Hai Carmita!!Bv Lorex!!Pufuleti Ian-Feb 2010 (141)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

merg sa pap ceva si revin

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns haircut spune:

La multi ani, Alexia!!!Multumim de cinste

La multi ani, pufuleti scumpi, Alexandra, Lara, Raul, David, sa cresteti mari si sanatosi!!!




de Maia Ilinca (29.01.10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu_bu

buna dimineata fete!mai aveti o cafea si pentru mine va rog ca tare bine ar prinde
la multi ani alexia28 sa ne traiesti mamica!
la cat mai multe lunite sanatoase si linistite david gabriel si alexandra elena
si noi ne sarbatorim azi ne machem frumos ca tot azi zis ieri...trebe si pensat si mai multe ca de...nu avem pre mult timp si mergem azi la plimbare pana la tati la birou...sper ca rezist pana acolo cu raul in marsupiu ca inca nu avem carut ...e mai problematic ca avem lift si tare e mic si stam la 10 si mamai nu se descurca...asa ca incercam
va invit la o praji pufoasa cu cirese in ea si zahar pudra deasupra si un pahar de suc ca inca alaptam si sa nu invatatm bebei la alcool de acuma
sa aveti o zi frumoasa fetelor!(linistita tare tare)

poze


buna bubu_bu si la multe lunitze baietzelului ,te mai asteptam la mamici de Resita sa ne povestesti si noua ce ai mai facut

ps:Ma scuzati pt ca am intrat pe aici.Multa sanatate la bebelasi

Mony de Denis Adrian (01.08.2009)
Poze Denis
www.youtube.com/watch?v=kKC9YvD0qaQ" target="_blank">Denis rade
www.onetruemedia.com/shared?p=9e2987701899744bd26de6&skin_id=701" target="_blank">Denis 0-3luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

moni... te asteptam cu drag oricand!
LA MULTI ANI SARBATORITILOR ZILEI!




Plateea, fluturas drogat, dependent de doza zilnica de iubirea celor 2 baieti din viata mea, bbTo ochios, si tati pentaxist ! Viata mea e mai frumoasa, cu fiecare zi care trece!

www.flickr.com/photos/23363511@N05/" target="_blank">bbTo
povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris.dogarel spune:

alexia, ! si multumesc de ideea cu stodal, ca ambroxol nu vroiam sa-i dau oricum. am aparat de aerosoli, dar dr. mi-a zis ca nu e cazul. si eu i-as face, dar nu stiu cu ce? ceai/ser?

lalitica,

multumim de ganduri bune. am muls la 9.30 60ml din sanul care e mai mare de obicei , ramas de la Ana asa, care si curge ca nebunu' toata ziua. dar nu ma mai mulg, o las pe ema sa regleze. a dormit d la 10 pana acum, dupa supozitor pus, osscillo dat. parca s-a trezit mai bine, dar tuseshte destul de des

Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)
AMR: 7,9 kile!
poze

povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris.dogarel

alexia, ! si multumesc de ideea cu stodal, ca ambroxol nu vroiam sa-i dau oricum. am aparat de aerosoli, dar dr. mi-a zis ca nu e cazul. si eu i-as face, dar nu stiu cu ce? ceai/ser?

lalitica,

multumim de ganduri bune. am muls la 9.30 60ml din sanul care e mai mare de obicei , ramas de la Ana asa, care si curge ca nebunu' toata ziua. dar nu ma mai mulg, o las pe ema sa regleze. a dormit d la 10 pana acum, dupa supozitor pus, osscillo dat. parca s-a trezit mai bine, dar tuseshte destul de des

Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)
AMR: 7,9 kile!
poze

povestea noastra



Cu ser, nu stiu cum e aparatul tau, eu ii puneam in al meu 5 ml ser. Eu zic sa-i faci ca rau nu are ce sa-i faca, o sa-mi fac si eu diseara poate ma lasa nasul un pic.
Si eu am un san mai mare, vizibil in perioada asta de alaptat, dreptul.

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Mamica de Natalia Maria 20.02.2008 si de Tudor Mario 21.01.2010

prietene DC .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns plateea spune:

la ema sa se faca repede bine...

Plateea, fluturas drogat, dependent de doza zilnica de iubirea celor 2 baieti din viata mea, bbTo ochios, si tati pentaxist ! Viata mea e mai frumoasa, cu fiecare zi care trece!

www.flickr.com/photos/23363511@N05/" target="_blank">bbTo
povestea unei pastai...numita bbTo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

ALEXIA La multi ani si multa sanatate! Imi pare rau ca nu te simti bine taman de ziua ta, poate vine soacra sa te ajute putin, zic si eu...

lalitica, ma bucur mult mult pentru voi, felicitari pentru ca sunteti asa puternici! Doua saptamani o sa treaca repede, o sa vezi!

alecsa, felicitari pentru ca micutul ia asa bine in greutate, sper si eu ca tine sa fiti acasa saptamana viitoare!

cris.d, sper sa-si faca efectul tratamentul si Ema sa se faca bine repede. Si voi la fel.

ioana, nu lasa vremea sa te deprime, gandeste-te la minunea din burtica!




Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nik0le spune:

V-am promis impresiile Irinei despre salata orientala. N-au fost, a dormit la fel de prost ca de obicei, sunt terminata de nesomn...

Nico de Isabela (2007) si Irina (01.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

nu am reusit sa mananc......nici sa dorm,desi am incercat...ea inca doarme de la 10 jum...se odihneste ca sa-mi faca program la noapte


Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput