Locul fetelor Nou-Venite (72)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violab spune:

trutzi da ora Romaniei.
pianna costa 9euro spalat si coafat. Eu merg in fiecare sambata.


Anul asta voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

La 15:30 tr sa il iau pe sot de la scarbici. O sa trec inainte de a-l lua pe el, cred, daca o sa ajungi si tu.
Doar 9 euro, la mine in fata blocului e mai scump si nici nu se pricep

Citat:
citat din mesajul lui violab

trutzi da ora Romaniei.
pianna costa 9euro spalat si coafat. Eu merg in fiecare sambata.


Anul asta voi fi


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pianna spune:

da, chiar nu e scump deloc. Eu ma asteptam sa zici macar 50 de euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violab spune:

Ei da. 50 euro..Poate daca iti baga si un barabat in pret.Nu iubitele mele. E ieftin.
arianna drum bun draguta. Si eu fac ultima smotruiala inainte de plecare. Desi nu stau decit 3 sapt, totusi..


Anul asta voi fi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:


Citat:
citat din mesajul lui violab

Ei da. 50 euro..Poate daca iti baga si un barabat in pret.Nu iubitele mele. E ieftin.
arianna drum bun draguta. Si eu fac ultima smotruiala inainte de plecare. Desi nu stau decit 3 sapt, totusi..


Anul asta voi fi


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

La noi un tuns, vopsit ciocolatiu cu suvite blonde( asa cum sunt eu)si coafat ajunge 250 lei...daca iti mai iei si ceva produse profesionale din salon, un sampon si un balsam mai dai 200 lei...eu ma duc la 4 luni, adica mai rar, ca fetele de acolo ma lasa fara economii

eu acasa folosesc ce-i drept sampon si balsam profesional, exact ca cele ce se folosesc in saloane...de coafat ma coafez singura...am o perie roatativa Rowenta si ma descurc excelent....imi fac cate bucle vreau, imi intorc parul cum am chef


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

La manichiura si pedichiura ma duc ffff rar adica o data la 10 ani, pt ca imi este frica sa nu iau hepatita......la fel cand am nevoie ma descurc acasa......de la BB am inceput sa port unghiile taiate scurt si chiar sa nu ma mai dau cu lac.....ma simt mai bine asa


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Eu am terminat gatitul, din pacate nu am facut mancare de post......


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trutzi spune:

Si eu am vrut sa imi iau perie rotativa dar nu stiam ce model si daca merge sa imi intorc parul in interior, avandu-l doar pana la umar M-am tuns de Sf Andrei, il aveam pana la mijlocul spatelui sau chiar mai lung. Am luat decizia radicala dupa ce am avut parul lung de la varsta de 7 ani, cu o recidiva la 14 (m-am tuns la fel ca acum) ptr ca imi pica parul de am ramas in frunte cu un inceput de chelie
La coafor nu ma duc decat la ocazii speciale si nu ma vopsesc

Citat:
citat din mesajul lui mvb

La noi un tuns, vopsit ciocolatiu cu suvite blonde( asa cum sunt eu)si coafat ajunge 250 lei...daca iti mai iei si ceva produse profesionale din salon, un sampon si un balsam mai dai 200 lei...eu ma duc la 4 luni, adica mai rar, ca fetele de acolo ma lasa fara economii

eu acasa folosesc ce-i drept sampon si balsam profesional, exact ca cele ce se folosesc in saloane...de coafat ma coafez singura...am o perie roatativa Rowenta si ma descurc excelent....imi fac cate bucle vreau, imi intorc parul cum am chef


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!


Cu ajutorul lui Dumnezeu viitoare mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mvb spune:

Am scos si prajitura de la cuptor asa ca pot sa dorm si eu un pic de pranz...daca nu dorm macar o ora-doua in weekend sunt obosita toata saptamana...incerc sa dorm sambata, pt ca duminica suntem mai tot timpul in vizite.....somnul e o chestie de psihic, daca dorm ma simt razbunata pt oboseala din timpul saptamanii


MONICA, mamica ingerasului din ceruri DENIS CRISTIAN IONUT - (23.12.2008)
si viitoare mamica de copilasi jucausi

Doamne, asculta-ne rugaciunile si binecuvanteaza-ne cu copii sanatosi pe noi si pe toti parintii !


Nimic nu este intamplator!.........iar timpul nu-i decat o clipa!

Mergi la inceput