Locul fetelor Nou-Venite (72)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Habar nu am avut Am mancat destul de multe dulciuri Nu mi-a zis doctorita nimic de dulciuri Si azi am mancat miere pe paine
Si eu ziceam ca nu mai bag masina sambata dar am fost prea ametita ieri si am uitat , am asteptat sa treaca ora 12:30 cand se termina slujba

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Trutzi am uita sa iti spun ceva.....cand ai candida sa nu mananci dulciuri.....dulciurile intretin candida, de fapt candida e fericita cand ii dai dulciuri.....eu de la inceputul anului am mancat cred nici o patratica de ciocolata....recunosc ca imi este greu, dar fac orice sa scap de ea


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Eu la 5 dimineata cand toata lumea e varza pica pe mese de oboreala fac glume (si pe seama lor) ca nu au rezistenta Pot sa stau si 3 zile fara sa dorm dar, fac curatenie greu sau orice alta activitate. Imi ia cam dublu la timp.

Citat:
citat din mesajul lui mvb

Vio dorm ca un BB...fac parte din categoria celor care dorm mult, iar daca nu dorm fac urat si nu sunt buni de nimic.......dorm mult acu cand nu sunt , sa vezi insa cat pot sa dorm cand sunt ....imi aduc aminte ca veneam de la serviciu si de la 5 la 8,30 dormeam neintoarsa, iar la 9,30 ma culcam pana a doua zi
eu dupa o noapte petrecuta la o nunta imi trebuie cel putin 3 nopti sa imi revin......pe la 12 noaptea imi cade capul in farfurie si daca sotul nu prea are chef de dans, am toate sansele sa adorm in fund...de asts il bat la cap toata noaptea sa ma danseze......cu greu fac fata unei petreceri de o noapte







MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Nu stiu ce o sa fac cand o sa vina . Daca ma trezesc noaptea foarte greu mai adorm. Stau tare prost la capitolul somn

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

fetelor eu ies la o pizza cu amicii si nu stiu daca mai intru dupa. O sa intru mai putin cit sunt in tara pt ca o sa stau mai mult la bunica ca e batrina si bineinteles ca ea nu are internet.
Va pup pe toate si va doresc sa va gasesc pe toate gravide cind ma intorc.
trutzi ramine sa ne auzim maine.


Anul asta voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

neata fete ...dupa cum se vede nu am somn si bantui forumul...cred ca il stiu pe tot pe dinafara ieri am gatit supa de pui, salata de cruditati cu pui si snitele...rugamintea sotului dupa care am trecut la smotru si uite asa mi-a trecut ziua...dar azi nu misc un pai ca macar duminica sa ma odihnesc
trutzi nu te speria nu esti singura are mananca dulcuri si eu sunt big fan adica mananc zilnic minim o ciocolata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Vio drum bun, zbor usor si relaxare maxima in tara la cei dragi.....te asteptam pe forum cand te intorci



MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

Buna dimineata [flo ]

www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">

Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Neata!

vio Drum bun! Ne auzim in curand

arianna Drum bun si tie! Acum o sa te avem mult mai des pe forum

Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Duminica placuta.....noi ne pregatim de iesit in oras.....mai intai ceva cumparaturi si mai pe la amianza vizite

Pe 4 martie face finutza mea un anisor......daca va mai aduceti aminte v-am spus ca am botezat un copilas de la un centru de plasament.....acum finuta cu fratele ei Mirciulica sunt dati in plasament maternal la o familie deosebita si abia astept sa ii vad.....o sa le cumpar ceva hainute si dulciuri




MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

salut fete maine e 1 martie

mvb sa-ti traiasca finuta

Mergi la inceput