LMA ! Ghiocei de martie-aprilie 2009 *182*

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SprowistaS spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaelacg


Bine ai venit Sprowista !!!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SprowistaS spune:


Theodor Bogdan

,ghiocel de Mireal


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

LA MULTI ANI ANCA! SA FII SANATOASA SI FERICITA

simplyana, l-am vazut pe luca cel mic, mareeeeee. o mandrete de baiat. pe trotuar numai agale nu merge. eu zic ca-i cam cu a 3-a



din 10 martie 2009, mami fericita de

GHIOCICA CU GHIOCEI

PETRECEREA MARIEI

MOTUL MARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doranna spune:

dyana27,
poate ne nimerim vreodata in aceeasi perioada la campina mi-ar placea sa ne vedem
in ce zona a orasului stai? eu stau langa Lic. Grigorescu si de fiecare data cand iesim, drumurile noastre duc la leagane, pe bulevard


Mami fericita de Iulia-Alexandra (23 martie 2009)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

sunt o tampita.
la pranz maria nu a papat decat max 5 lingurite de supa crema si ceva covrigel de la provista afara. i-am dat mar copt cu cereale la ora 21 , a papat aproape tot, si san imediat la culcare. am pus-o in patut, si s-a trezit.ei, ce m-am gadit eu, ca daca tot s-a trezit si tb s-o adorm iar la san, sa-i scot aerul, sa nu a circ ca aseara( ca a durut-o burtica). si tot lovind-o eu usor pe spate, ce credeti? a vomitat mititica tot, in jet. am zis ca mor de frica. era si intuneric in camera. m-am gasit eu desteapta sa-i scot aerul(de mult nu mi fac asta)
eu desteapta

din 10 martie 2009, mami fericita de

GHIOCICA CU GHIOCEI

PETRECEREA MARIEI

MOTUL MARIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenada spune:

LA MULTI ANI, THEODOR, sa fii sanatos si norocos

LA MULTI ANI, ANCA multa fericire alaturi de familia ta

SIMPLYANA_M, suuuuuuuper pozelecat de frumos se joaca Luca si Mura.

SPROWISTAS, bine ai (re)venit, ce mai faceti voi?

BIANCA merci, esti o draguta , dar azi chiar nu eram in forma, eram obosita grabita si cam nemachiata

PISIGRI ce mai face pisilinca? Ai gasit solutii pentru dilemele tale?

DYANA imi pare rau ca nu te-am vazut si pe tine in Dechatlon ... "organizam" o intalnire spontana.... Si eu i-am luat Inei flecee, niste incaltari si ... ochelari de soare dar acasa i-am probat si nu ii suporta pe nas. Cred ca o sa fie o jucarie tare apreciata

Fetele eu merg la ca ma simt tare obosita. Va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doranna

dyana27,
poate ne nimerim vreodata in aceeasi perioada la campina mi-ar placea sa ne vedem
in ce zona a orasului stai? eu stau langa Lic. Grigorescu si de fiecare data cand iesim, drumurile noastre duc la leagane, pe bulevard

eu stau langa forestier; dar la cat de mult e de mers... ne vedem in juma' de minut; data viitoare cand venim iti dau un pm cu nr de telefon si poate reusim sa ne vedem. banuiesc ca la vara cand vin caldurile mari in bucuresti o sa ne mai refugiem la campina in WE

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
mutzunici la 11 luni
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ANCA

Te pup si iti urez multa sanatate si putere pt minunile tale; si sa ramai asa tanara si frumoasa cel putin inca 20 ani de aici inainte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SprowistaS spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmenada
SPROWISTAS, bine ai (re)venit, ce mai faceti voi?


multumesc, suntem bine ok, ne-am revenit dupa boli si recuperam ce am pierdut la kg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

THEODOR
Iar pt. mami MIREAL un buchet de si multi

Mergi la inceput