Dovleceii sarbatoresc: LMA Raluk(sept-oct) 79

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

manga, multa bafta. Sa ne dai vesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

va mutlumesc din nou fetele pt urarile pt sotz, de ieri..i-am facut si noi o surpriza insiprata de Hepilica , iar cadou isi va cumpara singur, ca e tare pretentios

Uka cu casele e grele, ce sa zic....in oras sunt f scumpe (nu stiu de cati bani ati dispune voi...), mai ales daca au si un teren mai mare....la Palazu preturile sunt cam ca in oras...eu una sincer as fi preferat sa ne facem casuta de la zero, asa cum ne dorim noi, pt ca e greu sa gasesti una gata facuta exact pe gusturile tale...mai ales ca voi aveti unde sta pana una alta....noi am fost nevoiti sa ne luam repede ceva pt ca stateam cu soacra-mea deja de un an si nu prea mai aveam viata buna toti trei acolo (mai mult se certa Edi cu ea, eu mai putin....)...acum cam regretam, ca ne-am grabit si casa are muuuulte bube si am bagat multi bani si multa munca in ea, si inca mai trebuie, cativa ani de acum incolo nu ne linistim cred ca

am vazut ca e mai intrat Roxxy poate ne mai pune si noua niste poze??

ce va invidiez eu fetele din Buc ca gasiti hainute frumoase la preturi acceptabile, ba la kiabi, ba in auchan, va tot aud, si aici, pauza, ori sunt din alea super scumpe, ori jafuri din ieftine vreau si eu ceva intermediar asa.....

eu i-am luat temperatura de vreo 2 ori pana acum ursulicai, cand mi s-a parut mie mai calda la frunte....si tot asa o verific mai tot timpul, pe frunte, daca vad ca plange prea mult sau mi se pare mie ca o doare ceva...dar nu cand plange, ca atunci evident este incinsa de la atata plans

Elle super tare filmuletul ala

Mada imi pare rau de surioara ta, sper sa fie bine!

ahaaa, deci de aia ati scris asa mult,. ca vreti sa petreceti 3 zile, ca-n povesti
gata, am trecut la capitol de sarbatoare, no 78 (dar am vazut ca a ramas la 26, ati vrut s-o faceti pe Ralu mai tanara?


VOTATI-NE, VA RUGAM! MULTUMIM!

de ursulica Ebru Fatima (29.08.2009) PRIMA POZA!

POZE URSULICA
nunta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Neatza ladies!

Raluk,la multi ani inca o data!

Am uitat sa va zic ieri(pentru mamicile de pui cu DA)..mi-a zis medicul ca e mai bine s-o dau pe fatzuca cu apa fiarta si racita in loc de musetel. Asta inainte sa-i aplic crema pe zonele afectate.

Revin!

If your baby is "beautiful and perfect, never cries or fusses, sleeps on schedule and burps on demand, an angel all the time," you're the grandma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hepilica spune:

Salutare!

La multi ani Raluk. Sanatate si sa fie totul asa cum iti doresti. Sa te bucuri de puiul tau si toate visele voastre sa se implineasca.

La multe lunite si dovleceilor scumpi care se sarbatoresc astazi.

kemsy - eu ii dau maiei din cand in cand pe fata cu stelatopia pt ca are pielea pe obrajiori foarte uscata. in cazul DA, nu stiu ce sa zic, poate mamicile care au studiat mai mult te pot sfatui sau poate mai bine intrebi medicul.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monique02 spune:

Manga te pup si eu, bine ca v-ati mutat, acum cu desfacutul poti sa o iei incet ca nu va grabeste nimeni. O sa treci tu si peste pb cu analizele ca ai multa experieta nu te sperii tu asa usor, acum important e ca si medicul sa fie bun, oricum succes

Nela ce mai faci mami de Ana nazdravana? Ne mai dai un semn ceva?


Eu fug in parc ca e asa frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns techila spune:

buna dimineata fete dragi
am o zi trista dupa o noapte grea, mi-au racit puii...adica au deosebit de multi muci. azi noapte i-am destupat de doua ori cu aspiratorul cu pretul a multe urlete si zbierete. of...ca nu pot sa ii ajut...nu stiu ce sa le fac

si sotz are o zi lunga azi, nu vine nici sa manance cu mine si o sa ajunga si tarziu acasa, sper eu pana in 10...

Dana- rasfatata mamica de andrei si stefan 25aug09, techila 25mai07 si dexter 03mai09 - ditai familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Oare s-o putea merge prin parc cu carutul? Tare as mai iesi si eu, desi mi-e teama mai ales pe fondul de stare subfebrica a piticei...voi ce ziceti?

Offf Techila mami, ce rau imi pare....nu prea ai ce face mai mult decat sa pui apa de mare si sa sufli cu aspiratorul, iar in camera sa fie mai multe umiditate...peste 50%. Pupam puii si mamica eroina!
-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

RALUK, LA MULTI ANI!!!!! SA FII SANATOASA, FERICITA ALATURI DE FAMILIA TA MINUNATA, SA AI NUMAI NOROC SI BUCURII!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tulibu spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex25

Oare s-o putea merge prin parc cu carutul? Tare as mai iesi si eu, desi mi-e teama mai ales pe fondul de stare subfebrica a piticei...voi ce ziceti?

-------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!



vorbeste cu pediatrul, ca iti zice ce sa faci, ai nr de tel nu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

vai!!! ma scuzati daca pic ca musca...
eu am ajuns la dedicatia Liliacului pentru Raluk..si zic io "ia sa-mi bag numele! poate primesc si eu ceva"..vai, viata mea!!!

va pup!
La multi ani Raluca scumpa!!!

Alex, Rares sa fiti sanatosi puiuti dragi!

Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009


Thank God I'm a woman!

www.flickr.com/photos/38426629@N04" target="_blank">Noi

Mergi la inceput