Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *119*

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



neata

ne inscriem si noi in clubul muciosilor .. azi-noapte dupa tratamentul cu apa de mare si ser, a fost mai bine, a adormit pe burta la ta-su si apoi am transferat-o in patut ..

mely of Doamne ce noapte ai avut .. imi pare tare rau ca ai trecut prin emotiile de genul ala .. sanatate multa va doresc!

cris sanatate multa lui alex, e un scump. deja il pui in premergator?

lali ai rezolvat cu salariul bonus de la job?

mada ce frumos!! mi=au dat lacrimile la scrisorica! esti o super mami!

luci mi-e tare dor de ochisorii lui gogo! cand ii mai vedem?

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



am uitat sa ma laud si eu .. ca de o saptamana si ceva, anna tine in mana jucarele, le roade, le intoarce pe toate partile .. apuca tot ce e in raza ei (paturele, pampers, hainute etc) .. le duce la gura si le roade .. de intors de pe spate pe burta nici vorba inca .. insa se intoarce mult pe o parte. de stat in fund iara nici vorba .. e "tare" ca soseta .. pica in freza in 2 secunde ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Neatza dragelor!

Luto, hai mami, ce mai faci, lasa recuperatul, povesteste despre David un pic.

Mada, foarte frumos mesajul!

Manga, ce faci dear? Ce face frumuselul tau?

Mely offf, ce sperietura ati tras

Azi presimt ceva activitate pe forum avand in vedere ploaia de afara

Ieri a fost atat de fain, am iesit in parc cu carutul si zana mea a fost super cumintica. Pe seara incepuse iar maraiala si cand am vazut ca n-o linistesc nicicum ne-am imbracat si-am iesit iar afara.
Aveam de gand sa iesim si azi cu carutul, dar dc e racoare o pun in sling si merg macar pana la piatza.

Pupici!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Elle,l-am pus doar asa ptr poze...nu era premergatorul nostru ci al unei fetite. Dar sa stii ca Praslea a plecat cu el,a reusit sa-l impinga si mearga...oricum eu am zis ca pana nu se ridica singur in picioare nu il pun in premergator...acum sa vedem daca rezist ca tare bine mai sta acolo si ne mai scuteste de dureri de maini..

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



vai fetelor .. eu ma imblonavesc aici ..

http://gabrielacara.blogspot.com/2010/01/tort-magic-moments.html

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Fetelor, Alex sforaie...din cauza racelii sforaie ca un urs...hi hihi ce haios e...

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lullaby_2009 spune:

Buna dimineata!

Mada, iti urez LA MULTI ANI! (cu o mica intarziere, nu am apucat sa intru aseara) Tot ce iti doresti sa se implineasca, sa te bucuri de Iri! M-a impresionat tare scrisorica, esti o mamica deosebita cu un suflet mare, meriti sa fii fericita! Multa sanatate si bucurie tie si surioarei tale dragi! Te pup cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

MELY imi pare rau ca ai avut asa o noapte grea,multa sanatate sotului si multumesc pentru mesaj,m-am bucurat cand am primit dar nu am putut sa-ti raspund imediat ca eram cu Iri si tot imi lua telefonul
MANGA imi pare rau ca esti trista desi te cred la cat de rasfatata ai fost de taticul tau
IULIKA ma bucur ca sunteti bine si ca Bruce e un adevarat barbatel
ELLENUTA imi pare rau ca Anna e mucioasa,sper sa treaca repede
CRISBEBE l-am vazut si pe Alex ce pozitie are el in scaunel si ce atent e la laptop,sta singur in picioare?!?
IULIA0807 am vazut si baietelull tau cat e de ranjit si ce de par are,sunteti niste frumosi toti
LUTO ma bucur ca te-am citit,multumesc de mesaj si sper ca sunteti bine
Va las si poze de ieri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



mada super ati petrecut ieri! ce mami frumoasa la 26 de ani si ce flacau superb!!!

criss aha .. am inteles.

si eu cred ca va fi mai multa activitate pe forum ..

of belele astea se tin lant .. mama si-a luxat piciorul, sora-mii i-au ridicat masina din sect 1 si a platit 700 ron recuperarea .. am niste draci .. parca toate merg anapoda ..

Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008) si Anna Sophia (04.10.2009)
Eva
Anna
papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

fragutzo piski doarme. am trecut si noi la carutul sport de vreo 3 saptamani si tare-i mai place. si mie, drept sa spun, ca mi-e mai usor pe scari.

ellesi al meu daca il pun in fund, trebuie sa-l prijin de ceva, altfel, direct planton ia. de intors pe burta se intoarce, ma striga repede ca nu-i place sa stea. isi mananca degetele de la picioare, dar inapoi pe spate nu se intoarce, neam. si nici nu cred ca o va mai face. daca nu vin sa=-l intorc, incearca sa ridice fundul, dar se lasa pagubas. in nici un ca nu are dexteritatea lui David.

eu sunt foarte fericita ca i-am cumparat o paturica din aia de carut, aici se numeste footmuff, care e imlbanita pe dinauntru si nu mai trebuie sa-mi fac griji ca-i ingheata picioarele.

in rest, da trezirea si la 5 jumate dimineata, de-ti vine sa te arunci pe geam cand il auzi cum chiuie. azi dimineata pe la 4 cand a vazut ca nu-i dau mancare, s-a apucat de bolborosit si de vorbit cu ursuletul lui. eu sunt idn ce in ce mai obosita. are nopti cand ma trezeste la o ora jumate. ieri am atip[it un pik la pranz...m-am trezit dupa o ora si ceva...de fapt m-a trezit el urland langa mine. aveam vreo 6 apeluri nepreluate, cineva sunase la usa. crazy

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput