Barbatii buni la pat

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui elyda

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui ruxij

Bai, foarte simplu. Un barbat f. bun la pat e unu' care de fapt e f. bun la preludiu.


tu asa zici...ca un preludiu bun rezolva treaba.
asa o fi...dar preludiul ala e cam complicat.....si la aia casatoriti de multa vreme fix de asta au chef


Mai Guestus ai sa te miri , dar si cei casatoriti au chef de asta ca au fost educati de-a lungul timpului,mai ales ca au si ei de castigat.
Si tu acum crezi ca tu si colegii tai de servici o sa cititi aici cum povestim noi despre cum ar trebui sa fie un barbat bun la pat sa aveti voi instructiuni de folosire...ia spune tu , barbat falnic ce esti, cum ar trebui sa fie un barbat bun la pat din punctul de vedere al unui barbat?!Si nu ma astept sa te intinzi ca noi amaratele fara vocabular pe 15 pagini, lumineaza-ne Maria -ta in cateva cuvinte, sa intelegem si noi si sa ne imbogatim vocabularul!

Dana


un barbat bun la pat din punctul de vedere de vedere al unui barbat ..aici zici ca discuta Boy George cu Elton John. De unde sa stiu yo nene cum e unul bun la pat? vrei sa ma prinzi daca ma uit la filme...sau ce?




Vreau sa ma prind daca stii sau vrei sa afli acum de la noi!M-am referit la ceea ce ar trebui sa stie un barbat sa faca atunci cand este in pat cu o femeie si tu te-ai dus la Boy George , Elton John...gusturile nu se discuta.La filme oricum va uitati toti, ideal ar fi sa invatati si cate ceva din ele daca tot vi se lipesc ochii de ecran.
Tu esti contabil?

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Vad ca nu se ajunge la un consens la ceva asa simplu cum e un banal sex in 2. ....ba e postludiu ce trebuie...ba e preludiu..ba salbaticul..

si acum...daca vine unul cu un postludiu prost si un preludiu bun o sa spuneti ca ala e ce va trebuie...ca aia e experienta vostra...corect?

da prea se bate toba pe inainte si dupa si nu pe actiunea in sine...sau aia nu conteaza prea tare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Da tu elodia cum stai...e ce vrei inceputul, actiunea sau sfirsitul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Da tu elodia cum stai...e ce vrei inceputul, actiunea sau sfirsitul?


Sper ca nu la mine te referi cand spui Elodia...nu-mi place deloc cand imi spui asa, ai mai comis-o acum ceva timp.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Da tu crezi ca ea nu traieste sau de ce te enervezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Na, ca m-am bagat aici si hai sa raspund la obiect (fata de alti participanti care ori se lauda or doar enerveaza).

Din punctul meu (strict al meu) de vedere, un barbat bun la pat trebuie sa fie in primul rind extrem de atragator fizic (nu neaparat model, dar sa aiba acel "vino-incoace"). Apoi trebuie sa fie atent dar nu "stalker-ish". Trebuie sa "simt" ceva inainte sa intru in pat...si acolo sa fie si generos, si indeminatic, sa stie ce sa ceara si prefer sa fiu lasata in pace post-actiune (adica sa ma culc pe loc).

Io l-am gasit...(asta totusi ca sa fiu in trend si sa ma laud).

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ruxij

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina
Tocmai de aceea sunt bune vacantele in doi, fie ele cit de scurte, faci ce poftesti, cu preludiu sau fara, depinde, de moment.

Pai vacanta in sine e un preludiu. Deci nu e adevarat ca nu iti place preludiu' Si cine e nenea ala Horatio nustiucum, ai facut tu sex cu el de stii ca e bun?


Ala din CSI;Miami. N-am facut sex cu el.Pai, un barbat cind se uita la Angelina ce poa` sa-i inspire , decit sex, nu? Asa si eu cind ma uit la David Caruso, ce poate sa-mi insipre , decit sex..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina

Citat:
citat din mesajul lui ruxij

Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina
Tocmai de aceea sunt bune vacantele in doi, fie ele cit de scurte, faci ce poftesti, cu preludiu sau fara, depinde, de moment.

Pai vacanta in sine e un preludiu. Deci nu e adevarat ca nu iti place preludiu' Si cine e nenea ala Horatio nustiucum, ai facut tu sex cu el de stii ca e bun?


Ala din CSI;Miami. N-am facut sex cu el.Pai, un barbat cind se uita la Angelina ce poa` sa-i inspire , decit sex, nu? Asa si eu cind ma uit la David Caruso, ce poate sa-mi insipre , decit sex..
...............................
Vom rataci prin ceruri,
Cersind cu palme-ntinse
Un strop de adevaruri
Din vietile invinse...



f interesant. yo cred ca-ti place de caruso ca este roscovan.
de baiatul asta ce zici..simti o atractie pt el sau nu?

http://sv.wikipedia.org/wiki/Fil:Devin_Townsend.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

f interesant. yo cred ca-ti place de caruso ca este roscovan.
de baiatul asta ce zici..simti o atractie pt el sau nu?

http://sv.wikipedia.org/wiki/Fil:Devin_Townsend.jpg



Eu il gasesc sexy pe nenea asta ...dar nu l-am incercat.

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ocebine

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

f interesant. yo cred ca-ti place de caruso ca este roscovan.
de baiatul asta ce zici..simti o atractie pt el sau nu?

http://sv.wikipedia.org/wiki/Fil:Devin_Townsend.jpg



Eu il gasesc sexy pe nenea asta ...dar nu l-am incercat.

Anamaria

"With sufficient thrust, pigs fly."



zici ca-i sef de bucatarie frantuzeasca.
Guest. nu , nu-mi plac roscovanii si nici blonzii.E o exceptie doar..

Mergi la inceput