*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008 (391)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Bubu sanatate puiului si tu nu te mai necaji flo[ O sa vezi cum o sa se aseze lucrurile incetisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Bubu, cu Lica... mie nu-mi miroase a bine. Sa te gandesti bine, nu vrei fitze de-astea cand deja ai inceput serviciul.

Cu celelalte, rabdare, toate se rezolva pana la urma. Sanatate lui Vlad!

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

doo vorbe si eu... SUNT TERMINATA!!
vad ca Siluan cel mic e bolnavior, sa treaca rpd, ca Bubu e supi, capul sus, s-or aranja lucrurile, la Gecko in zona e nasol, atat am reusit sa retin, o zi stupid de grea la serviciu... si tot asa vor fi.. sau inca nu m-am obisnuit eu, e muuuuuult mai mult de munca acum decat acum 2 ani jumate..
in fine,maine ma duc la gineco, in sfarsit!!! si-s ingrijoarata tare, azi iar am sangerat 2 picaturi de dimi, acum vreo saptamana, la fel,2 picaturi apoi se opreste.. CM ar trebui sa vina in jur de 30, habar n-am ce o mai fi, mi-e cam teama.. asta e...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

luny cea obosita, o sa fie bine, nu are cum, altfel
Oare tu stiai un sirop bun de gat :( ca nu tin minte exact!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aoleu, am citit de Perth, sper ca Gecko e bine, ce nasol!!

Luny, ne luam de mana....

Nico, imi pare asa rau de Stefan, ca trebuie sa-i fie teama de tanti...tz,tz,tz...Da, mai, Nico, nu stiu nici eu...pe de o parte as vrea sa vina ea, ca ma gandesc la baieti ca tin la ea si se poarta super cu ei...dar pe de ata parte ma gandesc si la fitzele ei, ca doar stiti ce facea...dar sa aduc si pe cineva strain...nici nu stiu...

Simo, sanatate puiului mic! nu-i faci ersosoli? stiu ca Stef a facut mic-micut de mai multe ori bronsiolite si haraia...si ii trecea cu aerosoli...





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Dudurutza, de tuse? Tusend sau Coughend, ultimul de la plafar. Sper ca asa se scrie, ca mereu incurc...si mai e bun ACC efervescent, pt. tuse productiva,e f. bun.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Eu imi cer scuze cu offtopicul despre hort si madama de acolo... pfiuuu, inca fumeg!

-----------------------------------------------------------
Sa aveti (mai repede, daca se poate!!) o primavara minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

Oana multumesc mult de tot, ca stodalul vad ca ii degeaba pt mine!

Am facut o fapta buna, mi-am trimis fortat barbatul in oras cu baietii,nu vroia ca are de lucru, nimik, spalat, echipat, taxi i-am chemat eu, si pa. Ce de treaba sunt, si eu ma minunez


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

gecko si eu sper ca esti bine. da un semn cand poti.

oana, mie nu-mi place lica si gata! parerea mea, sigur nu trebuie sa si faci asa, este sa cauti pe altcineva si sa incepi inca de pe acum.lica ti-a facut faze de 2 bani, inca iti mai face si te asigur ca iti va face si in viitor...nu este ultima persoana de pe fata pamantului si cu siguranta vei gasi pe altcineva dragut si amabil, iar baietii se vor atasa de ea, caci sunt lipiciosi.
sanatate lui vlad si tu sterge-ti tristetea, ca nu-ti sta bine

simo, la fel. vreau un zambetel de la tine. sa nu mai spui prostii, ca tu esti vinovata ca s-a imbolnavit puiul!

vad ca a raspuns numai dudu la sondaj, mai astept. mai stiu eu parerea catorva persoane, dar acum pun in balanta, daca da sau ba.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

dudu, la noi si sinupret merge f bine si pastilutele pisate de la plantavorel (expectorant v)- astea sunt chiar minunate!

luny, nu vrei sa mergi si la un endocrinolog? eu sunt mai mult decat sigur ca la tine tine de hormoni...si banui ca e legat de hipofiza (glanda pituitara).

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput