Barbatii buni la pat

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Da guestus dar macar barbatu-meu are sange in el.....iar daca pe tine nu te intereseaza ce vrea o femeie,atunci du-te la un club de misogini....sau nu ai ce cauta e un forum de femei.daca intri sa faci misto..atunci e mai grav...tu sigur nu stii ce vrei..esti exponentul perfect al clasei celor care incurca lumea nestiind ce vor de la viata....si noi stim ce vrem,dincolo de aparente.Eu cred ca sunt in asentimentul tuturor ca nu ai ce cauta aici...sau esti femeie cu nick de barbat?Mai bine du-te si dormi cu ceasul ala e;vetian.....




are singe ca maninca numai fripturi in singe...hai eumada ca noi nu credem nimic aici. a fost o aventura in baia vecinilor si gata...wowowow...ce tip domle...sa-l tin bine sa nu-l fure alta.

aveam yo 14-16 ani si mergeam la petreceri si eram mult mai inventiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

mai fetelor,haideti sa-i ignoram postarile...din cate imi dau seama a ramas la varsta de 14 ani-16 ani cel putin psihic....
E tragic daca deja s-a ofilit.....si oricum....

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009
http://picasaweb.google.ro/lhmadalina/EVAMARIA#
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui elyda
-Din punctul meu de vedere barbatul bun la pat este acela pe care il intereseaza si cum te simti tu, care te face sa te simti dezinhibata si la randul lui este dezinhibat,care reuseste sa te faca sa mai vrei, sa nu te mai doara capul de fiecare data cand te intreaba daca vrei...Sper ca nu doresti acum sa-ti dau un manual de instructiuni de folosire a femeii.Aici intreab-o pe Mihaela Radulescu, ea am vazut ca se pricepe.
Elefantul mov are probleme cu greutatea trompei???

Dana


astea sint lozinci din articole de libertatea..sint pentru retarzi...cu dezinhibarea si sa te faca sa mai vrei si altele.. .e ca si cum ai spune ca ai nevoie de aer sa respiri

spune tu elyda...ar putea sa fie si invers? adica te simti bine daca te inhiba...daca te doare capul...daca nu mai vrei... bice...pumni


Daca te simti bine cand te dor toate cele, cand vrei pumni , bice si-alte...dureri inseamna ca te duci catre sado-maso.Aici este vorba depre ceea ce stie sa faca un barbat sau ceea ce ar trebui sa stie.Te-ai intrebat vreodata de ce pe femei le doare capul si pe barbati niciodata?

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

mai fetelor,haideti sa-i ignoram postarile...din cate imi dau seama a ramas la varsta de 14 ani-16 ani cel putin psihic....
E tragic daca deja s-a ofilit.....si oricum....

Madalina de minunica Eva-Maria 14.08.2009
http://picasaweb.google.ro/lhmadalina/EVAMARIA#
povestea nasterii



dadada..hai mai fetelor sa-i ignoram postarile....are 16 ani psihic guestus.

da nu ai cum sa faci asta..as ma ingnori..ca yo stiu cum sa te ricii..sa te enervez...sa te infurii..


intrebarea era cum arata unul care e bun la pat....tu in afara de faptul ca acum 3 ani a fost odata ceva in baia vecinilor mai poti sa spui ceva la subiect?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyda

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

Citat:
citat din mesajul lui elyda
-Din punctul meu de vedere barbatul bun la pat este acela pe care il intereseaza si cum te simti tu, care te face sa te simti dezinhibata si la randul lui este dezinhibat,care reuseste sa te faca sa mai vrei, sa nu te mai doara capul de fiecare data cand te intreaba daca vrei...Sper ca nu doresti acum sa-ti dau un manual de instructiuni de folosire a femeii.Aici intreab-o pe Mihaela Radulescu, ea am vazut ca se pricepe.
Elefantul mov are probleme cu greutatea trompei???

Dana


astea sint lozinci din articole de libertatea..sint pentru retarzi...cu dezinhibarea si sa te faca sa mai vrei si altele.. .e ca si cum ai spune ca ai nevoie de aer sa respiri

spune tu elyda...ar putea sa fie si invers? adica te simti bine daca te inhiba...daca te doare capul...daca nu mai vrei... bice...pumni


Daca te simti bine cand te dor toate cele, cand vrei pumni , bice si-alte...dureri inseamna ca te duci catre sado-maso.Aici este vorba depre ceea ce stie sa faca un barbat sau ceea ce ar trebui sa stie.Te-ai intrebat vreodata de ce pe femei le doare capul si pe barbati niciodata?

Dana


ok..tu in afara de teoria cu dezinhibarea si dorinta de mai vrea inca 1 data ...poti sa spui ceva la subiect aici?
sau de fapt vrei sa auzi de la mine cum ar trebuie sa te simti tu bine...nu ai vocabular...sau care e problema?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Poate va prind ca schimbati mesaje intre voi pe ascuns....moldoveanul cu munteanul.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
alta ca "misto la tokyo in 1977..si mai are o promisiune peste 5 ani "...

Da, asa e, te-ai prins , urmatoarea promisiune este peste 5 ani.nici eu si nici fetele nu au cum sapovesteasca ce fac ele in pat cu sotul in fiecare seara, povestim si noi ceea ce a fost mai amuzant si neobisnuit, trebuie sa pastram o linie a decentei in discutii.
Cind eram in Roamnia , am avut o amica ca tine, s-a suparat ca de ce nu i-am spus ca m-a babardit iubitul meu ( de atunci) cu ochelarii de soare la ochi , si ei nu i-am spus.
Mi-am dat seama ca te-ai suparat, mai ales pe mine. Ok. Scuza-ma si O viata Plina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Da cel mai cel mai care a fost amina? si de ce fost el si nu altul?
daca spui ne impacam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Bai, foarte simplu. Un barbat f. bun la pat e unu' care de fapt e f. bun la preludiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui ruxij

Bai, foarte simplu. Un barbat f. bun la pat e unu' care de fapt e f. bun la preludiu.


tu asa zici...ca un preludiu bun rezolva treaba.
asa o fi...dar preludiul ala e cam complicat.....si la aia casatoriti de multa vreme fix de asta au chef

Mergi la inceput