Locul fetelor Nou-Venite (72)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Am terminat si eu o ciorbita, am aspirat,am intins niste rufe, am bagat o alta masina si acum ma apuc de calcat
Mi-am dat pe par cu o soliutie cu petrol si mi-am pus o punga in cap. Sunt tare sexy

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Eu nu pot sa dorm la pranz NICIODATA. Nici cand sunt bolnava nu dorm. Noaptea dc aud ceva ma trezesc si greu mai adorm daca adorm

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Am scos si prajitura de la cuptor asa ca pot sa dorm si eu un pic de pranz...daca nu dorm macar o ora-doua in weekend sunt obosita toata saptamana...incerc sa dorm sambata, pt ca duminica suntem mai tot timpul in vizite.....somnul e o chestie de psihic, daca dorm ma simt razbunata pt oboseala din timpul saptamanii


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Haideti ca am revenit si eu. Nici eu nu dorm la prinz de obicei, dar citeodata ma simt asa de obosita ca ma culc.
La noi e asa de frumos afara!!!Numai pe terasa stau. Am fost sa bag benzina si acum bag masina in garaj. Gata pentru 3 sapt se relaxeaza si ea.Of fetelor sunt atit de fericita ca vin!!!


Anul asta voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Eu azi am strans pin casa rufe, am , ,

am fost la cabinet ptr. injectie (polidin) sunt de abia la a 4/10zile.
Cand am ajuns acasa sotul m-a invitat la cumparaturi, el in Praktiker, eu in Carrefour (Vitan), si am platit destul 250 doar mancare.
Cand am ajuns acasa am prajit polonezi si am mancat cu keceap picant, o bunatate.
Apropo de coafor, eu nu merg, decat pentru ocazii, ma aranjez pentru nunti,dar mi-am cumparat o placa profesionala de indreptat parul de la philips, dar nu am folosit-o decat de 5 ori im 7 luni, deoarece i-mi cadea parul si nici nu mi-l indrepta.Eu am parul des tuns mediu , putin odulat,si la varfuri a ramas suvite albe, se vede frumos pentru ca este un pic ondulat la varfuri.
la toate fetele si spor la treaba.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Vad ca toate ati spalat astazi....eu nu mai spal sambata, mai ales acum in post, pt ca in fiecare sambata e pomenirea mortilor.......si eu mai spalam sambata, dar acum ma rezum doar la mancare si curatenie....spal rufe fie vineri, fie luni......
pup toate fetele harnicute


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Si m-am trezit la 5, deci 2 ore 1/2 de somn.....ma simt ca o bomba de energie...pacat ca e seara si nu mai am treaba


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Trutzi am uita sa iti spun ceva.....cand ai candida sa nu mananci dulciuri.....dulciurile intretin candida, de fapt candida e fericita cand ii dai dulciuri.....eu de la inceputul anului am mancat cred nici o patratica de ciocolata....recunosc ca imi este greu, dar fac orice sa scap de ea


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

O fi rau sa dormi 2,1/2 ore dupa masa? Bravo tie.


Anul asta voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Vio dorm ca un BB...fac parte din categoria celor care dorm mult, iar daca nu dorm fac urat si nu sunt buni de nimic.......dorm mult acu cand nu sunt , sa vezi insa cat pot sa dorm cand sunt ....imi aduc aminte ca veneam de la serviciu si de la 5 la 8,30 dormeam neintoarsa, iar la 9,30 ma culcam pana a doua zi
eu dupa o noapte petrecuta la o nunta imi trebuie cel putin 3 nopti sa imi revin......pe la 12 noaptea imi cade capul in farfurie si daca sotul nu prea are chef de dans, am toate sansele sa adorm in fund...de asts il bat la cap toata noaptea sa ma danseze......cu greu fac fata unei petreceri de o noapte







MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Vio dorm ca un BB...fac parte din categoria celor care dorm mult, iar daca nu dorm fac urat si nu sunt buni de nimic.......dorm mult acu cand nu sunt , sa vezi insa cat pot sa dorm cand sunt ....imi aduc aminte ca veneam de la serviciu si de la 5 la 8,30 dormeam neintoarsa, iar la 9,30 ma culcam pana a doua zi
eu dupa o noapte petrecuta la o nunta imi trebuie cel putin 3 nopti sa imi revin......pe la 12 noaptea imi cade capul in farfurie si daca sotul nu prea are chef de dans, am toate sansele sa adorm in fund...de asts il bat la cap toata noaptea sa ma danseze......cu greu fac fata unei petreceri de o noapte







MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mama, mama. Vreau sa te vad cind o sa nasti ce o sa faci? Ca n-o sa te lase bebe sa dormi..


Anul asta voi fi

Mergi la inceput