sa ne numaram binecuvantarile (3)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Buna fetelor,

Multumim de ganduri bune!
Noi suntem cu toatele relativ bine. Adica nu bine de tot, darmai bine decat ieri.

Conchita, viitorul meu fost sot nu mi-a mai propus deloc o impacare. Dimpotriva deja are o relatie. Am pus la punct detaliile divortului deja astfel incat sa nustam in instanta cu anii. Asa ca se pare ca, intr-adevar suntem gata de marele final.

Va pup pe toate cu drag si va urez Sarbatori Fericite si multa putere si sanatate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmine spune:

Va doresc din suflet un Paste fericit alaturi de puii vostrii.
Hristos a Inviat!

>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin
Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena si Mara Letizia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

va urez in avans Paste Fericit si din inima Hristos a inviat!
ptr voi toate


ALEX, operatie pe cord!

BAZAR UNIC!!!

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui ciarli
Conchita, viitorul meu fost sot nu mi-a mai propus deloc o impacare. Dimpotriva deja are o relatie. Am pus la punct detaliile divortului deja astfel incat sa nustam in instanta cu anii. Asa ca se pare ca, intr-adevar suntem gata de marele final.


dar voi va purtati cam romantic unul cu altul! chiar e sfarsitul sfarsit, v-ati gandit bine, ati analizat situatia?!! tu il mai iubesti?

mi se face rau fizic cand aud de alt cuplu pe apa sambetei, parca se sfarseste o lume. cu fiecare cuplu care pierde dragostea, mi se pare ca ne indepartam si mai mult de ideal, de vis...as vrea sa fie invers cu statisticile astea, in loc sa auzim de divorturi, sa auzim de recorduri in nr. de ani in casnicie.

nu stiu ce ar trebui - sa reinvatam sa iubim sau sa invatam cum si pe cine sa iubim?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

fetelor, frumoaselor, cucuietelor, Happy Easter!
pentru cele ce nu sarbatoriti, Happy (s)Hopping si sa va bucurati de o zi frumoasa alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

salutare, fete frumoase
trec si eu in fuga sa va urez Sarbatori Fericite si zile cu mult, mult soare
eu si Bia vom manca, vom dormi si ne vom juca in HD, la ai mei acasa, rasfat maxim pentru junioara, numara noptile pana la plecarea de maine de vreo 2 saptamani:-))
o sa fim acolo timp de 1 saptamana si apoi, cu putin noroc, ne vom muta in sfarsit singure; ma intreba cineva daca sunt entuziasmata de idee-- nu, nu asta e cuvantul, dar stiu sigur ca voi fi usurata, ca voi simti ca pot sa respir din nou...
binecuvantarea mea zilnica ramane Bia, azi am avut parent-teacher meeting, efectiv nu am avut ce sa discutam, numai de bine si de foarte bine, domnisoara e mereu vesela, isi mentine pozitia de lider al clasei si prefera muzica, arta si matematica:-)) nu stiu ce ma fac mai incolo cu matematica asta ca eu sunt mai visatoare...

va las in compania unui "Iepuras" care sper sa va binedispuna macar un pic;)





Your heart is my piñata..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:

In graba mare va urez un Paste Fericit!
Va pup si sa aveti un weekend minunat.

Sanatate multa bolnavioarelor micute!

Alice


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandra spune:

Si din partea mea aceeasi urare:
Paste Fericit!
Dumnezeu sa va dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o binecuvantare la fiecare pas, o promisiune la fiecare grija si un raspuns la fiecare intrebare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Paste fericit si de la noi!!!!

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Paste fericit si de la noi, pentru voi toate

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela

Mergi la inceput