Miresele anului 2006 (108)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ooana
[navy][font=Comic Sans MS]ha-ha-ha
cred ca barza era putin "troznita" ...si din greseala a aterizat la noi

Ce mai conteaza de-acum?
A aterizat? Da...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, Paul e Fuego (ca doar ce, ma doare pe mine altceva? )

Spor la treaba sa ai si cand termini, sa te indrepti si spre mine, ca te astept. Cu tot cu baieti.
Eu ma duc cu ei in parc si tu... ramai sa te ocupi de toate...


Sotul lu' RALUUUUUUU.... ne dati poze?????????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

dragu' de el...drag....pup io bulansele lui frumu-frumu din burtica

Citat:
citat din mesajul lui ooana

Citat:
citat din mesajul lui krelia

Onutzu, cand te mai duci la eco sa ne dai de stire daca e cu aripioare sau cu outze?



e cu outze 100%


Oana 23+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip



_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

da, recunosc ca cei care se uitau ca pisica-n calendar erau cei trecuti de 60 de ani.....oricum, azi am iesit din nou cu wrapul.....dar am mers in continuu 2 ore...ma dor calcaiele....

asa e, mai avem putin, parca nu-mi vine sa cred...nici nu stiu cu ce sa ma imbrac....nici cum sa-mi fac parul asta lins.....eh, problems, nu gluma

Citat:
citat din mesajul lui Giova
[brKrelia pai slingul, wrapul e la mare moda acum si nu toata lumea are acces la asa ceva si la informatie. asa ca iti dai seama ca se uita ca la masini straina. la noi numai d-nele cu fuste largi isi purtau copiii in baticuri.
spor la organizare, caci mai aveti putin de tot.


_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Coano, pe ultima suta de metri, sigur gasesti tu o solutie salvatoare la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Nu am mai intrat pe la voi de vreo luna...
Rusinica, rusinica
Stiam ca scrieti putin, si cand intru gasesc 2-3 pagini (f gresit )
Imediat mi se trezeste fata care doarme de 3 ore si nu pot sa recuperez.Las subiectul deschis in tab si zilele astea voi citi ce-ati mai facut, ma uit la poze, etc

Noi am fost astazi la gradinita prima data, si de maine continuam ...si vom incerca sa si stam despartite ca astazi am stat cu Julia care simtea ca ceva se va intampla si era tot timpul cu ochii pe mine.

Voi reveni zilele astea dupa ce va citesc si dupa ce ne vom intra in ritm cu sculatul dimineata, cu gradinita...

O saptamana frumoasa .

Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Bine ai reaparut, Lilly!
Ne-a impulsionat primavara sa mai dam din degete pe taste...
Bafta cu gradinita!

Noapte buna si pt toata trupa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna seara fetelor,

Mama mama de cand nu am mai intrat la acest subiect! Vroiam sa va spun ca de atunci s-au intamplat nu multe si foarteee multe lucruri printre care si faptul ca am devenit mama a doi minuni de baieti. Alessio Michele care are 1 an si 9 luni si Mattia Gabriel de 5 luni. Vecina mea se marita.....si m-a rugat sa-i spun ce trebuie la o nunta , de ce anume trebuie sa tina cont....eu imi aduc aminte cat de cat....dar imi mai puteti reaminti daca pueti si aveti timp, de tot ceea ce este nevoie? Multumesc si CASA DE PIATRA TUTUROR!!



S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE! (07/06/2008)
A doua minune din viata mea: MATTIA GABRIEL! (21/10/2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

hello girls!

da Boticule, o sa gasesc eu solutie, probabil.....dar pana atunci...o sa-mi iau campii .....mai am beuturica, tortu' si inca niste invitati de anuntat...si cam gata

Lily, WB....de acum, macar de 2 ori/saptamana....si semnezi condica, da? ....pupam printesa si sa-i placa la gradi!

Dana, WB si tie....si sa-ti traiasca baietii!!...nu stiam ca esti la dovlecei (de fapt, va citeam asa, timid...cand aveam timp...dar n-am mai facut-o de mult si am pierdut sirul )
(ce e nevoie la o nunta...hm..pai, hai sa facem altfel...zii tu ce-ti amintesti...scriem si noi ce ne amintim si incropim d eo lista, bine?)

Gio...sa modifici la listuta, sa treci si cavalerii Danei, in dreptul ei
_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

krelia semnez condica, dar mai greu cu recuperatul din urma.
Daca stau si eu la gradi cu pitica, asa repede zboara zilele si nu am timp de nimic.Sper sa vrea sa stea si fara mine, ca deocamdata plange si ma striga daca ies din sala, desi ii plac tare mult copiii.
Imediat o trezesc pe Julia si iesim afara si uite-asa in casa toate zboara si asteapta sa fie puse la loc + curatenia generala + facut pachet pt pitica la gradi + pregatit hainute + ...
Dar revin, revin


Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput