Mara - dulcea si frumoasa printesa rozalie

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui nafi
Rebiana - superb scrisa povestea ta! m-a emotionat pana la lacrimi, mai ales ultima parte , punctul culminant, cand mica ta comoara ,Mara, a venit pe lume si ti-a completat universul!


Citat:
citat din mesajul lui greenfrog
Rebiana minunata descrierea nasterii Marei. Ai exprimat atat de multa iubire..sa dea Dumnezeu sa ai parte de clipe minunate alaturi de Luca si de Mara.


Citat:
citat din mesajul lui ellanik
Rebiana citit story.No comment!Placut mult !


Citat:
citat din mesajul lui ioana_fota
Rebiana impresionanta si frumoasa povestea ta


Citat:
citat din mesajul lui Ioanact
Rebiana m-a impresinat povestea nasterii Mara. F frumoasa, mi-a placut mult si cum ai descris-o. Sa fiti fericiti cu totii!


Citat:
citat din mesajul lui andira
Rebiana - foarte frumoasa povestea nasterii, plina de sensibilitate si dragoste!




Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui micki_mica

frumoasa odisee ati parcurs voi doua!



Mihaela, de Florin Cristian (16.12.2009) poze si povestea piticului

"Consecintele furiei sunt cu mult mai grave decat cauzele ei" (Marcus Aurelius)

Frumoasa si magica odisee, asa-i! A cuprins atatea stari si sentimente ce-ar descrie un tumult! Citind povestea nasterii micului Florin stiu cat intelegi asta!

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dianami

Felicitari din toata inima! Sa fiti sanatosi toti 4 si sa va bucurati unii de altii. Minunea ta a meritat tot efortul din timpul sarcinii!


Diana, mami de Alexandru (16.01.2010), Andrei (23.06.2008) si Iulia (15.07.2005)


Balsam pentru suflet sunt cuvintele unei mame pentru care am tot respectul! Si voi sa aveti parte de sanatate si de implinire si sa va bucurati, in 5, de toate bucuriile vietii!

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui larisel

Cata emotzie emana din aceasta poveste... felicitari! Pt poveste si pt bb-lina! Sa fiti o familie fericita mereu!



din 09.12.2009 mami de Katya Natalia & Sofia Alena

Albume: L0-3; L4


Multumim frumos, Larisel! Si voi sa aveti parte de tot ce este frumos si bun!

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bumbitza

Foarte frumos povestit, m-am emotionat f tare si in acelasi timp mi-ai dat incredere ca totul va fi bine si la nasterea puiutei mele
Va doresc multa sanatate si fericire in formula de acum completa

37+ cu micutza Ilinca
Mami si tati te iubesc mult!
http://picasaweb.google.com/madalina.neamtu/IlincaInBurtica#

Mi-am dorit sa pastrez vii toate acele amintiri pe care timpul le-ar putea diminua!
Am convingerea ca Dumnezeu iti va oferi o poveste a nasterii de valoarea unei minuni!

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui decenuela

orice femeie care isi doreste un bb ar trebui sa citeasca ppovestea ta....ai scris totul in roz...si durerea park nu a fost durere...ai un super talent la scis..sunt sigura ca ai av note mari la lb romana...

felicitari mami, sa te bucuri de copilasii tai

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret

poze



AMR....tot 9, LA NAIBA


Durerea isi pierde calitatea in fata fericirii si implinirii; astfel mi s-a intamplat si mie, gratie divinitatii. Ma bucur ca am avut parte de o experienta in plus care m-a facut sa fiu o mama careia sa nu-i lipseasca nimic.
Pupaciuni petrecaretului!

Mami de doua minuni: Luca si Mara

Pulbere de stele a scurs clepsidra timpului, dand fericirii mele aripi de visare...



I can't fake with dignity so i'll not try!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristies spune:

Va doresc sa fiti intotdeauna o familie fericita si implinita!

Cred ca povestea ta ar trebui sa apara undeva s-o poata citi toate fetele care au nevoie de incurajare!

Nu mai am ce sa spun, cuvintele mele ar pali in fata modului cum ai redactat tu.

_
Cristina, de gargaritz Alexis.

Povestea zilei de 6.01.2010

Cresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

... ai scris intr-un mod atat de placut ... cu atata degajare,se simte in cuvintele tale ... esti minunata,eu m-am relaxat citindu-ti povestea

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rmkristine spune:

superb ai scris!!!! atata iubire e greu sa descrii in cuvinte, dar tu ai reusit!

Marina 36 + CRISTIAN si mami de Bianca Maria (15.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bordeancavio spune:

foarte frumoasa povestea voastra! si plina de emotii. asa e ca nu se simt cand citesti povestea decat emotiile placute, fara incercarile grele, greturi, si altele, pe care eu le stiu din odisee. esti o mamai super, care a trecut foarte bine peste toate problemele, si acum se bucura de o minune!!! sa va traiasca puiuta, sa va bucurati de Mara si Luca!
m-am emotionat de tot cand am citit.

vio asteptand pe bebe 35+ Tudor Cristian

poze
http://picasaweb.google.com/vasileviorica/Hainute#

Mergi la inceput