Pufuleti cu mamici sexy de Ian-Feb 2010 (135)
Raspunsuri - Pagina 21
lorex spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui cris.dogarel am mai pus si noi pozici strambacioase la semnatura, sa-i facem concurenta gargaritzului Cris, mami de Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si Ana(2003)AMR: 7,9 kile! poze povestea noastra |
F mult mi-a placut aia cu fetele cand dorm fata-n fata...ce bine seamana profilurile lor!
_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 39+ ....cu
Bobitza
danyelana spune:
Ma bucur mult ca fetita Adinei este bine si le-au dat drumul acasa. Sa cresti mare si voinica printesa dulce. 
Lorex, merci de vesti 
Plateea, 
Vad ca deja ti-au aspuns fetele dar daca vrei si parerea mea cred ca ai putea sa-l iei pe bebe cu tine. Noi am avut pana acum vreo ateva iesiri cu bebe care au tinut 6-7 ore si cea mai lunga vinerea trecuta 10 ore jumatate. Lui Arthur ii place mult. Curaj,
sa iei hotararea cea mai buna pt tine si bbTo. 
Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010
pozele mele
"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire
lorex spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui plateea trimit, si mai scriu... aaaaaa.. VA ROOOOOOG... dati-mi o parere... maine trebuie sa merg pana la iasi... ce sa faaaaac? las pastaia cu soacra? acasa la el, cu lapte praf, si cu alea alea ale lui, si sa sper ca o sa fie ok pana fug eu repede inapoi, sau sa incerc sa il iau cu mine, drum de 2-3 ore, stat acolo vreo 3-4, si ianpoi? sotul zice ca el nu se risca sa plece cu copilul la drum, ca e mic, si daca pateste ceva masina, daca... drobul de sare, daca... dar mie mi-e o jaleee sa las copilul si sa plec... daca nu stie ce sa ii faca si nu il linisteste si plange pana face hernie? daca ii da prea mult sau prea putin de papa? daca, daca. daca??? Plateea, mami fluturas de bbTo, prematurul la 39S3Z... ![]() www.flickr.com/photos/23363511@N05/" target="_blank">bbTo |
La cum sta treaba cu soacra, l-as lua cu mine..

Daca ai nev de ajutor da-mi un telefon
_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 39+ ....cu
Bobitza
danyelana spune:
Maine pleaca mami acasa si raman singura. 



Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010
pozele mele
"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire
cris_mario spune:
plateea si eu ma gandeam ca e linistea dinaintea furtunii.....

lorex...
de vestile despre adina.Ma bucur ca este totul ok si ca au ajuns aks

off...imi faceti asa o
pofta de sport si siecs
(cristies,decenuela,cris.d)
Andreea
Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...
cris_mario spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui danyelana Maine pleaca mami acasa si raman singura. ![]() ![]() ![]() ![]() Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010 pozele mele "L'inspiration, c'est de travailler tous les jours." Charles Baudelaire |
offf...lasa ca te vei descurca
..sunt sigura de asta 
Andreea
Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...
cris_mario spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui lorex
Da??? Si ce inseamna asta? iese varcolac??? ![]() _ Lorex - Pufuletus Dependentus de 39+ ....cu Bobitza |



Andreea
Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...
lorex spune:
Plateea, vad ca s-a votat sa iei pastaia cu tine! ![]()
Cred ca si el ar prefera cu mama lui decat cu...
ma bag la cap nou??
_
Lorex - Pufuletus Dependentus de 39+ ....cu
Bobitza
danyelana spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui cris_mario
offf...lasa ca te vei descurca ..sunt sigura de asta ![]() Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze o printesa grabita... |
Cris.m, merci
... sper si eu dar cine stie.... 
Mami de bebe Arthur, "printul zapezii" -07 ian 2010
pozele mele
"L'inspiration, c'est de travailler tous les jours."
Charles Baudelaire

Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si
Ana(2003)
