Miresele anului 2006 (108)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


semnez si eu condica, asa mai greu...de cand cu caldura asta, stam mai mult pe afara...si la mine toate zboara din casa...maine e sarbatoare...of...ca acusi vin pastele si e dezastru la mine.
Dana bine ai revenit! sa vatraiasca baietii, sunt tare scumpi, am vazut pozele. Aveti o casa foarte frumoasa.
Lilly, Julia e la privat sau la stat? daca stai cu ea...cred ca e privat, mai ales ca nu are nici 3 ani impliniti.

Intru sa trec baietii Danei in lista ca sa nu ma traga coana de urechi prea tare. ca si asa ma prinde Edi de ele.


_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 smecherasi, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

KRELIA, GIO multumesc mult. Deci stiu ca trebuie: restaurantul, amenajarea salii, invitatii, ce mai trebuie? Ma si doare capul de innebunesc de nu ma pot gandi....



S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE! (07/06/2008)
A doua minune din viata mea: MATTIA GABRIEL! (21/10/2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:



Dana, bine ai reaparut in zona!

pe toata trupa.

Eu-s obosita si doar atat nou
Mai vorbim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


LAREDOUTE.fr livreaza din nou in ROMANIA

Oana anunt-o si pe mama ta. eu am umplut cosul cu tinute de vara pt. gogoasha. la Marco trebuie sa vad ce mai are de anul trecut.
Botic spor sa ai si un weekend relaxant.
Dana pai nasii sa si aleaga, rochie, costum, cameraman, dj, pozar....si cam atat deocamdata. mai aproape de data nuntii sa stabileasca meniul, cum aranjeaza oamenii la mese, planul de atac.

Intrebare-intrebatoare
Noi nasim si anul asta...adica peste o luna, in 24 aprilie.
La nunta sunt 2 perechi de nasi, noi si o fam. din capitala.
Pt. banii de nunta, trebuie sa ne intelegem cu ei, sau da fiecare cat vrea?
Poate ati mai intalnit voi asemena situatii ca eu nu...nu-mi place, dar asta e.

si weekend fain sa aveti.


_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 smecherasi, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Giova


LAREDOUTE.fr livreaza din nou in ROMANIA

Oana anunt-o si pe mama ta. eu am umplut cosul cu tinute de vara pt. gogoasha. la Marco trebuie sa vad ce mai are de anul trecut.


mersi de info


Oana 25+ cu


Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana, asa scurt?

Gio, eu stiu vreo 3 cazuri asa.
Inclusiv nasii nostri au cununat, dupa nunta noastra, la vreo 2 ani, o alta pereche cu vreo 3 nasi. Stiu ca s-au inteles dinainte sa dea aceeasi suma, tocmai ca sa nu existe discutii ulterioare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Pai da Botic, dar noi nu-i cunoastem pe respectivii nasi, sunt din Bucuresti, ii vedem la nunta.
sa le cer mirilor nr. lor si sa ii sun? mi se pare cam penibila situatia. oricum totul e penibil, asa ca nu mai imi bat capul.
sa scapam odata, ca sunt satula de nunta asta si de discutiile si certurile pe care le-a provocat la noi in familie.

Noi azi mergem la Arad, la carrefour sa cautam cadouri pt. copilasi.
si weekend frumos.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 smecherasi, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

a... credeam ca va stiti, Gio...
cine a provocat discutii? nunta in sine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mda...intre mine si sot.

noi am fost la Arad, la noul mall e si C&A si nu am plecat fara umbrela si sosete cu cars pt. marco, pt. Edi nu m-a incantat nimic.
Nu am gasit jucarii in carrefour, nu e ca de Craciun, cand sunt si oferte si preturi bune...asa ca am venit cum am plecat.

am bagat o tarta tatin la cuptor, doamne cat imi place reteta asta.

, pe maine.

_
Gio de Edi (02.07.2009) si Marco(06.01.2006)
www.dropshots.com/ioana_purdea#date/2010-01-07/14:30:34" target="_blank">2 smecherasi, www.dropshots.com/purdeaioana" target="_blank">Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

ce harnicuta esti

--------------------------------------------------
Exercitiu de timp liber...
Albumele mele

Mergi la inceput