de vineri, parca mai au o saptamana de scoala copilasii din Romania, daca am inteles eu bine.

Nicoleta, ma gandesc la voi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Nicoleta sincere condoleante!
Cristina, la multi ani bunicii!


Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

La multi ani, pentru ieri, tuturor celor care poarta nume de flori, poate aveti persoane dragi care s-au serbat!!!!

N-am avut cum sa intru ieri, am fost dis-de-dimineata si ne-am impartasit, apoi la masa la mama, apoi toata dupa-amiaza la cumparaturi, si seara tarziu am ajuns sfarsiti acasa, n-am avut timp decat de pus cumparaturile la locul lr, facut bai, dusuri si la culcare!

Pupici si sa aveti o saptamana minunata!
E saptamana Patimilor, saptamana dinaintea Sfintelor Sarbatori ale pastelui!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata.

Ieri am fost si noi la ziua de nastere a tatalui meu..trebuia sa ajungem si la soacra ca se sarbatorea de Florii,da n-am mai mers.

Nicoleta sper ca ati ajuns cu bine,condoleante

Cris bunicii.

Katty ce zi plina ati avut.

CristinaC cred si eu ca e bucurie daca a venit bunica

Lucia cum e Liviu??Victor a crescut si frumoos

GabiK ce face inotattoare??

O saptamana linistita tuturor

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Laura la multi ani sarbatoritilor tai!
Inotatoarea mea are si azi inot, s-a acomodat, si chiar ii place. Abia astept sa ma mai recuperez financiar, si s-o duc la piscina, ca pe vremuri, cand mergeam saptamanal cu ei

Azi avem o zi importanta, e prima seara de pesach la noi (paste evreiesc) si donshoara va avea de recitat vreo 5 strofe in ebraica Sa ne tineti pumnii, ca avem emotii!!!!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

'neatza!
Fetele pupici multi.Va multumesc de urarile adresate bunicii

Laura-deci ati sarit-o pe soacra.Sa-ti traiasca tatal!
Dimineata va pomenea Andrei.Zicea ar trebui sa ne intalnim sa organizam o intrecere de triciclete.Baietii mici, evident.

Katty-wow, o dupa-amaiza de shopping!

Cristina-noi mai avem scoala pana joi inclusiv.Cred ca de vineri sunt liberi.Totusi e Vinerea Mare.Sa vedem...Vacanta frumoasa lui Robert!


O saptamana frumoasa sa avem!

C+C=Andrei

Cel mai greu lucru de pastrat e echilibrul.
(Jean Grenier)

Mergi la inceput