*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008 (391)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

simo, offff, sa se faca repede bine micutul! si tu la fel!

fetelor, sunt in dilema....minerale sau ba? uite asa ma scarpin eu in freza de cateva zile si maa intreb ce sa fac? asa ca, fac sondaj: DA sau NU? merita sa bag ceva (mai multisori...) bani in ele sau nu?

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Am vazut-o si eu pe Diana .

Micu, sanatate muuulta!!

Eu sunt o caruta de nervi, tipa de la hort este intr-un mare... hal! maine ii scot ochii! Scorpia!

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Si acum explicatia... (scuze, copy-paste)

Eu sunt suparata... tipa de la hort, am mai zis, este foarte scorpie... astazi, dupa mult timp, am intrebat-o despre Stefan. Mi-a povestit cat de "uituc" este, cum vine el sa o intrebe de o mie de ori acelasi lucru, cum asteapta un raspuns... Mereu de la ea feed-back-uri negative. renuntasem sa o mai intreb. Dupa ce invatatoarea l-a laudat in primul semestru, a doua zi ea mi-a zis ca este absolut ingrozitor... Si a ramas masca atunci cand i-am zis ca invatatoarea este super incantata!! Acum o deranjeaza ca Stefan ii cere voie, desi stie regulile... DAR ea tipa foarte mult, mai ales la Stefan, recunoaste ca isi pierde rabdarea si are si un mod foarte nesimtit (scuze) de a povesti despre ce face Stefan acolo (mimeaza o figura tampa... este chiar lipsita de orice tact!!). Adevarul (i l-am zis azi foarte direct) este ca lui Stefan ii este frica de ea (simte nevoia sa intrebe ca sa nu greseasca si ea sa tipe iar!!), maine voi specifica faptul ca nu vreau sa se intample asta de acum incolo. Nu vreau sa mai tipe la el, ea este adultul, el copilul. Asta este jobul ei, corect?? NU se decurca, sa se straduiasca! Asta este teroare, nu educatie. Uf, sunt asa de nervoasa! Si cel mai greu imi este sa discut cu ea fiindca Matei fuge spre niste scari, trebuie sa fiu cu ochii in 4... greu!!

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Kya sorry dar in ultima poza se vede clar ca Zana e a lui tati!
Dudel are asa o fata de smecher ..

Gecko esti bine? ca am vazut ca e prapad pe acolo la voi!
am vazut si o Diana dulcica si ochioasa!

Fetele lejeritate e si aici.. alte mentalitati..

Olgu ma bucur pt prietena ta!
Simo sanatate lui Siluan! cu piciorusul cat mai sta in gips?

Nicoleta urat din partea ei.. dar daca ea nu intelege reclamatie poti sa ii faci?

eu aseara am vazut Shutter Island cu Leo DiCaprio.. mi-a placut mult, iar Leo a jucat superb.. ai auzit Bubu? trece-l pe lista ca e de vazut!





Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyvy spune:

Helooo

Gecko, da-ne un semn, ceva, ca stirile ne-au ingrozit!!!

Livi Mamica de Iris Miruna (12.03.2008)
+12 sapt

Pozele mele
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Ma bucur pt prietena ta Olga Dumnezeu are grija de fiecare suflet

Ariel sunt misto mineralele

Nicoleta, vai de mine, ce povestesti de proasta aia, scuze, dar e prea mult pt un copil asa comportament!

Geckooooooooooooo, zi ceva, ca sunteti bine

Fetelor, ce sa iau pt gat, am luat tantum, spray bioparox, homeogene si de ieri de cand iau sirop stodal tusesc mai rau. Cine stia un sirop bun, bun, va rog


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

http://news.yahoo.com/s/afp/20100323/wl_asia_afp/australiaweatherstorm

Gecko???

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Pai nu o pot reclama, scopul nostru este ca Stefan sa ramana acolo, dar ea sa isi schimbe atitudinea. Trebuie vorbit cu ea, cat de calm se poate, cu muuult tact (eu nu pot asta, ca acum sunt foarte nervoasa!!). Discut cu sotul meu in seara asta. Trebuie sa abordam cat se poate de diplomatic. Si cat mai repede. Sper ca pana in vacanta, desi pare imposibil!

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

cand am vazut stirea la pro tv gecko m-am gandit la tine si m-am ingrozit...da-ne un semn ..plss..sunteti bine?doamne ce vreme...brr...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna dragelor!
Sunt asa intoarsa...nu mai am chef de nimic
Vlad a inceput sa faca febra, dupa 3 zile de antibiotic , maine trebuie sa mergem la dr. sa-i schimbe, probabil, antibioticul...a facut la pranz 39.1 si la amiaza 38.8...dupa o ora avea 38.1...sa-i mai pun vreun supozitor, ceva?? nici nu stiu

Am fost la serviciu, colegii mei sunt super de tot, dar vreau la alt departament si deocamdata nu sunt locuri si o sa ma intorc, o sa fac iar training si apoi iar ture Sefa mea nu era azi acolo si nu am avut cum sa vb cu ea...uof...

Si inca una, care mi-a pus capac...Lica ne cam tot amana ca vine sa vb...si nu vine...am intrebat-o daca s-a hotarat sa se intoarca si mi-a zis ca nu stie sigur, nu a luat nici o hotarare...si mi se rupe sufletul de baieti care o iubesc mult si se simt asa bine cu ea...acum de unde iau eu bona?? sa bag iar pe cineva strain in casa...

Nu mai pot, am asa o stare
si

A, daca nu v-a dat Sovi sms, sa nu deschideti pe mess nimic de la ea, ca e virusata.

N-am apucat sa citesc din urma...

Mergi la inceput