Breaking News - 8

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Singurul motiv pentru care ar putea fi MJ persoana despre care vorbeste ar fi ca are, intr-adevar, un adevar de spus... si a lasat sa treaca timp ca sa poata demonstra mai bine ce ar vrea sa demonstreze. Altfel, eu nu vad nici un motiv pentru care MJ ar aparea la emisiunea lui UG, ar fi mult prea putin pentru un plan atit de maret daca intr-adevar a fost un plan.

In schimb, il vad pe acesta (nu stiu de ce nu-mi place acest om, pur si simplu nu-mi place, mai degraba il vad sincer pe doctor decit pe acesta sau pe Jermaine) spunind asa numai ca sa-si creasca audienta. Ce i se poate reprosa? Nu a spus cine este, faptul ca vorbele lui au venit dupa ghicitul melodiei si poza lui cu Michael poate fi interpretata si ca faptul ca este vorba poate despre un artist, poate chiar despre MJ, dar persoana care apare sa fie doar in anturajul lui sau prin simpatiile lui (Janet, LaToya... Lady Gaga... Conrad Murray... sau altii) sau pur si simplu este o persoana care se scalda in aceleasi ape ca Michael. Deci nu i se poate reprosa ca a zis asa ceva numai ca sa-i creasca audienta pentru ca sint sigura ca persoana care va veni, daca va veni, este cineva care poate fi usor legata de tot momentul vizionat in aceasta emisiune. S-ar putea sa fie Lady Gaga... si ea sa fie doamna misterioasa cu care se intilnea Michael... Nu de alta, dar sa lucreze la videoclipurile care au aparut anul acesta... dupa disparitia lui.

Recunosc ca, totusi, abia astept sa vad despre ce este vorba, daca vedeti inaintea mea, sa puneti aici, ca sa vedem toate.

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Danat, cum am mai spus intr-un mesaj, motive, argumente ar putea avea. Lumea asta a show-ului cu orice pret e mare si plina de argumente de genul acesta, pe care orice artist le-ar putea aduce, daca ar vrea sa dea in vileag anumite lucruri care se intimpla, dar nu o fac pentru ca toti fac parte din plan, din joc, toti sint bagati in aceeasi hora... chiar daca nu intotdeauna artistul iese in cistig.

Dar ma indoiesc ca Michael a disparut, daca a facut-o, ca sa apara. Doar daca ar fi fost bagat in conspiratia secolului, nu privindu-l pe el, ci lumea in general, ar avea rost asemenea inscenari. Ramin tot la planul meu B, al celor care faceau bani de pe urma lui (daca nu rezista, avem filmul, contractul etc.)... si, cu o speranta infima, ca inteligenta lui a urzit tot acest plan, ajutat de o mina de apropiati... dar ma indoiesc ca a facut-o cu alt scop decit de a se retrage ca un rege si a mai beneficia de ani de viata linistiti (aici intra in calcul si faptul ca poate chiar era bolnav si s-a retras ca sa se trateze, sa fie salvat).

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

HA?!!!Mi-a aterizat inima pe podea!Ptiu,mai astia o fac intentionat.Stie ca suntem disperati si ca tesem milioane de intrigi si scenarii sperind sa ne de-a cu + (ca Michael e bine ...)si totusi nu vad cum,vorba voastra,ar aparea el in public.Mi se pare imposibil.

Zic asa ca sa nu fim prea dezamagite saptamana viitoare cind ori nu o sa apara nimeni,ori apare un/o neinteresant/a

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas
ISLAM DENOUNCES TERRORISM

I want to tell the world... a Story


Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Twitter-ul lui Murray : "The media will manipulate any facts to generate the outcome that will create the most public interest. Things are not always as they seem "
10:28 PM Apr 2nd via web

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

http://www.tmz.com/2010/04/05/michael-jackson-conrad-murray-manslaughter-trial-defense-coca-cole-caffeine-addiction/

asta mi se pare incredibil...deci omu' bea Cola..aha inseamna ca s-a sinucis...inteleg io ce vro sa spuna dar totusi...

in alta ordine de idei a fost ziua lui Paris: La multi ani!
http://www.tmz.com/2010/04/05/paris-jackson-birthday-prince-jaafar-photo/

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Sau poate o da la intors....ca a zis ca exista o sansa f mica sa nu vina persoana in cauza in emisiune. Deci noi asteptam in mare tensiune, el e sigur de audienta, vine ziua respectiva si nu apare nimeni dar asta nu e deloc rau pt Uri, doar lasa loc de mai multe comentarii pt mai departe...deci era vorba de Michael si nu a avut cum sa apara, aha, deci traieste, da, da, sa comentam, sa cumparam, sa vedem mai departe poate mai incearca Uri sa il aduca deci sa-i urmarim emisiunile.
Cam asa, nu?

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

Legat de stirea din TMZ despre Coca-cola, urmariti ce spune persoana
http://www.seeingclues.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Da, dar ma gindesc ca si asa tot trebuie sa spuna cine trebuia sa vina si nu a venit... nu se poate sa te joci chiar asa cu cuvintele, mai ales cind este vorba despre un artist care are milioane de fani in lume. Da-o-ncolo de treaba!

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput
Mergi la inceput