Dovleceii sarbatoresc: LMA Raluk(sept-oct) 79

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Noi suntem bine, sau cel putin asa sper....aseara am refuzat sa ii mai iau temperatura ptr ca si asa era agitata ca o sampanie si se frichinise de numa', deci clar era mai calda decat deobiecei....si de azi mi-am propus sa ii iau temp numai dimineata cand se trezeste, adica la ora asta, si asta numai daca am ceva de urmarit, daca nu, NU si gata.

Oricum, tot sunt putin suparata ca na, nu stiu de la ce mai face totusi febra din cand in cand, dar am ajuns sa cred ca tot vor mai urma astfel de episoade, si daca nu ma calmez va fi vai si amar de nervii mei...sper sa ma tin si de cuvant!

Luto draga mea, fa bine sa nu mai lipsesti, ca uite cum plec pe campii daca nu esti aici!

Va pup din tot sufletul pe toate, sunteti minunate!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crocodana spune:

La multi ani fericiti Raluk! Sanatate, noroc si voie buna! Flacaul tau minunat sa iti aduca numai bucuri si sa aveti parte numai de clipe frumoase impreuna!

Cu mult drag, Croco

, de Amilici Crocodilibici
Maestrii se dovedesc in lipsa mijloacelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Buna dimineata,

I missed the party

Raluk la multi ani si sa creasca Alex mare, sanatos si bucuros si sa va umple viata de bucurii.



Fragutza ma bucur ca te-ai relaxat, intradevar important e ca nu o deranjeaza pe Natix si ea isi vede de treaba. Mai sa sti ca Andreea cand adoarme ii place sa o mangaie cu o manuta pe vacuta aia simpatica de la tine si acum cand am pus-o la nani i-am spus sa o ia pe Vacuta Fragutza, asa mi-a venit sa ii zic, si am zis sa te intreb si pe tine daca putem sa ii dam numele asta ca e copyright de la tine


Teodora a fost o draguta azi de dimineata. Ieri seara am fost cu ea pana la Mega si a cam tipat putin ca vroia in carucior doar ca era ud si eu nu putea sa o pun, in fine s-a calmat. Si azi dimineata a zis sa o iert pentru ce a facut ieri seara ca nu o sa mai faca si o a dea din jucariile iei la copiii saraci


Altfel mi-am facut o lista cu chestii administrative de rezolvat si am constatat ca e foarte lunga si cu chestii urgente de care tb sa ma apuc si parca nu am nici un chef, bine ca e soara afara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

http://observator.antena1.ro/social/S-au-batut-profesoara-cu-politistul_4739.html
ce faza! mi se pare incredibil! numai in romania se poate intampla asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Buna dimineata!!!
La multi ani Raluk!!!Sa ai parte de tot ce e mai frumos, asa cum esti tu!
La multi ani dovleceilor sarbatoriti azi!!

Vad ca petreceti bine de tot de vreo cateva zile! Sharidididida!!

As avea o intrebare in special catre fetele cu bebelusii cu DA. vOI DATI CU CREMELE RECOMANDATE SI PE FATA? eU AM MUSTELA STELATOPIA, aseara am folosit-o prima oara, dar pe corp. II pot da si pe fata?

Eu sunt cam blue, e vreme urata, probleme cu recuperarea banilor de la fostul loc de munca, bb se trezeste f f des noaptea.... Dar o sa treaca..
Va

Gianina, fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Asa s-a nascut Loris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

buna dimineata fete dragi,

Va scriu de pe telefon si mor de ciuda ca ati avut party aseara. Nici nu ma mai uit in spate ca imi fac sange rau degeaba. 6 capitole de pe 12. Oare cate retete am pierdut?
ralukule pt tine am intrat mami. Sa-ti urez la multi ani, o zi minunata alaturi de baietii tai si multa, multa fericire.
Mada te pup ca te-ai gandit la mine. Da, am terminat caratul, am predat cheile si acum facem slalom printre cutii si saci. Cred ca mai dureaza 2 sp pana termin de despachetat. Dar ne place. I-am asamblat patul lui piski si e super. A inceput sa sw obisnuiasca si cred ca va arata foarte dragut cand totul va fi gata
Intr-o alta ordine de idei, m-a chemat doctorul la dispensar. Analizele mi-au iesit proaste. Stiam ca ceva nu e in regula cand cantarul urca si io mananc te miri ce. Sa vedem.

Inainte sa va pup, vreau sa urez la multe lunite Lugojanei mele dragi, lui Rares si nu in ultimul rand iubitei Sonia.
Sper sa revin. Tare urat e fara net.
Luci, te pup mami. Si pe Liliac, Dana, Delia, Selen, Adinus, Claudiile, Fraguta, Cristina, Roxxy, Mada, Crystina, dianele

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystina spune:

O durere de masea,un bebe dintzos plangacios si Lilly in vacanta ma tine departe de voi dar am intrat sa-i urez Raluk-ai "La Multi Ani".

Iulika, La Muti Ani intarziat dovlecelului de sase luni, sa stii ca in ultima pozica pe care ai pus-o arata asa ca un omuletz matur, si-a pierdut aspectul ala de bebelush. Cat a crescut si cat de dulce este.

Roxxy, ce sperietura..sunt sigura ca totul e ok

Mada, ii tin pumnii surorii tale..sa fie totul bine!


Maria,spor la mutat in continuare..sper ca esti bine.

Liliana, ai fost sufletul petrecerii din nou, bravo mamicule

Mai intru.

C x

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

e a treia oara knd scriu mesajul asta. Voiam sa le pup si pe Nela, Monique, Monikus, Alex, Mihaela, Iulika, aida, mely. Ordinea, evident, nu e importanta. Teodora Moniqai e mortala, ca de obicei. Hai ca mi s-a tezit pupazoiu. Ma duc la doctor ca sa am cuce ma da cu capul de pereti dupa. Va pupez. Nasol e fara net. offf

MangaGirl, Mami de Aidan Gabriel, bb scump si carliontz - 03.10.2009

www.mariaciubotaru.blogspot.com

Micul nostru Foc a venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Maria tinem pumnii pentru astazi la doctor, ne gandim la voi!

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina84 spune:

MANGA multa bafta la dr si sper sa nu fie nimic grav.Las ca o sa termini si cu aranjatul si apoi o sa ne dai mandra poze cu noua ta casuta

D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA
IRINEL ANDREI
POZE CU NOI

o perioada din viata mea Rasplata a sosit

Mergi la inceput