| Citat: |
| citat din mesajul lui plateea cris.d... vai, mai... sincer, zic ca TE IUBEEESC! pot sa te aduc acasa la mine, macar o saptamana??? sau.. si mai bine... hai la schimb de mame... pun pariu ca dupa o saptamana cu tine, soacra o sa stea in banca ei, sotul o sa priveasca altfel viata, pastaia o sa fie muult mai relaxata, si... viata mea o sa fie roz, ca a paianjenului... ![]() ![]() ![]() ![]() maine poimanine iti fac si serenade, daca ma pornesc... nasol cai bucurestiul ala departe, ca altfel ma gaseai pe presul de la usa in fiecare dimineata... Plateea, mami fluturas de bbTo, prematurul la 39S3Z... ![]() www.flickr.com/photos/23363511@N05/" target="_blank">bbTo |







Ema, my Lucky 13 (13.01.2010), si
Ana(2003)