Dovlecei de septembrie-octombrie2009 *119*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Neata fetele,

Anamaria multumim de cafea!
Din pacate azi nu ne putem bucura de o zi la fel de frumoasa ca cea de ieri,asa ca o sa stam acasa .
Vreau si eu pozele,te rog!Iti trimit PM cu adresa de mail.Merci!
Am vazut pozele de Criss,un scumpic,sper sa va faceti repede bine!
Am vizionat-o si pe papusica Ebru,care e o scumpa .
Maria.Am vazut ca a plecat tati si esti trista.Un dulce ca sa te mai inveselesti!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Multumesc din suflet pt sustinere

Mely , implinita de Alexandru si Razvan

Primavara e modul in care natura ne spune : "Sa inceapa petrecerea !"

_

"Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Mely pupam pe mami si puii!


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

buna dimineata,
noi ieri am stat in casa pe motiv de lipsa de masina, e motiv de venit neni de la dolce ca sa mai monteze o farfurie d-aia de antena...
dar mi-am plantat muscatele si le-am scos afara si cred ca azi le bag inapoi in casa ca e un vant...
si imi facusem plan ca daca e frumos iesim azi si daca nu e frumos si soare stau in casa la curatenie....'mi-as craqcii ca am noroc de curatenie...

pupam pe meli si pe sotz de meli si pe puii de mely si speram sa fiti sanatosi cu totii

afurisitii mei iar au intrat in greva foamei de vreo 2 zile...doar la masa de fructe ce mai mananca ceva....

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia
nasterea a doua putze

Noi suntem doi frati, în casa * * * * * * *Mama noastra ne vorbeste
Si nu ne certam deloc,
* * * * * * * * * * Si ne mangaie duios,
Si suntem tacuti la masa,
* * * * * * * * * Iara seara ne citeste
Si cuminti în orice loc.
* * * * * * * * * * Ori ne spune-un basm frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

Buna dimineata si de de la mine
Ieri am avut netu oprit dimineata si nu am mai avut cand sa intru.Va multumesc pentru mesaje,m-au uns pe suflet,mi-ati facut ziua frumoasa si sa ma simt iubita si apreciata.Ziua de ieri a fost foarte frumoasa,incepand de dimineata,apoi am fost la ziua baietelului prietenei mele unde Iri a fost un cuminte si se tot uita la copilasi mai mari,apoi am stat pe afara si seara am avut musafiri.M-am simtit foarte bine,am primit cadouri frumoase dar cel mai frumos cadou a fost de la baiatul meu(de fapt de la mama)care mi-a dat o pereche de cercelusi si o scrisoare pe care v-o scriu si voua sa vedeti ce familie frumoasa am:'"Eu Irinel impreuna cu mamaia mea am complotat si am zis sa-ti multumesc ca m-ai adus pe lume si sa-ti spun ca "TE IUBESC" si tot ce faci tu pentru mine se vor intoarce la tine asa cum zice mamaia mea"ce dai aia ai".Din cadoul meu de la botez am zis ca de fiecare data de ziua ta sa-ti cadorisesc ceva frumos sa porti cu drag si sa te gandesti ca D-zeu ti-a dat un inger pazitor langa tine.Te iubesc mami si o sa cresc mai mare am sa vb si cu tati sa-i amintesc ca esti fiinta dupa pamant care meriti din plin sa fii iubita si de el,ca alta ca tine cu un suflet mai mare ca al tau si un caracter deosebit si puternic nu se gaseste la orice pas.Ai grija de tine si vreau sa te vad tot timpul fericita asa cum esti in poza aceea de familie.Te pupic mult mult al tau fiu Irinel Andrei"
Pentru familia mea frumoasa si unita am reusit sa trec peste tot si sa-mi continui viata
O sa pun imediat si poze dar acum am o verisoara la mine si revin dupa ce pleaca
Ma bucur ca ati iesit majoritatea in parc,ca bebei sunt bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Techila chiar noroc...
Pupam puii sa devina papaciosi!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

Mada ce frumos!
Ma bucur ca ai avut o zi frumoasa!!!

Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

AnaMaria,KIKI,Suede si restul gastii..va multumesc pentru aprecieri..sunteti dragute ca intotdeauna..
Mely imi pare tare rau ptr noaptea de cosmar pe care ai avut-o..uite un ca sa-ti mai revii.
Madalina...fara cuvinte scrisorica de la Iri ...mi-au dat lacrimile..foarte frumos din partea mamei tale ca s-a gandit la asa ceva...

Smiorcaitul asta roade jucariile..si tipa... Iar a luat-o de dimineata...

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissbebe spune:

Se vede ca inca mi-e somn...nici macar nu am salutat...SA-MI FIE RUSINE...
BUNA DIMINEATA!!!

(22.09.09)

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=148726

http://community.webshots.com/album/570763181pdonnI?start=72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

buna dimineata mamici de dovlecei,

pupam pe Anna si pe Ravi sa le treaca nasucurile.

mada mi-au dat lacrimile cand am citit mesajul de la Iri. ma bucur nespus ca ai avut o zi minunata.

Dau si io prajitura pe langa sucul luciei numai sa alfu rezumatul.

apropo am vazut si poze cu santo, uka si lali de la intalnirea de gradul zero a bebelacilor. ce draguti sunt toti trei.

anamaria, laura, elle l-am pyus si noi pe Piski in jumparoo-ul ala de-l agati la tocul usii. e innebunit. voi pune un filmulet. noi cred ca sarim de etapa mers in 4 labe si acut tumbe...vrea numai in picioare si sare ca un ipeure cand il tinem de subsuori.

revin ca urla.

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.bebestepz.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput