Barbatii buni la pat

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eu stiu asa....ca o vorba din popor spune"nu-i frumos ce-i frumos e frumos ce-mi place mie"
Ideea e ca daca toti oamenii ar fi la fel si ar gandi la fel....
De aia suntem diferiti....de aia mi-e imi place sa fac cate o nebunie....cand ai bebe mic te descurci cum poti si cand poti....cand ai mai multi..cu atat mai mult..fiecare face cum poate sa-i fie bine....si ganduri vise si sperante...are oricine dreptul sa le aiba......cum era aia?Cine e curat sa arunce primul cu piatra?
nu stiu exact cred ca e din Biblie.
Asa ca fetelor..uneia ii place ceva,alteia ii place altceva...unora le plac altii....de fapt cand se discuta asa ceva e ca si cum am comenta de ce soarele arde sau de ce e noapte........
Si asa cum comentam noi cate 14 pagini e absolut ok mi se pare.....de la natura umana femeia vorbeste mai mult decat barbatul.....
in epoca de piatra barbatul se ducea in padure femeia statea langa pestera...problema e ca unii au ramas acolo desi .acu` si-au schimbat doar hainele si frizura....(barbatii)ca femeile fac si padurea si pestera..adica si casa si servici si copii si pana nu nasti, nu porti copilul, nu te zbati nu ai de unde sti....gata ca nu-s in butoiu` cu melancolie.....
Ma refer la anumiticare daca ei nu stiu ce vor de la viata....sa mai amintesc ca Elton e homo?..cred ca pot sa faca uz de faptul ca au iesit din padure si au invatat limbajul articulat....no offence for anybody.......



Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009
http://picasaweb.google.ro/lhmadalina/EVAMARIA#
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Pina una alta au fost 2000 dame aici si nici macar una ..dar nici macar una...nu a fost in stare sa dea un raspuns civilizat...



Meaning? Eu cred ca am fost chiar foarte civilizata...

Cum arata unul care e bun la pat? Ce vrei acum, poze?



Un puc mititel / Face numai ce vrea el!

Daria Nandini


http://lb2f.lilypie.com/77K3p2.png

Lucrusoare de daruit

Particip la bazaruri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Eu stiu asa....ca o vorba din popor spune"nu-i frumos ce-i frumos e frumos ce-mi place mie"
Ideea e ca daca toti oamenii ar fi la fel si ar gandi la fel....
De aia suntem diferiti....de aia mi-e imi place sa fac cate o nebunie....cand ai bebe mic te descurci cum poti si cand poti....cand ai mai multi..cu atat mai mult..fiecare face cum poate sa-i fie bine....si ganduri vise si sperante...are oricine dreptul sa le aiba......cum era aia?Cine e curat sa arunce primul cu piatra?
nu stiu exact cred ca e din Biblie.
Asa ca fetelor..uneia ii place ceva,alteia ii place altceva...unora le plac altii....de fapt cand se discuta asa ceva e ca si cum am comenta de ce soarele arde sau de ce e noapte........
Si asa cum comentam noi cate 14 pagini e absolut ok mi se pare.....de la natura umana femeia vorbeste mai mult decat barbatul.....
in epoca de piatra barbatul se ducea in padure femeia statea langa pestera...problema e ca unii au ramas acolo desi .acu` si-au schimbat doar hainele si frizura....(barbatii)ca femeile fac si padurea si pestera..adica si casa si servici si copii si pana nu nasti, nu porti copilul, nu te zbati nu ai de unde sti....gata ca nu-s in butoiu` cu melancolie.....
Ma refer la anumiticare daca ei nu stiu ce vor de la viata....sa mai amintesc ca Elton e homo?..cred ca pot sa faca uz de faptul ca au iesit din padure si au invatat limbajul articulat....no offence for anybody.......



lasa povestile si spune daca din cele 3 poze de mai sus este cineva care iti face cu ochiul. spune eumada care roscovan este tipul tau? nu ca ar fi buni la pat .


