Breaking News - 8

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui nelia

Pai, de asta am spus si eu asa, in sensul ca a fost creat momentul, e prea bun ca sa fi venit de la sine!


In acelasi timp, avand in vedere stressul la care a fost supus cu revenirea in fata publicului/ repetitiile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Mey... astia ori isi bat joc de noi, ori au luat-o razna. Ce vrea sa puna Uri, la ce emisiune este, unde, in ce tara?

CORNELIA, mami de www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37" target="_blank">AGATA, TUDORA si LISANDRU

Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:

E o tv din Olanda care se cheama SBS6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Medy6 spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Wtf? Mi s-a facut pielea gainii. Oare asta foloseste cuvinte mari pt audienta si in final este bineinteles vorba de altcineva? Ar face Michael una ca asta?? La ce folos toata nebunia daca s-ar intoarce din "morti" la emisiunea lui Uri? Sa ce?
Cred ca ar trebui sa-l lase in pace, viu sau mort, sa fie linistit.
Dar Uri asta poate stie ceva?
Hai ca iar sunt data peste cap...

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

HA?!?!?!? Astia nu au mama, nu au tata? Ce declaratii tari face mr. Geller...chiar ii trebuie audienta!
(ce natie e el, ca totusi pronuntia in engleza pare cam ciudata...?)


Si luand-o logic, daca ar fi (0,00001%) sa reapara MJ, ce argumente, ce "scuze" atit de tari ar trebui sa gaseasca astfel incat lumea (nu fanii, cu toate ca poate si o parte dintre ei) sa il ierte pt marea minciuna? Ca multi s-ar simti mintiti, jigniti, cum, ne-ai lasat sa jelim dupa tine? Ai facut mascarada cu ceremonia etc? (cu toate ca nu a fost musai organizarea ui)...deci la cum il stiu eu pe Michael, nu cred ca ar avea obrazul sa ajunga intr-un astel de moment de maxim ridicol.
Uri bat campiile cu gratie...sau...vorbeste despre altcineva astfelincat sa ne faca sa o luam noi razna prin tot felul de asocieri.
Astia se joaca cu mintile noastre. Am mai spus aici: sunt maestrii intr-ale psihologiei umane (or fi scazut un pic vanzarile de produse marca MJ...).


_

Iubeste-ma atunci cand merit cel mai putin, pentru ca atunci am cea mai mare nevoie.





www.youtube.com/watch?v=Yo2lzhB282Y" target="_blank">Tribute to an angel

Mergi la inceput