LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *182*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

Citat:
citat din mesajul lui SprowistaS





HA HA HA BINE AI VENIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doranna spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Citat:
citat din mesajul lui doranna

dyana27,
poate ne nimerim vreodata in aceeasi perioada la campina mi-ar placea sa ne vedem
in ce zona a orasului stai? eu stau langa Lic. Grigorescu si de fiecare data cand iesim, drumurile noastre duc la leagane, pe bulevard

eu stau langa forestier; dar la cat de mult e de mers... ne vedem in juma' de minut; data viitoare cand venim iti dau un pm cu nr de telefon si poate reusim sa ne vedem. banuiesc ca la vara cand vin caldurile mari in bucuresti o sa ne mai refugiem la campina in WE

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 11 luni
cum am venit pe lume


ok

Mami fericita de in curand Iulia-Alexandra (23 martie 2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SprowistaS spune:

Citat:
citat din mesajul lui shasa

Citat:
citat din mesajul lui SprowistaS



HA HA HA BINE AI VENIT



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Buna seara fetelor! Noi de cand a dat caldura suntem numai pe afara si e asa de bineeee!

LA MULTI ANI ! THEODOR sa cresti mare si sanatos
LA MULTI ANI! ANCA sa-ti fie viata plina numai de bucurii, iubire si sanatate si sa imparti in continuare bucurie si energie tuturor pe care ii intalnesti.

Am vazut poze cu Luca la plimbare, eu un dulcic. Mami tot asa de iubaret este ?

Ilinca calapodul difera de la o firma la alta de ex noi avem o perche 19 si alta 20 (care e un pic cam mare) pt noi 18 e mic
Pisik eu stiu ca Noriel e in Mall Cotroceni
Inapreda iaurtul respectiv il gasesti la sectiunea bio de la lactate si in Carffour si in Cora si in Real depinde ce aveti voi acolo. Varianta simpla o gasesti mereu, specialitatile cu fructe sunt uneori mai rare depinde de aprovizionare
SprowistaS bine ai revenit! chiar ma necajisem rau sa te pierdem din club.
Monnvas cred ca venim si noi la intalnire. Noi avem masa de pranz pe la 13-14 asa ca ne-ar conveni sa iesim dupa ora asta adica pe la 15 ce zic e ok.
Oli IOR-ul e un parc maaare in zona Titan adica tocmai in partea cealalta a Bucurestiului fata de cum stai tu, aprox in drumul sper iesire din Buc sper mare pe Autostrada Soarelui. Poti sa pui pe GPS Titan sau Bulevardul Nicolae Grigorescu. Uite www.salutbucuresti.ro/planoras/" target="_blank">aici cauta Lacul I.O.R. si iti arata exact.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem zece lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Kea vroiam sa-ti multumesc pt parerile tale pt ca pe mine m-au ajutat. Una ar fi cu inutilitatea tricicletei la varsta asta, eu eram croita sa-i iau dar ti-am dat dreptate cand am vazut ce-ai scris si m-am bucurat ca m-a luminat cineva, apoi acum de curand iar ai zis ceva ce mi-a aprins si mie beculetul (da am uita exact ce), ideea de baza e ca ti-am multumit de mai multe ori in gand asa ca o fac acu in scris. Cum va mai simtiti?

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem zece lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Fetelor lui Gaza mica i-a iesit o rana in coltul guritei asa cum se zicea in batrani "zabala", nu suna frumos dar nu stiu exact cu sa ma exrim, ideea e ca nu s-a ranit e singura cu ceva asa i-a aparut. Ce pot sa-i fac sa treaca. I-am dat cu glicerina boraxata dar nu stiu daca e ok si cat de des trebuie sa faca asta. Aveti alte sfaturi?

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem zece lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Iuhuuu, creste lista!

Gazo, io probabil ajung mai tarziu, ca pe al meu il fura somnul pe la 3 si cum nu mai practicam caruciorul de ceva vreme, nu cred ca imi adoarme pe tricicleta. Daaar cum luni am meditatii si va sta cu tat-sau am o banuiala ca nu-si va face somnul de dimineata (ca asa s-a intamplat in ultimele 2 sapt) si va veni si somnul de pranz mai devreme, deci nu voi intarzia prea mult.

Eu propun punct de intalnire intrarea cu statuia lui Cuza. Oricum am nr tau si te sun.

Tre s-o sterg, face scandal piticul si tati nu se descurca

Monica mami de cu motoras CRISTIAN

(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Monnvas eu nu stiu unde e intrarea cu statuia lui Cuza da stiu unde e bisericuta da o gasesc eu daca imi exlpici in mare pe unde vine asta.

Pisigri cu iti scriu PM cu listuta pt comanda.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem zece lunite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Monnvas hai ca te descurci si tu cu organizatul. O sa avem organizatoare pe zone Dar ai sarit-o pe Pisik

Eu vin, dar o sa trebuiasca sa-mi explicati mura-n gura unde sa vin. Si parca era gasca mare in IOR. Unde au disparut fetele?

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaza22 spune:

Fetelor eu acu sunt data total peste cap cu ROR-ul asta, inainte ziceam ca-l fac sigur desi stiam din cunoscuti o familie cu un copil cu autism, care s-a manifestat asa mai tarziu desi la inceput era un bebe normal si parintii isi puneau problema ca a fost din cauza unui vaccin (la vremea aceea cand am aflat nu am tinut minte ce vaccin anume sau daca unul in particular). Oricum ma gandeam ca doar nu o sa ni se intample chiar noua, desi mai auzisem cazuri si discutii si imi ridicam si eu aceasi intrebare ca si Monnvas de ce sunt totusi asa de multe cazuri in USA si de ce inclusiv vedete (de ale lor) militeaza pt reducerea numarului de vaccinuri obligatorii pt bebelusi. Daaar acum cateva zile am aflat ca baietelul unor prieteni apropiati e suspect de autism (acum are 2 ani) nu mai stiu exact cum a fost diagnosticat pana la urma ca nu am mai insistat sa discutam pe tema asta insa situatia e urata rau. Ce stiu e ca ei erau adeptii vaccinurilor optionale si merg la acelas pediatru ca si noi. Asa ca m-a luat rau un frison pe spinare si sunt terminata. Asta a coincis cu discutiile incepute de voi pe forum despre ROR asa ca sunt varza si nu mai stiu ce sa fac. In primul rand o sa-i sun sa-i intreb pe ei ce vaccinuri au facut si cand au inceput semnele daaaar saracii sunt cam terminati si nici nu stiu daca vor fi instare sa-mi dea un raspuns coerent. Avand in vedere situatia data eu ce fac? mai sunt si alte vaccinuri care se spune ca ar crea probleme ? rog fetele care au avut timp sa se informeze sa-mi dea si mie mai multe detalii asa un mic rezumat ca nu prea am timp sa caut si sincer mi-e cam frica sa ma apuc de citit. Oricum m-a terminat vestea asta.

Mami de Gazii mica si frumoasa Avem zece lunite

Mergi la inceput