si acum incepem altfel...vad ca prima impresie conteaza. acum daca prima impresie e ok...si apoi nu mai este ok ce ne facem? e belea mare de tot. e mai bine unul gen Brad sau unul care te alearga tare?
dupa cum vad criteriul este intii sa fie el sexy si sa te atraga in capcana ....apoi mai vedem. Si am yo impresia ca este gresita abordarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Eu stiu asa....ca o vorba din popor spune"nu-i frumos ce-i frumos e frumos ce-mi place mie"
Ideea e ca daca toti oamenii ar fi la fel si ar gandi la fel....
De aia suntem diferiti....de aia mi-e imi place sa fac cate o nebunie....cand ai bebe mic te descurci cum poti si cand poti....cand ai mai multi..cu atat mai mult..fiecare face cum poate sa-i fie bine....si ganduri vise si sperante...are oricine dreptul sa le aiba......cum era aia?Cine e curat sa arunce primul cu piatra?
nu stiu exact cred ca e din Biblie.
Asa ca fetelor..uneia ii place ceva,alteia ii place altceva...unora le plac altii....de fapt cand se discuta asa ceva e ca si cum am comenta de ce soarele arde sau de ce e noapte........
Si asa cum comentam noi cate 14 pagini e absolut ok mi se pare.....de la natura umana femeia vorbeste mai mult decat barbatul.....
in epoca de piatra barbatul se ducea in padure femeia statea langa pestera...problema e ca unii au ramas acolo desi .acu` si-au schimbat doar hainele si frizura....(barbatii)ca femeile fac si padurea si pestera..adica si casa si servici si copii si pana nu nasti, nu porti copilul, nu te zbati nu ai de unde sti....gata ca nu-s in butoiu` cu melancolie.....
Ma refer la anumiticare daca ei nu stiu ce vor de la viata....sa mai amintesc ca Elton e homo?..cred ca pot sa faca uz de faptul ca au iesit din padure si au invatat limbajul articulat....no offence for anybody.......



lasa povestile si spune daca din cele 3 poze de mai sus este cineva care iti face cu ochiul. spune eumada care roscovan este tipul tau? nu ca ar fi buni la pat .


si acum incepem altfel...vad ca prima impresie conteaza. acum daca prima impresie e ok...si apoi nu mai este ok ce ne facem? e belea mare de tot. e mai bine unul gen Brad sau unul care te alearga tare?
dupa cum vad criteriul este intii sa fie el sexy si sa te atraga in capcana ....apoi mai vedem. Si am yo impresia ca este gresita abordarea.



Guestus, da' tu cum esti ...?

off topic: tu, vulgar? ! de atac la persoana..hm..da' vulgar... n-as crede !
da' ,iaca, io ti pup si nu ma -rosesc

Gabriela


"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Guest, de ce ai avertisment?Tu? Nici nu-mi sa cred.
Taare greu mai este cu barbatii astia, pina si la sex.
Ce -ai Guest cu roscovanii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balerrina spune:


Un preludiu bun nu dureaza 15 ore, depinde de persoana, si implica 'a lot of teasing' de ambele parti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balerrina spune:

Aici sunt cu Anamaria, sa ma lase sa dorm pe urma, sa nu ma baraie la cap :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Guest, de ce ai avertisment?Tu? Nici nu-mi sa cred.
Taare greu mai este cu barbatii astia, pina si la sex.
Ce -ai Guest cu roscovanii?

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...



ei spun ca ieri am fost vulgar marino...d"aia am incasat cartonasul.19 zile pedeapsa. ma vezi tu pe mine sa fiu in stare de asa ceva?
yo cu roscovanii nu amn nimic...nu stiu ce ai tu cu ei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Vulgar? Tu? Nu cred! Daca tu ai fost vulagar , de mine ce sa mai zic..
Daca am timp mai incolo va dau lista de pacate ca sa vedeti ca mergeti direct in Iad. V-ati gindit vreodata la asta? Pacatosilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Vulgar? Tu? Nu cred! Daca tu ai fost vulagar , de mine ce sa mai zic..
Daca am timp mai incolo va dau lista de pacate ca sa vedeti ca mergeti direct in Iad. V-ati gindit vreodata la asta? Pacatosilor!

...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...



pai da marino dar pe tine nu te-a raportat nimeni...si autosesizari nu se fac. cine pica in capcana e bun picat

ce lista de pacate ai tu....poate mergem sa o confruntam cu cea originala!

da acum yo am auzit ca japonezii nu sint ei prea activi sexual...cica de la stres, job si altele. e adevarat sau nu?

Mergi la inceput