Pufuleti pufosi de ian - febr 2010 (12)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nik0le

Citat:
citat din mesajul lui ale1212xa

binenteles ca a deschis ochii imediat ce lam pus jos..asa ca e back in bratele mele si urla

-----------------------------------------
Dragos-Andrei...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

pozele noastre


Mda, si la noi e exact la fel acum...

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Now, bring me that horizon!



uoff...ma inscriu si eu in club...adoarme la san si cand o pun in pat face ochii mari!!

_
AMR 6..da' vreau sa le pastrez

www.flickr.com/photos/44547000@N05/sets/72157623480595103/" target="_blank">IURIA INIMII MELE.. (01 martie 2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

hy

noi ne-am plimbat azi...si am plantat flori si pomi fructiferi

akm doarme micuta

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Nikole dar bebelina ta a luat totusi bine in greutate fata de greutatea de la nastere.
Cris_d ma bucur ca a inceput sa doarma Ema afara.

Fetele vreau si eu modele de invitatii de botez sa trimit pe mail.
Please stiti siteuri unde pot gasi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_fota spune:

Buna fetele noi tot 2 in 1.Rebiana impresionanta si frumoasa povestea ta .Se cunoaste ca a venit primavara toata lumea la plimbarica si gratarele f bine ma bucur.Azi m-am riscat si am iesit si eu in parc 1 ora ca nu mai rezistam era prea frumos afara.Va si o zi buna in continure si bebei cuminti.

39+ Maria Alexandra

Doamne ajuta-ne sa crestem mari si sa fim bine

poze
Sa ne descretim fruntile


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

decenuela,ma bucur ca ti-ai gasit carut,felicitaribtw super AMR-ul tau
alicredo...sper sa rezolvi repede problemele
nikole
evyme
ruxita sanatate multa tutror
larisel

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

TANA, si eu as vrea sa trimit invitatiile asa. super idee ai. dar nu stiu sa existe site.nu putem folosi p cele de e-carduri?

Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)
AMR: 5 kile!
poze

povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

TANA, si eu as vrea sa trimit invitatiile asa. super idee ai. dar nu stiu sa existe site.nu putem folosi p cele de e-carduri?

Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)
AMR: 5 kile!
poze

povestea noastra

adina bulina spunea in cap trecut despre asa ceva,cred...ea lucreaza la o astfel de firma

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tanaion spune:

Mamidepuiuti da, am vazut msg Adinei dar din site am inteles ca sunt pe suport hartie, nu electronice.
Cris_d nu m-am uitat pe e-carduri. Eu am gasit cateva modele pe net dar erau uratele, nu mi-a placut niciunul. Mai caut si-ti zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidepuiuti spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tanaion

Mamidepuiuti da, am vazut msg Adinei dar din site am inteles ca sunt pe suport hartie, nu electronice.
Cris_d nu m-am uitat pe e-carduri. Eu am gasit cateva modele pe net dar erau uratele, nu mi-a placut niciunul. Mai caut si-ti zic.

Tana cu Toma (8 ani) si bebe Maria

http://invitatiibotez.wgz.ro/

cornelia,mami de Radu (30.07.2000) si Alexander (05.01.2010)
www.flickr.com/photos/43575800@N02/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Va salut la casa noua!Am mai citit dar rar ce-i drept, e greu de tinut ritmul cu voi:)Daca m-a intrebat cineva ceva si n-am raspuns sa stiti de ce, nu ca mi-s fotoasa:) Mai bine un PM cu link direct la intrebare ca sa ma trabgeti de mineca, asta in caz de pot fi de folos cuiva. Dar deja vad ca v-ati intrat in mina, nu mai e nimic din frica de dinainte de nascut:) Letizia mea doarme bine, cam de la o luna si-a fixat un program beton. De atunci doarme de pe la 10-11 noaptea pina la 7 dimineata, papa cu ochii inchisi de 1-2 ori. Doarme si ziua binisor dar bine asta in prima parte a zilei, spre seara doar atipeli asa ca e cu ochii pe copii si la galagia din casa.Are 5900gr si 64cm, mi-a masurat-o iar moasa ca aveam banuieli ca-i spal hainele aiurea, toate marimea 62 veneau ingramadite. E slabutica si inalta doar putin bucalata asa ca bebeii si la popou asa mai cite un colacel de fetita.Ieri am iesit si cu fetele in oras exact 3 ore, de la 10 seara la unu noaptea ca-i stiam programul si exact asa a si fost a dormit bustean, nici nu a simtit ca am lipsit.Doarme cu mine, de multe ori o iau si pe nadja cu noi in pat, iarna inca dormim mai la gramada asa, ca doar nu-i acum neaparat ca daca au copii camere abia renovate tre sa si stea in ele, e pe chefuri.O port in sal african cam o ora pe zi asa cite 20 de min de fiecare data, am patut-leagan in bucatarie, un balansoar in living, un locusor al ei cu baie, unde o mai schimb, o spal la popou dupa kk, acolo sta cit fac eu dus ori cind is prin baie si am un carut de masina care are suport de maxi cosi dar care poate fi folosit si ca bugger si il mai aduc in casa si o mai plimb si cu ala. O tin adica dupa noi, unde suntem noi e si ea nu e uitata intr-o camera singurica, e normal ca vrea linga noi. Asa ca nu apuca sa plinga nici de foame:) ca-i stiu semnele si deja is pregatita.Gingureste si ride si ne zimbeste de ne omoara!Au venit copiii cei mari ca au fost cu papi, eu am avut program d erelax cu cea mica. Va pupVikinga cu cei mai frumosi vikingi: Letizia, Nadja si Aldo www.youtube.com/watch?v=ULmPKIoDDDA&feature=related" target="_blank">pe tarimul nostru de vis.

Mergi la inceput